Chomp SMS
Chomp SMS

Chomp SMS v8.63 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Chomp SMS, binlerce benzersiz ve şaşırtıcı özellik içeren gizli bir uygulamadır. Burada, kullanıcılar şifreyi sıfırlamakta özgür olacaklar ve ayrıca kendi özel alanlarını seçme hakkına sahip olacaklar. Sadece bu değil, her önemli olay veya belirli bi

Android Android İletişim
4 ( 196 puan )
Fiyat: $0
İsim Chomp SMS
Yapımcı Delicious
Tür İletişim
Boyut 13MB
Versiyon 8.63
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Chomp SMS is the most famous version in the Chomp SMS series of publisher Delicious
Mod Version 8.63
Total installs 10,000,000+

İndir (13MB)

Chomp SMS, binlerce benzersiz ve şaşırtıcı özellik içeren gizli bir uygulamadır. Burada, kullanıcılar şifreyi sıfırlamakta özgür olacaklar ve ayrıca kendi özel alanlarını seçme hakkına sahip olacaklar. Sadece bu değil, her önemli olay veya belirli bir çalışma programı olduğunda size hatırlatacaktır. Bunun da ötesinde, bazı mesajları hızlı bir şekilde yanıtlamak için pencereleri yedeklemek veya açmak istiyorsanız, bu hiç sorun değil. Bu uygulamanın sunduğu bazı büyüleyici şeyleri keşfetmek ve deneyimlemek için bize katılın.

kısa mesaj kısa mesaj

BİLDİRİMİ ÖZELLEŞTİR LED RENGİ, TİTREŞİM TİPİ VE TELEFON ZİL MÜZİĞİ

Chomp SMS’e gelen kullanıcılar, tercihlerine bağlı olarak bu uygulamada bulunan birçok yeni ve modern işlevi deneyimleyecekler. Kendiniz için güzel ve en uygun bildirim yönlendirmeli rengi özelleştirmek ister misiniz? Dilerseniz korkmayın; zevkinize göre düzenlemekten çekinmeyin. Ayrıca, bir mesaj her geldiğinde uygun bir titreşim modeli oluşturarak kullanıcıların mektubu hızlı bir şekilde tanımasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, en çok ilginizi çeken telefon zil sesini kendinize de seçebilirsiniz, böylece biri her aradığında o şarkı çalınarak sizi daha çok heyecanlandırır.

kısa mesaj kısa mesaj

EKRANDAKİ TÜM RENKLERE İZİN VERİLMİŞTİR

Chomp SMS, ekranda en kolay ve en güzel olacak şekilde bir renk ayarlama ve seçme olanağı sunan bir uygulamadır. Çeşitli filtreler ve çekici arka plan renkleri ile duvar kağıdınızı en mükemmel ve mükemmel hale getirin. Her insan, gözlerine ve estetik zevkine bağlı olarak kendi kişiselleştirmesine sahip olacaktır.

kısa mesaj kısa mesaj

FON TÜRÜNÜ, MESAJ BOYUTUNU İSTEDİĞİNİZ GİBİ SEÇİNİZ

Chomp SMS’de kullanıcılar metne en uygun yazı tipi stilini düzenleyebilir ve arayabilirler. Bir okuyucunun benzersiz bir yazı tipi varsa, izleyicilerin daha fazla etkilenmesini ve daha derinden hatırlamasını sağlar. Ayrıca, metindeki metnin boyutu da önemlidir ve yazı tipi boyutunu çok büyük veya çok küçük olarak ayarlayamazsınız, ancak görünürlük için uygun ve okunması kolay bir yazı tipi boyutu oluşturabilirsiniz. . Ek olarak, gönderenin duygularını açıkça ifade eden birçok canlı ve heyecan verici duygu durumuna sahip 3000’den fazla simge sağlanacaktır.


İndir (13MB)

Artık indirmeye hazırsınız Chomp SMS ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDelicious

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir