CatLife
CatLife

CatLife: BitLife Cats v1.6 MOD APK (Kilitsiz) indir 2022


CatLife Mod APK, oyuncuların çeşitli heyecan verici seçeneklerle bir kedinin hayatını keşfetmesine izin verdiği için en ilham verici simülasyon oyunudur. Hatta güzel bir hayat seçebilir ya da sokak kedisi gibi dolaşabilirler.

, Android Android Rol Oyunu
5 ( 679 puan )
Fiyat: $0
İsim CatLife
Yapımcı Candywriter LLC
Tür Rol Oyunu
Boyut 100MB
Versiyon 1.6
MOD Kilidi Açılmış
Orjinal Google Play
CatLife is the most famous version in the CatLife series of publisher Candywriter LLC
Mod Version 1.6
Total installs 100,000+

CatLife, herkesi, oyuncuların kediyle yeni bir hayata başladıkları, ancak kendileri için ayrı bir kader oluşturdukları, metin odaklı bir simülasyon oyunuyla tanıştırıyor. Artık hayatlarını çeşitli seçimlerle belirleyebiliyorlar ve hatta sayısız farklı koşulla karşılaşıp çeşitli sonuçlarla karşılaşabiliyorlar. Oyunun büyüklüğü tamamen rastgeleliğe bağlıdır, ancak her boyut potansiyel ve karakteristik heyecan açısından zengindir.

CatLife: BitLife Kedileri CatLife: BitLife Kedileri

YENİ HAYATINIZ İÇİN YENİ BİR GÖRÜNÜM SEÇİN

CatLife, oyuncuların hayatlarını sonsuz olasılıklar veya rastgele durumlarla dolduracak, ancak kedilerin görünüşlerinin çeşitliliği sayesinde her şey ilginç. Kedilerin şekline veya kürk rengine başlayan oyunculara bağlı olarak, oyun yaşam kurma yönünü karmaşıklaştıracaktır. Ayrıca, genellikle kedinin kürkünün rengini büyük ölçüde etkileyen daha fazla sürpriz veya özelleştirme yaratacak ve böylece her durum önemli ölçüde değişecektir.

ZORLU VE BEKLENMEYEN BİR KEDİ HAYATI

Oyuncunun hayatı birçok farklı yerde başlayacak ve seçim sisteminde özgürce dolaşabilecekler. Konumlarına bağlı olarak, oyuncunun rastgele sonuçları ortaya çıkarmak için önemli kararlar alması için beklenmedik durumlar ortaya çıkacaktır. Bu sayede, bir kedinin bakış açısından lüks veya refah dolu bir hayat inşa etmek, zamanla daha uyarıcı ve dramatik hale gelir.

CatLife: BitLife Kedileri CatLife: BitLife Kedileri

BENZERSİZ ÖZELLİKLERLE İLGİLENDİRİCİ METİN ODAKLI OYUN

CatLife tamamen metin odaklı bir oyundur ve dünyadaki her durum veya etkileşim, oyuncuya herhangi bir durumda ilerlemek için ikiden fazla farklı seçenek sunar. Gelişmelere bağlı olarak, sistem manzarayı değiştirecek ve önceki seçimlerden elde edilen tüm sonuçları gösterecek ve beraberinde gelen önemli faktörler hakkında onlara daha fazla bilgi verecektir. Ancak sonuç olumsuz olursa, oyuncu şimdi sahip olduğu her şeyden vazgeçmeyi seçerse yeni bir hayata başlamak zorunda kalacaktır.

İLERLEMELERİNİZİ VE DAVRANIŞLARINIZI TAKİP EDİN

Her oyuncu, benzersiz ve yenilikçi bir seçim sistemi aracılığıyla benzersiz ve yeni bir kedi yaşamı geliştirebilir. Aşamalar boyunca mevcut yaşamlarının ilerlemesini izlemek ve hayatta kalma motivasyonu yaratmak için kişisel hedeflerini oluşturmak için sistemi kullanabilirler. Ek olarak, davranışları yerel mahalle için kötü bir itibar yaratabilir ve bu da kedinin gelişimini önemli ölçüde etkileyecektir.

CatLife: BitLife Kedileri CatLife: BitLife Kedileri

YOLUN SONUNDA KADERE TANIK OLUN

Oyuncunun bir kedinin perspektifinden yolculuğu, onlar için dünya hakkında birçok yeni duygu ve düşünce yaratacaktır. CatLife sadece eğlenceli bir simülasyon oyunu değil, birçok anlam ve yolun sonundaki ışığa tanık olduktan sonra oyuncuları düşüncelere daldıran başka şeyler içeriyor. Oyun, oyuncunun o ana kadarki tüm davranışlarını veya seçimlerini listeleyecek, ardından yavaş yavaş karmaşık duygularla iyi veya kötü bir sona yol açacaktır.

CatLife, birçok aktivite veya nadir rastlantısallık yaratırken kedi simülasyonu türüne yeni kavramlar getirmeyi vaat ediyor. Bunun da ötesinde, bir oyuncunun yolculuğu, dünya hakkındaki fikirlerini değiştirmelerine ve her şeyden sonuna kadar zevk almalarına ya da yol boyunca verdikleri her karara değer vermelerine neden olabilir.

ÖZELLİKLERİ

  • Seçenekler ve daha fazlası aracılığıyla tonlarca beklenmedik gelişmeyle harika metin odaklı simülasyon oyunu.
  • Oyuncuların, kedilerin görünümüne yönelik çeşitli davranışlarla ve hatta trajik sonlara tanık olmalarıyla kendilerini güzel bir dünyaya kaptırmalarını sağlar.
  • Her yaşam için benzeri görülmemiş sonuçlara karar vermek veya farklı yaşam ve değişikliklerle dünyayı keşfetmek için çeşitli seçenekler.
  • Kişisel ilerlemeleri takip edin, yapılan seçimlere bağlı olarak karmayı kontrol edin ve hatta yeni ortam geçişlerine uyum sağlayın.
  • Kedilerin mutlu ya da trajik bir şekilde öldükleri yola göre hayatlarının sonlarına tanık olun.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız CatLife ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanCandywriter LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir