Chapters: Interactive Stories
Chapters: Interactive Stories

Chapters v6.2.9 APK + MOD (Menü/Tüm Bölümlerin Kilidi Açıldı) indir 2022


Her bölümde rotanızı seçmenizi sağlayan interaktif hikaye oyunu Chapters Mod APK ile yolculuğunuzu seçin . Romantizmden gerilime kadar ruh halinize uyan ilgi çekici etkileşimli hikayelerin sayfalarını ve sayfalarını okuyun!

Android Android Oyun
4 ( 288 puan )
Fiyat: $0
İsim Chapters: Interactive Stories
Yapımcı Crazy Maple Studio Dev
Tür Oyun
Boyut 122MB
Versiyon 6.2.9
MOD Menü/Kilidi Açılan Tüm Bölümler
Orjinal Google Play
Chapters: Interactive Stories is the most famous version in the Chapters: Interactive Stories series of publisher Crazy Maple Studio Dev
Mod Version 6.2.9
Total installs 10,000,000+
  • Menü Modu
  • Tüm kartların kilidi açıldı
  • Tüm bölümlerin kilidi açıldı
NOT: Yasaklandıysanız lütfen oynamak için IMEI'yi veya başka bir cihazı değiştirin! Uygulamanın "Üstte görün" özelliğinin etkinleştirildiğinden emin olun. Ayarlar -> Uygulamalar -> Bölümler -> Üstte Görün

İndir (122MB)

Bölümler, oyunculara aşk hikayelerinde dramatik trajediler ve aşk rakiplerinin yanlış anlaşılmalarıyla birlikte sayısız mutlu duygu getirecek. Büyük bir kütüphane görevi görür ve oyuncuların deneyimini çeşitlendirmek için her hafta birçok yeni hikayeyi veya bölümü sürekli olarak günceller. Hikaye çeşitliliğinin yanı sıra içerik, görüntü kalitesi ve oyuncuların hissettiği duygular muazzam ve bol.

MUHTEŞEM VE GENİŞ KÜTÜPHANE

Chapters’ın kütüphanesi geniştir ve oyuncuların keşfetmesi için ilgi çekici kategorilere ayrılmıştır, ancak her şey romantizm etrafında döner. Bununla birlikte, hikayenin çoğu günümüz modern zamanlarında geçse de, bağlamı ve daha fazlasını çeşitlendirmek için ortaçağ, fantezi ve bilimkurguda birkaç seçenek yer alacaktır. Bazı dikkate değer unsurlar veya kategoriler de karışacak ve her hikayeyi diğerlerinden farklı ve dikkat çekici hale getirecek.

Bölümler: Etkileşimli Hikayeler Bölümler: Etkileşimli Hikayeler

İLK YOLCULUĞUNUZA BAŞLAYIN

Kütüphanenin enginliği sayesinde, oyuncular mevcut çok sayıda seçenek arasından olmak istedikleri kişi olmaya başlayabilirler. Zengin bir hanımefendi, evsiz bir insan, sıradan bir kız, bir kitap kurdu ve her yerde görebilecekleri daha birçok kimlikle her hikayenin farklı başlangıçları olacak. Yine de, duygusal unsur tüm bakış açılarını değiştirecek, oyuncuları dirençli hale getirecek ve arzu ettikleri yeni bir kaderi yaratacaktır.

SON KARARINIZI YAPIN

Bölümler de dahil olmak üzere etkileşimli hikayelerin büyüleyici yanı, herhangi bir durumda veya konuşmada karmaşık seçimlerdir. Seçimler, ana arsa yapısı üzerinde büyük veya küçük etkiler olabilir, ancak oyuncunun yeni bir son için duygu ve arzusunu tatmin eder. Neyse ki oyun, her ilerlemeyi kaydeden, oyuncuların hataları düzeltmesine veya farklı sonuçlara tanık olmasına izin veren bir sisteme sahip.

Bölümler: Etkileşimli Hikayeler Bölümler: Etkileşimli Hikayeler

CANLI VE ETKİLEYİCİ GÖRSEL

Her karakter güzel ve kendine özgü stilleriyle büyüleyici olduğundan, her hikayenin çizimleri veya görsel kalitesi birinci sınıftır. Sadece bu değil, aynı zamanda çevresel faktör de her şeyi daha heyecanlı ve şüpheli hale getirerek tüm yanlış anlamaları yeni boyutlara taşıyor ve oyuncuların kafasını karıştırıyor. Bazı hassas anlar da, içeriği gerçekçi bir şekilde aktarırken grafiklerin düşünceliliğini ve büyüklüğünü gösteren, çok ayrıntılı bir şekilde çizilir.

AŞK RAKİPLERİNİ MANİPÜLE ET

Bölümler, oyuncunun ana karakterlerin kişiliklerine karar vermesine izin vererek aşk hikayelerindeki özel olayları daha da teşvik eder. Bu gelişme, oyuncunun mutluluğunu veya kararlarını her zaman sabote etmeyi amaçlayan destekleyici karakterler veya aşk rakipleri sayesinde gerçekleşir. Sonunda ya rakiplerini affedebilir ya da onlara acımasızca davranabilirler ve bu, her ne kadar her şey kurgusal bir aşk hikayesi olsa da, gerçek hayattaki bazı gelişmeleri ortaya çıkarır.

Bölümler: Etkileşimli Hikayeler Bölümler: Etkileşimli Hikayeler

KIYAFETİNİZİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE SEÇİN

Oyunun büyüklüğünün çoğu içeriğe ve görsel unsurlara bağlı olsa da moda, ortaklar üzerinde bir izlenim bırakmada hala kilit bir rol oynuyor. Oyuncular, bazı önemli etkinliklerde ortaklarıyla eşleşmek ve onlara katılmak için birçok benzersiz kıyafet seçeneği arasından seçim yapabilir. Kostüm unsuru sayesinde, oyuncuların mutluluk yaratmadaki ilerlemeleri büyük ölçüde artırılabilir ve şık kostümler tasarlarken yaratıcılıklarını gösterebilir.

Bölümlerin büyüklüğü, hikayelerin derin, çeşitli, canlı ve aşk unsurları söz konusu olduğunda oldukça heyecan verici olmasıdır. Bunun da ötesinde, oyuncunun hemen hemen her durumdaki seçimleri duygularını alt üst eder, ancak sonuç her zaman şimdiye kadar inşa ettikleri tüm ilerleme ve ilerlemenin bir yansımasıdır.


İndir (122MB)

Artık indirmeye hazırsınız Chapters: Interactive Stories ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir