Catch Tiles Magic Piano
Catch Tiles Magic Piano

Catch Tiles Magic Piano v1.9.1 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Catch Tiles Magic Piano Game, oyuncuları ünlü şarkılarla büyüleyici bir müzik dünyasına getiriyor. Müzik dinlerken oynayın ve arkadaşlarınızla yarışırken heyecan duyun.

Android Android Müzik
5 ( 947 puan )
Fiyat: $0
İsim Catch Tiles Magic Piano
Yapımcı WingsMob
Tür Müzik
Boyut 62M
Versiyon 1.9.1
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Catch Tiles Magic Piano is the most famous version in the Catch Tiles Magic Piano series of publisher WingsMob
Mod Version 1.9.1
Total installs 10,000,000+

İndir (62M)

Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu, tanıdık Piyano Fayansları oyunundan esinlenmiştir ve bir zamanlar oyuncuların kalbinde derin bir etki bıraktığında bir sıçrama yapmıştır. Oynanış tamamen farklı olmayacak olsa da, bu oyun kedilerin veya diğer çizgi film karakterlerinin arayüzü ile daha sevimli bir tarza sahip olacak. Müzik dinlemek kadar müzik dinlemek de burada edineceğiniz deneyimler olacaktır.

TANIDIK OYUN TARZI AMA EĞLENCE

Bir oyun ekranına girdiğinizde birçok uzun dikdörtgen hücrenin klavyeye benzediğini göreceksiniz ve özellikle her kutuda sevimli bir kedi resmi olacak. Senin görevin bir melodi oluşturmak için bu tuşlara dokunmaktır ve daha fazla tuşla birleştirildiğinde tam bir şarkı haline gelecektir. Yine de dokunmak yeterli değildir, çünkü daha tutarlı bir ritim oluşturmak için aynı anda tuşun tüm uzunluğunu basılı tutmanız gerekir.

İlk defa bir oyun ekranında tuşların hareket hızı yavaş olacak ve böylece kolayca ayak uydurabileceksiniz, ancak daha sonra zorluk kat kat artacak. Tuşlar daha hızlı hareket etmeye başlar ve onlara dokunmak için çok hızlı olmanızı gerektirir. Şarkının ritmi de daha hızlı olacak ve oyuncu için bir gerilim ve gerilim hissi yaratacaktır. Bir anahtarı kaçırırsanız veya dışarıdaki boş bir kutuya dokunursanız, kaybettiğiniz ve o ekranı tamamlamadığınız anlamına gelir.

Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu

BİRÇOK GÜZEL MÜZİĞİN KEYFİNİ ÇIKARIN

Normalde uygulamalarda sadece müzik dinleyeceksiniz ama Catch Tiles Magic Piano Game’e geldiğinizde tuşlarla kendinizi zorlamaktan çok daha heyecanlı bir şekilde müziği duyacaksınız. Tam bir şarkıyı dinleyebilmek için seviyeyi tamamlamaya çalışmanız gerekiyor, bu yüzden çok çekici. Oyundaki şarkılar ve mevcut şarkılarla ilgili olarak, daha fazla şarkının kilidini açmak için görevi tamamlamanız gerekiyor.

Oyunun bir müzik uygulamasından farkı olmayan bir şarkı koleksiyonuna sahip olduğunu söylemek gerekiyor çünkü EDM, Vokal, Klasik arasından seçim yapabileceğiniz tüm türlere sahip ve özellikle KPOP hayranı olanlar için. Buraya girdiğinizde gözlerinizi ekrandan alamayacaksınız çünkü heyecanlı şarkıların melodisi sizi mutlu ve rahat hissettirecek.

GRAFİK VE SES İNANILMAZ

Oyun 2D grafiklere ve köpek veya kedi gibi çizgi film karakterlerinin görüntüleri ile birleştirilmiş basit ama sevimli bir tasarıma sahiptir. Arayüz ayrıca oyuncuların özellikleri kolayca keşfedebilmesi için basit olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ilginizi çekecek bir şey de oyunun çok parlak ve uyumlu bir renk tonuna sahip olması, ana renk olarak pembenin olması, oynarken hafiflik hissi yaratması.

Oyunculara en iyi deneyimi sunmak için üretici tarafından dikkatlice yatırılan sesten bahsetmemek mümkün değil. Ses efekti, bir tuşa her dokunduğunuzda ve her tuşun uzunluğu farklı olduğunda çok gerçekçidir ve yankılanma da belirgin olacaktır. Müziğin keyfini mükemmel ses kalitesiyle ve çok akıcı bir şekilde çıkaracaksınız.

Müzik yeteneklerinizi geliştirmeniz için bir fırsat olacak özel mücadelelerde yer almak heyecan verici olacak. Catch Tiles Magic Piano Game ile ekrandaki tuşlar ile birçok farklı müzik türünde yeteneğinizi sergileyebileceksiniz. Oyun basit bir oynanışa sahip ancak bir cazibeye sahip olmak, arkadaşlarınızla müzikte yarışmak ve kazanmak için uygun bir yer olacaktır.

Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu Fayansları Yakala Sihirli Piyano Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

– Kendiniz seçmek ve kendinize meydan okumak için EDM, Vokal, Klasik, Pop’tan KPOP’a kadar birçok farklı müzik türünün koleksiyonu.
– Oyun, her zaman bekleyen zorluklar olduğunda basit ama aynı derecede ilginç ve çekici.
– Oyunun daha hızlı temposu, daha sonra oyuncuları duygusal bir dalgalanmaya sokar ve bir gerilim duygusu yaratır.
– Parlak renkler ve sevimli karakter görüntüleri ile kullanımı kolay basit arayüz.
– Kimin en iyi olacağını görmek ve kazanmak için arkadaşlarınızla mod için yarışın.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Catch Tiles Magic Piano ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWingsMob

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir