Cat Spa
Cat Spa

Cat Spa v2.13.8 MOD APK (Ücretsiz Ödüller/Satın Alma) indir 2022


Cat Spa, sevimli kedilerin hizmet verdiği bir masaj cenneti olarak bilinir ve buranın yöneticisi sizsiniz.

Android Android Eğlencelik Bilgi Oyunları
4 ( 531 puan )
Fiyat: $0
İsim Cat Spa
Yapımcı HyperBeard
Tür Eğlencelik Bilgi Oyunları
Boyut 100MB
Versiyon 2.13.8
MOD Ücretsiz Ödüller
Orjinal Google Play
Cat Spa is the most famous version in the Cat Spa series of publisher HyperBeard
Mod Version 2.13.8
Total installs 1,000,000+

İndir (100MB)

Cat Spa’ya geldiğinizde sadece kedi olan müşterileri karşılayan bir oyun olmamıştı. Burası, olağanüstü dört ayaklı personel tarafından bakılan düşünceli bir masaj salonu olarak bilinir. Burada, çalışanlarını önemseyen ve müşterilerinin görüşlerini sürekli dinleyerek daha da gelişmek için bir işletme sahibi olmanız için gerekli koşulları yaratıyoruz. Aldığınız her misafirin, dokunaklı ve eğlenceli anlarla hiç bitmeyen bir film yaratan farklı bir heyecan verici hikayesi var.

kedi kaplıcası

KEDİ MASAJ DÜKKANINA HOŞ GELDİNİZ

Bütün gün çalışmaktan vücut ağrıları hissediyorsanız, şimdi Cat Spa, bir masaj dükkanının işleyişini simüle eden ve fiziksel ve duygusal acıların bir kısmını hafifletmeye yardımcı olabilecek bir oyun yarattı. Bu, bu kasabadaki en lüks spadır, bu yüzden her gün düzinelerce, hatta yüzlerce müşteriyi ağırlamak zorunda kalacaksınız. Bu kadar büyük bir mağazanın müdürü olmaya hazır mısınız?

MÜŞTERİLERE EN DÜŞÜNCE DENEYİMİ SUNMAK İÇİN PERSONEL SEÇİN

Artık Cat Spa, oyuncuların kendilerine hizmet etmesi için çok sayıda personel tutabilecekleri belirli bir kapı açıyor. Her çalışanı farklı departmanlara atayacaksınız. Aynı zamanda karakterin sahip olduğu güç ve deneyimdir. Ancak burada bahsettiğim personel insanlar veya kahramanlar değil sevimli kedilerdir. Parıldayan gözlerle, kimsenin sevmediği yumuşak bir kürkün varlığıyla ortaya çıkarlar.

kedi kaplıcası

MAĞAZA DEKORASYON YOLCULUĞU

Bir yıl içinde pek çok önemli olay yaklaşırken, hemen mağazayı dekore etmeye başlayalım. Müşterileri kendinize çekebilmek ve çekebilmek için, hizmet kalitesi ve personelin becerisinden bahsetmemek, ancak çirkin bir mağazayı muhteşem bir mağazayla karşılaştırmak, belki de herkes ikincisini seçecektir. Boşver. Dükkanı süslemek için çiçekler, ampuller veya lüks veya klasik mobilyalar gibi süslemeler satın alabilirsiniz. Bu nedenle, bu başarınızda önemli bir rol olarak kabul edilir.

İŞ SONRASI ÇALIŞANLARA ÖZEL LOUNGE

Saatlerce süren sıkı çalışmanın ardından çalışanlarınızın dinlenmeye ihtiyacı var, orada durmaya değil. Sonuç olarak, çalışanlar için özel bir salon oluşturuldu. Birincil amacı, kedilerin hızlı bir şekilde iyileşmesine yardımcı olmaktır. Burası şekerleme yapmak, gece uyumak veya kahvaltı yapmak için kullanılabilir ve akşam yemeği meslektaşları ile konuşmak ve tartışmak için bile kullanılabilir.

MÜŞTERİLER İÇİN SAÇTAN HER YEMEĞE BAKIM

Sadece bu değil, birlikte Cat Spa’da müşteri hizmetlerine geri dönüyoruz. Müşterilere rahatlık ve rahatlama getirmek için ana iş olan masajın yanı sıra, bir berber dükkanı da sağlıyoruz. Burası, berberlerin saçınızın her bir demetini özenle keserken sizinle ilgileneceği yer olacak. Ayrıca dinlenirken birçok müşteri acıkacağı için Asya’dan Avrupa’ya kadar ful yemekleri olan bir restoran da ekledik.

kedi kaplıcası kedi kaplıcası kedi kaplıcası

ANA ÖZELLİKLER

  • Müşterilere rahatlık getirme, eklem ağrılarını ve sırt yorgunluğunu gidermelerine yardımcı olma misyonuyla tüm bir masaj mağazasının yöneticisine dönüşün.
  • Müşterilere hizmet etmeye kendini adamış sevimli kediler olan personel işe almak ve onlara en iyi deneyimi sunmak.
  • Müşterilerinize acıktıklarında personeliniz tarafından masaj yapılırken yiyecek ve içecek sağlamak için bir restoran inşa edin.
  • Yorucu hizmet saatlerinden sonra dinlenmelerine yardımcı olmak için çalışanlar için özel misafir salonları da inşa edilmiştir.
  • Müşterilere mükemmel bir güzellik sunmak için güzel bir kuaför salonu açarken müşteriler için her saç çizgisine özen göstermek.


İndir (100MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cat Spa ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir