Choices Stories You Play
Choices Stories You Play

Choices: Stories You Play v2.9.5 APK indir (Premium Seçenekler, Ücretsiz Kıyafetler) 2022


Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler, oyuncuların kendilerini kaptırmaları veya içlerindeki derin aşkları keşfetmeleri için sayısız farklı hikaye, bağlam ve konseptten oluşan bir antolojidir. Oyuncunun seçtiği her hikaye, onlara yeni başlangıçlar veya f

Android Android Simülasyon
4 ( 648 puan )
Fiyat: $0
İsim Choices Stories You Play
Yapımcı Pixelberry
Tür Simülasyon
Boyut 87M
Versiyon 2.9.5
MOD Ücretsiz Premium Seçenekler
Orjinal Google Play
Choices Stories You Play is the most famous version in the Choices Stories You Play series of publisher Pixelberry
Mod Version 2.9.5
Total installs 10,000,000+
MOD 1
 • Ücretsiz Premium Seçim
 • Ücretsiz Kıyafetler
 • Ücretsiz Saç Modelleri
 • Ücretsiz Görünümler
("0" mücevheriniz olsa bile hepsi satın alabilir)
MOD 2
 • Ücretsiz Premium Seçenekler


İndir (87M)

Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler, oyuncuların kendilerini kaptırmaları veya içlerindeki derin aşkları keşfetmeleri için sayısız farklı hikaye, bağlam ve konseptten oluşan bir antolojidir. Oyuncunun seçtiği her hikaye, onlara yeni başlangıçlar veya farklı aile geçmişleriyle farklı kaderler verir. Öyle olsa bile, her hikaye oyuncuların kendileri için bir aşk inşa etmelerini ve olumlu ya da olumsuz her şeye birçok yönden karar vermelerini ister.

Pixelberry, Need for Speed ​​ve The Sims Mobile’ın yanı sıra sayısız diğer olağanüstü mobil oyunu yapan EA’nın küçük bir üyesi olarak bilinir. Seçenekler bu yayıncının en başarılı oyunlarından biri olarak biliniyor. Eşsiz oynanışı ve her hafta yayınlanan birçok büyüleyici hikayesi ile bu, yaşınız ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun size hitap edecek bir oyun olacak.

ÜCRETSİZ GENİŞ HİKAYELER

Oyuncular Choices’a ilk geldiklerinde, zengin ve çeşitli bir kitaplık onları karşılar ve oyuncuları merakta bırakacak çok sayıda benzersiz içerik sunar. Ancak bundan önce, gelecekte daha yeni hikayelere hazırlanmak için her özelliğe veya arayüze aşina oldukları bir demo hikayesinden geçmelerine izin verecek. İlginç bir şekilde, hikayeler, oyuncunun deneyimlemesi için dünyalarda, ilişkilerde ve kahramanlarda önemli farklılıklara sahiptir.

Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler

BÜYÜLEYİCİ ARSA YAPISI GELİŞTİRME

Her hikayede etkileyici olan, oyuncunun tahmin edemediği farklı branşlardaki gelişmeler. Ayrıca, her seçim her şeyi farklı bir yola sokabilir, ancak sonuçlar umut vericidir ve oyuncunun arzusunu tatmin eder. Ek olarak, her içeriğin olay örgüsü yapısı, dünya ortamından ve genel olarak diğer birçok ilgili şeyden büyük ölçüde etkilenir.

AKLINIZA GÖRE ÇEŞİTLİ SEÇENEKLER

Seçimlerin her bölümündeki her durum veya konuşma, oyuncunun bir sonraki adımda ne yapacağına karar vermesi için ikiden fazla benzersiz seçeneğe sahiptir. Bunlar birçok farklı sonuç için semboliktir, ancak şaşırtıcıdır. Buna karşılık, duygusal faktörler yoğun bir şekilde vurgulandığında oyuncunun kafasının karıştığı birçok an vardır. Sadece bu değil, destekleyici karakterlerin duyguları veya tutumları, şimdi veya gelecekte her oyuncunun seçimine göre önemli ölçüde değişecektir.

Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler

MUHTEŞEM GÖRSEL KALİTELER

Kusursuz arsa yapısının yanı sıra, oyunun görsel kalitesi birinci sınıftır ve her durum için mutlak özgünlüğü temsil eder. Ayrıca her karakter, oyuncularla doğrudan konuşurken duygularını karıştırmak için ister erkek ister kadın olsun, güzel, çekici ve kışkırtıcı olacak şekilde tasarlandı. Eşsiz efektler ve kostüm değişiklikleri de oyunun görsel kalitesi aracılığıyla oyuncunun duyularını harekete geçirmek için harika anlardır.

İSTEDİĞİNİZ SKANDALİ SEÇİN

Oyuncular hikayeleri ilerlettikçe, seçimleri yeni olasılıklar açacak ve romantizmde aşk rakipleri her zaman her şeyi çalıyor gibi görünüyor. Bu nedenle, Seçimler kapsamlı bir skandal sistemi sunacak ve oyuncuları, oyuncu için yaptıklarından rakiplerini pişman etmeye zorlayacaktır. Her skandalın içeriği ve gelişimi her zaman sonsuz bir eğlence kaynağıdır ve her zaman her ayrıntısıyla oyuncuları cezbeder.

Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler Seçenekler: Oynadığınız Hikayeler

HİKAYE KÜTÜPHANENİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Her hikaye, oyuncuların her bir özünün veya sürecinin kademeli olarak tadını çıkarması için ayrı bölümlere ayrılmıştır. Bununla birlikte, bazı yeni hikayeler devam edecek, bu nedenle oyuncuların her ilerlemeyi takip etmek için kütüphanelerini kişiselleştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, ana kütüphaneyi keşfederken, oyuncular herhangi bir hikayeye doğrudan yer işareti koyabilir ve onları kolay erişim için bir kısayol haline getirebilir.

Seçimler, insanlara her zaman derinden gelişmiş bir duygusal faktör, birçok drama ve gerilim unsuru içeren yüksek kaliteli hikayeler getirecektir. Her şeyden önce, grafik kısmı en önemlisidir, kalitelidir ve oyuncuların her bölümün özünden ve daha fazlasının tadını çıkarması için karakterleri veya ortamları hassas bir şekilde çizer.

ÖZELLİKLERİ

 • Saçınız, kıyafetleriniz ve karakter tasarımınız tamamen değişebilir.
 • Birbirinize aşık olurken ve gizemleri çözerken muhteşem fantastik yolculuklara çıkın
 • Haftalık bölüm güncellemeleri ile okuyacak hikayeleriniz asla bitmeyecek.
 • Etkileşimli görsel hikaye anlatımının yardımıyla, bundan sonra ne olacağına siz karar verebilirsiniz!


İndir (87M)

Artık indirmeye hazırsınız Choices Stories You Play ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPixelberry

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir