Chainmonsters
Chainmonsters

Chainmonsters v0.536 APK (Sınırsız Para Birimi/Yükseltme) indir

Chainmonsters HakkındaBirkaç Android mobil cihaz için modern Chainmonsters APK türü resmen tanıtıldı. Araştırma macerası çevrimiçi oyununun neredeyse tüm işlevlerinin kilidini açan erken erişimdir. Pokemon filmini daha önce izlediyseniz, büyük olasıl

Android Android Aksiyon
5 ( 105 puan )
Fiyat: $0
İsim Chainmonsters
Yapımcı B-Side Games
Tür Aksiyon
Boyut 37.67 M
Versiyon 0.536
MOD Menü, Spawn Gemileri, Sınırsız Para Birimi/Yükseltme
Orjinal Google Play
Chainmonsters is the most famous version in the Chainmonsters series of publisher B-Side Games
Mod Version 0.536

Chainmonsters Hakkında

Birkaç Android mobil cihaz için modern Chainmonsters APK türü resmen tanıtıldı. Araştırma macerası çevrimiçi oyununun neredeyse tüm işlevlerinin kilidini açan erken erişimdir. Pokemon filmini daha önce izlediyseniz, büyük olasılıkla oyunu hızlı bir şekilde kavrayacaksınız. Çevrimiçi oyunda ayrıca alışılmadık yaratıklar elde eden birisiniz. Genellikle normal bir savaş dürtüsüne sahiptirler, hepsini evcilleştirdiğiniz anda savaşlarda koordineli çalışabilirler. Ek olarak, tüm dünyadan bazı insanlarla çevrimiçi etkinliklere katılmak da dahil olmak üzere birçok heyecan verici etkinlik vardır. Sahip olduğunuz yaratıkları kullanırken kendi korumanızı geliştirin ve mutlu kalın. Bahse girerim bu hedefe karşı koyamazsın.

chainmonsters demo 4

Olağandışı ilahi canavarların üstesinden gelin

Hemen, Chainmonsters insanlara öğretmek için evcil hayvanların ne olduğunu ve vahşi hayvanlardan nasıl toplandığını öğretti. Özel fotoğrafları tamamen ayrı oluşturuldu, belki de hemen hemen hiçbir pürüzlü oyunda mevcut değil. Her tür ilahi canavarın aslında başka bir güç sistemi vardır, örneğin toprak, sıvı, rüzgar, ateş, elektrik enerjisi vb. Yaratık rehberini okumak size yardımcı bilgiler verecektir. Mesela, nereye giderseniz gidin, bu tür canavarları yenmenin en kolay yolu onları tatmin edeceksiniz. Onları yoldaş olarak kabul edin.

chainmonsters demo 2

Diğer oyuncularla birlikte etkileşime geçin ve savaşın

Bir internet çevrimiçi oyunu olduğu için, diğer oyuncuları tatmin edeceğinizden eminiz. Açık küre modu, oyuncuların sanki bu insanlar minyatür bir dünyada yürüyormuş gibi manevra yapmalarını sağlar. Farklı oyuncularla tanışın ve konuşma sistemi, ifadeler ve ayrıca sesli konuşma yoluyla sohbet edin. Ne zaman iki kişi birbirine meydan okusa, tamamen bir konuma bölünürler. Bir sonraki bakış açısı, oyuna daha iyi bakmanızı sağlar. Hemen hemen istediğiniz herhangi bir oyuncuya meydan okuyun. Cazip teşvikler almak için kazanmaya çalışın.

chainmonsters demo 3

Barınaklar inşa edin ve ilahi canavarları eğitin

Chainmonsters‘daki benzer şekilde eğlenceli bir başka görev de barınaklar üretmektir. Halihazırda mevcut olan teşvik sayısına bağlı olarak, insanlar gerekli kaynakları ve ürünleri satın almak için dükkana giderler. Tesisinizin etrafında bir çit oluşturun. Güzel bir ev, konum kayaları, saksı bitkileri, istediğiniz renkleri değiştirin. Burası sadece sizin yaşadığınız ve hayvanlarınızın yaşadığı yer değil. Ek olarak, onlara uygun yiyecek, uygun yaşam alanı sağlanmalıdır. Belirli bir seviyeye ulaşıldığında, ilahi yaratık gelişir ve şekil değiştirerek güçlenir.


İndir (37.67 M)

Artık indirmeye hazırsınız Chainmonsters ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir