Advertisements

Chikii v2.5.1 APK (Reklamsız Sınırsız Para) indir 2022

Chikii v2.5.1 APK (Reklamsız Sınırsız Para) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriAraçlar
4 ( 457 Puan )
Price: $0
İsim Chikii
Yapımcı Chikii Game
Tür Araçlar
Boyut 54MB
Versiyon 2.5.1
MOD Bilgisi Reklamsız
Orjinal Google Play
Chikii is the most famous version in the Chikii series of publisher
Mod Version 2.5.1
Advertisements

indir (54MB)

Chikii APK indir

Heyecan verici oyunları fethetmek ve oynayabileceğiniz arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız, Chikii o anları yaşamanıza yardımcı olacaktır. Bu büyük bir uygulamadır; kullanıcılar sevdikleri oyunları seçmek için uygulamayı kullanabilirler. Daha spesifik olarak, konsolları paylaşabilir ve bu etkileyici oyun serisini arkadaşlarınızla fethedebilirsiniz. Uygulamadaki oyunlar da yeni buluşlar yaratmak için sürekli olarak güncellenir, böylece ilgili önemli noktaları görebilirsiniz.

Chikii-Hadi takılalım!PC Oyunları

ETKİLEYİCİ OYUNLAR SERİSİ

Ana uygulama günümüzün en modern oyun hazinesine sahip olan yerlerden biridir. Kullanıcılar, etkileyici oyunları veya sevdiğiniz oyunları bu uygulamada kolayca bulacaktır. Oyunlar, gerçekten benzersiz olan ve kullanıcıların önemli zorlukların üstesinden gelmelerini sağlayan birçok dikkate değer özellik getiren yeni bir noktaya sahip olacak.

Chikii APK Son Sürüm

Oyun, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için bu uygulamada sürekli olarak yenilenecek ve güncellenecektir. Özellikle güncelleme belli bir süreliğine gerçekleşecek ve siz arşivi açtıktan sonra bir sürü yeni oyun da karşımıza çıkacak. Sadece bu değil, oyunu yenilemek de bu uygulamada bir artı puan.

YENİ ÖZELLİKLER EKLE

Uygulama, kullanıcıların oyundaki yeni özellikleri görmelerine yardımcı olacak bir klasöre sahip olacak. Her oyunun benzersiz bir yeni özellik güncellemesi olacak ve derecelendirme panosuna göre; en hızlı yolu görebilirsiniz. Buna dayanarak, içinde bir dizi önemli zorluğun üstesinden gelmek için kendinize etkileyici ve uygun bir oyun seçebilirsiniz.

Chikii-Hadi takılalım!PC Oyunları

HER OYUN TÜRÜNÜ AYIRIN

Uygulama ayrıca tüm kullanıcı gereksinimlerini karşılamak için her oyun türünün bir alt bölümüne sahiptir. Kullanıcılar favori oyunlarını hızlı bir şekilde bulmak isterlerse farklı kategorilerde de arama yapabilirsiniz. Her türün güçlü yanları olacak ve bu noktalar sayesinde oyunun ne kadar etkileyici olduğunu görüyorsunuz.

Chikii APK Reklamsız

Uygulama ayrıca, kullanıcıların bu oyunları daha iyi anlamalarına yardımcı olmak için mevcut en gerçekçi açıklamaya sahiptir. Her oyunun kendine özgü ilginç özellikleri vardır ve oynanış da çok farklı olacaktır. Bu benzersiz açıklamaya dayanarak, benzersiz oyun fikirleri geliştirmek için ana noktaları elde edersiniz. Ayrıca, anlaşılması kolay ve alıcı diliyle tanıtımın her zaman kazanıldığını göreceksiniz.

Uygulama, size daha ilginç arama özellikleri sunacak şekilde yeni ve modern oyunlar sağlar. Kullanıcılar, istedikleri oyunları bulmak için filtre modunu kullanabilir. Ayrıca, o oyunu olabildiğince çabuk almak için adını yazıp arama düğmesine de basabilirsiniz. Ayrıca, zamanınızı boşa harcamamak için sesli arama yapmanıza da izin verilecektir.

Chikii-Hadi takılalım!PC Oyunları

EN İLGİNÇ ÖNERİ

Bulduğunuz oyunlara göre uygulama aynı zamanda bir dizi gerçek öneride bulunacaktır. Bu öneriler sürekli görünecek ve kullanıcılar bu önerilen kategorideki oyunları seçebilirler. Öncelikle, benzersizliği ve ısısı garantili olduğu için önerilen bölümde en yeni oyunlarla da karşılaşacaksınız.

OYUN İÇİ GÖRÜNTÜLER

Her oyundaki görseller ve ses ile ilgili özellikler garantilidir ve bu garanti kullanıcılar üzerinde iyi bir izlenim bırakmakta ve kullanıcılardan oldukça ilgi görmektedir. Dahası, etkileyici oyun başyapıtları ve heyecan verici savaşlar yaratmak için görüntü kalitesinin her geçen gün arttığını göreceksiniz.

KULLANICILARA BİLDİRİM

Kullanıcılar, uygulamanın yeni bildirimleri olduğu andan itibaren ilgili bildirimleri alacaktır. Kullanıcılar, bildirimleri birçok farklı şekilde alabilir ve her yolun benzersiz bir izlenimi vardır. Üstelik uygulamanın bu benzersiz bildirim özelliğini kullanırken yeni ürünleri de kaçırmayacaksınız.

Chikii-Hadi takılalım!PC Oyunları

BAZI ÖZELLİKLER

  • Uygulama, herhangi birini seçmenize izin veren birçok farklı formda etkileyici bir oyun yelpazesi sunar.
  • Belirli oyun türlerini bölen bir tabloya bakın ve benzersiz açıklamalar gördüğünüzde daha seçici olabilirsiniz.
  • Her oyunda açıkça tanımlanmış birçok oda olacak ve bu mücadele serisine katılmak için herhangi bir odayı seçebilirsiniz.
  • Keyifli bir drama yaratmak için ek harici cihazlar veya etkileyici oyun yardımcıları bağlayın.
  • Oyun sırasında ilgili bildirimleri görebilmek için oyunu cihazınıza indirmeye devam edebilirsiniz.

Chikii v2.5.1 APK (Reklamsız Sınırsız Para) indir 2022 indir

Advertisements

indir (54MB)

Artık indirmeye hazırsınız Chikii ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.