CCleaner
CCleaner

CCleaner v6.1.0 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


CCleaner, cihazınızda daha fazla yer açmanıza ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Uygulama, cihazı etkileyebilecek faktörleri etkiler ve ayrıca otomatik veya manuel temizleme seçeneğiniz de vardır. Aynı zamanda çi

Android Android Araçlar
5 ( 233 puan )
Fiyat: $0
İsim CCleaner
Yapımcı Piriform
Tür Araçlar
Boyut 35M
Versiyon 6.1.0
MOD Profesyonel Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
CCleaner is the most famous version in the CCleaner series of publisher Piriform
Mod Version 6.1.0
Total installs 100,000,000+

İndir (35M)

CCleaner, cihazınızda daha fazla yer açmanıza ve daha iyi performans göstermesine yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Uygulama, cihazı etkileyebilecek faktörleri etkiler ve ayrıca otomatik veya manuel temizleme seçeneğiniz de vardır. Aynı zamanda çizelgeler şeklinde görünen bilgiler de uygulama için gereksiz şeyleri azaltmak için gereklidir. Böylece cihazınızın performansını hızlı bir şekilde artırabileceksiniz.

CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici

KULLANICI DOSTU ARAYÜZ, KOLAY KULLANIM

CCleaner’ı kullanmaya başladığınızda, kolayca görebileceğiniz sekmelere ayrılmış özelliklere sahip basit bir arayüzle karşılaşacaksınız. Böylece kullanmak istediğiniz sekmelere tıklarsınız ve bunlar cihazınızın her yönünü etkiler. Cihazınızın, medyanızın, uygulamalarınızın ve daha fazlasının performansını ayarlayabilirsiniz. Bunlar, bazen cihazınızda belirli sorunlara neden olacak faktörlerdir. Böylece bu öğelerin kaldırılmasını istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

ÖZELLİKLERİ İSTEĞİNİZ GİBİ ÖZELLEŞTİRİN

CCleaner’ın neler yapabileceği konusunda net bir fikriniz olduğunda, seçebileceğiniz iki yöntem vardır. İlk yöntem, uygulamanın size gönderdiği bilgilere bakmak ve cihazınızdan gereksiz şeyleri kaldırmaya başlamaktır. Ayrıca çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız, belirli bir süre tarama, istediğiniz kadar alan kaldırma ve daha pek çok yapılandırılabilir özelliği kullanabilirsiniz.

CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici

UYGULAMA KAPASİTESİ HAKKINDA BİLGİ ALINIZ

Herhangi bir kullanıcının seveceği özellik, cihazının kapasitesi hakkında CCleaner’dan bilgi alacak olmasıdır. Böylece, değişiklik yapmak ve gerekli olmadığını düşündükleri şeyleri kaldırmak için cihazlarının erişilebilir ve genel bir görünümüne sahip olacaklar. Aynı zamanda uygulama kolayca gözlemleyebilmeniz için birçok farklı grafik kullanmaktadır. Cihaz konfigürasyonu ve kapasitesi gibi sizi ilgilendiren faktörlere bağlı olarak değişir.

GEREKSİZ BAZI ŞEYLERDEN KURTARIN

CCleaner’ın konfigürasyon ve kapasite bilgilerini gördükten sonra, kaldırılacak her bir elemanı seçebilirsiniz. İlk öğe, uygulama ve sık kullanmadığınız uygulamalar hakkında bilgi bulacağınız uygulama ile ilgilidir. Oradan, cihazınızda yer açmak için bunları kaldırmaya karar verebilirsiniz. Ayrıca, önbellekte veya küçük bir klasörde hala bir miktar veri birikimi varsa, bunları hızla çözebilirsiniz.

CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici CCleaner: Önbellek Temizleyici, Telefon Güçlendirici, Optimize Edici

DEPOLADIĞINIZ GÖRSELLERLE ÇÖZÜM

Uygulamayı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, farklı görüntüleri silme özelliğini bulmaktır. Yalnızca en iyi olanı tutmak ve ilgili fotoğrafları atmak için fotoğraf kriterlerini dikkate alacaksınız. Aynı zamanda uygulama size resimlerin boyutunu küçültmek veya kolayca linkleyebileceğiniz Google Drive gibi bulut depolama sitelerine itmek gibi seçim yaparak zaman kaybetmemeniz için çözümler de sunuyor.

CİHAZ KULLANIMINIZI OPTİMİZE EDİN

Kapasite faktörlerine ek olarak, cihazın performansla ilgili unsurları da kullanıcılar için her zaman bir ikilemdir. Gerekli değilse, RAM’in işlediği verilerin bir kısmını serbest bırakmaları gerekecektir. Böylece bir süre kullanmadığınız bazı uygulamaları durdurabilirsiniz veya bazıları tamamen kapanmıyor ve arka planda çalışmıyor. Gerçekten de uygulamayı kullandıktan sonra farkı göreceksiniz.


İndir (35M)

Artık indirmeye hazırsınız CCleaner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir