Chess Coach Pro
Chess Coach Pro

Chess Coach Pro v2.81 APK (Tam Oyun) indir 2022


Chess Coach Pro, dramatik ve heyecan verici satranç maçları aracılığıyla size rahat anlar yaşatmayı vaat eden bir oyundur. Rakiplerinizle yarışın ve her maçı kazanın.

Android Android Kağıt
4 ( 812 puan )
Fiyat: $0
İsim Chess Coach Pro
Yapımcı KemigoGames
Tür Kağıt
Boyut 5.0M
Versiyon 2.81
MOD Tüm Oyun
Orjinal Google Play
Chess Coach Pro is the most famous version in the Chess Coach Pro series of publisher KemigoGames
Mod Version 2.81
Total installs 10,000+

İndir (5.0M)

Satranca, özellikle de satranç tutkunuz varsa, tüm isteklerinizi karşılayan bu oyundur. Oyuncular benzersiz bir satranç tahtası deneyimleyecek ve kazanmak için yeni stratejiler açmanın yollarını bulacaklar.

Satranç Antrenörü

HEYECAN VERİCİ SATRANÇ OYUNLARIYLA BAŞLAYIN

Chess Coach Pro, bu oyun aracılığıyla yeni bilgiler edinmenin yanı sıra zihninizi çalıştırmanız için doğru ortamdır. Oyun, heyecan verici ama bir o kadar da çekici satranç oyunlarıyla sizi bilgi dolu bir dünyaya götürecek. Ancak bu, oyuncuların kazanmak için becerilerini ve benzersiz stratejilerini sergilemeleri gereken şansa dayalı bir oyun değildir. Uygulama, satranç tahtasını fethetme yolculuğunuza hemen başlayarak, istediğiniz zaman sizinle savaşmaya hazır olabilmesi için otomatik oyun modunu kuracaktır.

Satranç Antrenörü

HEYECAN VERİCİ SATRANÇ OYUNU DENEYİMİ

Oyuncularda duygulanmalara sebebiyet vermemek adına oyun sizi sadece bu oyunda heyecanlı bir oyun alanına götürecektir. Satrancın çekiciliği nedeniyle minyatürde savaşa benzetilmesi doğal değildir ve aynı zamanda oyuncuların doğru yolu bulmak ve rakibi yenmek için çok fazla beyin gücü harcaması gerekecektir. Ancak, bu oyun oldukça karmaşıktır ve bazen hareket etmek için tüm makul stratejileri hesaplayamazsınız. Ek olarak, sadece küçük bir açılışla, satranç tahtasında kontrol edilebilir ve yenilebilir, dikkatli olun ve her zaman rakibinizi yenmeye odaklanın.

Satranç Antrenörü

HER HAREKETLE BU PUZZU ÇÖZÜN VE DAHA YENİ ÖZELLİKLERİ DENEYİMLEYİN

Oyun, oynarken en rahat alanı yaşayabilmeniz için hoş renklerle uyumlu bir arayüz ile tasarlanmıştır. Ayrıca oyun size keşfetmeniz için farklı temalara sahip 4.200 satranç bulmacası sunacak ve aynı zamanda bir sonraki hamleye geçebilmek için doğru hamleyi tahmin etmeniz gerekiyor. Ayrıca düşman her zaman hamlelerinize yakın olacaktır, bu yüzden ayrılırken pişman olmamak için dikkatlice düşünmeniz gerekir. Ayrıca, kazanmak için kendi stratejinizi icat edebilirsiniz.

Satranç Antrenörü

ANA ÖZELLİKLER

  • Büyüleyici satranç oyununu deneyimleyin ve bu entelektüel oyun aracılığıyla düşüncenizi geliştirme, maçlarınıza başlama ve kazanma fırsatına sahip olacaksınız.
  • Oyun size inanılmaz gerçekçi iki siyah beyaz taştan oluşan bir satranç tahtası verecek, böylece oyunun en iyisini hissedeceksiniz, ayrıca benzersiz bir satranç tahtasında savaşacaksınız.
  • Bu oyun şansa dayanmaz, bu nedenle oyuncular rakibi yenmek için en tehlikeli pozisyonları oluşturmak için kendi benzersiz stratejilerini kullanmak zorunda kalacaklar.
  • Çekici ve bağımlılık yapıcı oyun ile satranç taşları ile uzaya dalacaksınız; bir sonraki satranç hamlesine geçmek için bulmacaları da çözmeniz gerekecek.
  • Kazanmak için kurallara uyduğunuz sürece kendi yollarınızı oluşturma özgürlüğü; Bu mükemmel bir entelektüel oyundur ve deneyimlemeniz için son derece uygundur.


İndir (5.0M)

Artık indirmeye hazırsınız Chess Coach Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir