Charge Meter
Charge Meter

Charge Meter v2.7.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Charge Meter, pil tasarrufunun benzersiz özelliklerine sahipken cihazınızı iyi koruyan uygulamaların listesi içindir. Tüm ayarlama ve izleme araçlarına sahip olan görünümü, artık pilin durumu için zamanında uyarılar verecektir. Yeni güncellenen sürüm

Android Android Araçlar
5 ( 682 puan )
Fiyat: $0
İsim Charge Meter
Yapımcı Heartinz Technologies Pvt Ltd
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 2.7.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Charge Meter is the most famous version in the Charge Meter series of publisher Heartinz Technologies Pvt Ltd
Mod Version 2.7.3
Total installs 100,000+

İndir (12M)

Charge Meter, pil tasarrufunun benzersiz özelliklerine sahipken cihazınızı iyi koruyan uygulamaların listesi içindir. Tüm ayarlama ve izleme araçlarına sahip olan görünümü, artık pilin durumu için zamanında uyarılar verecektir. Yeni güncellenen sürüm ayrıca pil azaldığında alarmlar ve cihaza tam olarak şarj edilmesi gerektiğini hatırlatan bildirimler ekler. Bu şimdiye kadar gördüğüm en şaşırtıcı araştırma!

AKÜ TAKİP CİHAZI

Her tür cihaza kurulan Charge Meter, gerçek pil kapasitesini mAh cinsinden ölçme ve arayüzün en geniş alanında görüntüleme görevini yerine getirir. Görünümü, uygulamadaki günlük pil tüketim oranını inceleme sürecini de kolaylaştırır. Belirli bir tablo, artan pil tüketiminin kaynaklarını yüksekten düşüğe sıralar. Böylece, kullanıcıların cihazı korumak için kısıtlanması gereken uygulamayı algılaması daha kolaydır.

Şarj Ölçer Şarj Ölçer Şarj Ölçer

ZAMANLAYICI

Şarj Ölçer’in ana ekranı, pili doldurmak için gereken şarj süresini veya cihazı kullanmanız için kalan süreyi gösterir. Bu küçük bildirimler sayesinde kullanıcı, tamamlaması gereken süreyi tam olarak ayarlayabilir. Şarj hızı her modele göre değişir, ancak bu bilgiyi uygulamanın ekranına erişirken de bulabilirsiniz. Pili çok fazla kullandığınızda veya halihazırda akarken pilin sıcaklığı artar, bu nedenle bir sıcaklık ölçüm aracı sağlamak gereklidir.

ACİL DURUM EKLEME PRO VERSİYONU

Uygulamadaki diğer ayarları destekleyen mükemmel bir araç zinciri olan Charge Meter’da bulunur. İlk olarak, iki tür ekran modu vardır: açık ve koyu. Süreye veya tercihlere bağlı olarak makul seçenekler vardır. Ayrıca, uygulamanın tüm yardımcı programları doğrudan ana ekranda bulunur ve kolayca erişilebilir. Ayrıca cihaz pil izleme sırasında parazite neden olan reklamsız bir uygulama olarak da sınıflandırılmaktadır.

Şarj Ölçer Şarj Ölçer Şarj Ölçer

AKÜ KALİTESİNİN GÖZLENMESİ

Charge Meter, kurulu cihazların pil kalitesi hakkındaki bilgileri izleme ve anında güncelleme konusunda mükemmel bir iş çıkarır, onları korumak için uyarılar ve araçlar verir. Düzinelerce harika özellik ve akıllı düzenleme, kullanıcı dostu arayüzün bir parçasıdır. Sürüm hala hızlı düzeltmeler için geri bildirimleri dinleme sürecindedir, bu nedenle deneyiminizden sonraki değerlendirmeniz bizim için değerlidir!


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Charge Meter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir