Cat Sim Online
Cat Sim Online

Cat Sim Online v206 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Cat Sim Online, oyuncuların kedinin günlük hayatını deneyimlemelerine izin verirken otantik ve heyecan verici bir oyun sunuyor. Ayrıca sevimli bir kedi ailesi oluşturup onları çeşitli yöntemlerle yetiştirebilirler.

Android Android Oyun
5 ( 234 puan )
Fiyat: $0
İsim Cat Sim Online
Yapımcı Turbo Rocket Games
Tür Oyun
Boyut 85MB
Versiyon 206
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Cat Sim Online is the most famous version in the Cat Sim Online series of publisher Turbo Rocket Games
Mod Version 206
Total installs 10,000,000+

İndir (85MB)

Cat Sim Online, oyuncuların kendilerini sevimli bir kedinin gözünden devasa bir dünyaya sokmaları için gerçekçi bir simülasyon oyunudur. Bu nedenle, sahiplerinin gözünden uzaktayken günlük yaşamlarını ve maceralarını hayranlıkla izleme fırsatı bulacaklar. Ayrıca oyun, tüylü kedi meraklılarının sevimli ilgi alanlarını paylaşmaları için çevrimiçi çok oyunculu bir mod sunar.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

KEYİFLİ KEDİ SİMÜLASYON OYUNU

Cat Sim Online’ın içeriği, esas olarak oyuncuların en sevdikleri kedilerden biri olmaları ve çevrelerini benzersiz bir bakış açısıyla keşfetmeye başlamaları içindir. Neyse ki, oyunun içindeki dünya etkinlikler ve eğlencelerle dolu, böylece kedi olurken bile herkesin ruh hali her zaman olumlu. Aynı şey, insanların çevredeki şeylerle etkileşime girmesine, hatta asi bir kedi gibi etrafta dolaşmasına izin vermek için de geçerlidir.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

MÜKEMMEL MOTORLARA SAHİP OTANTİK GRAFİKLER

Oyundaki 3D grafik motoru, herkes için tamamen optimize edilmiş ve gerçekçi deneyimler yaratmak için en son teknolojileri kullanır. Bu arada, ortam öğeleri de canlı ve zengin renklerle dünyayı çeşitlendirmek için etkileyici uzantılarla birlikte. Çevresel etkiler ve fiziksel sistemler de oyuncunun algısını önemli ölçüde etkiler.

YIKILABİLİR VE İNTERAKTİF BİR ORTAM

Olağanüstü 3D grafiklerin yanı sıra Cat Sim Online, oyuncuların bir kedinin yeteneklerini ortaya çıkarması için etkileşimli bir ortam sunacak. Bu, duvarların üzerinden geçmeyi veya küçük deliklerden sürünmeyi ve ortamdaki nesneleri yok etmek için çeşitli manevralar yapmayı içerir. Bu faktör sayesinde, oyuncunun kedi olma deneyimi her zaman hassas ve her benzersiz ayrıntıda sürükleyicidir.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

KEDİLERİNİZLE ÇEŞİTLİ YERLERİ KEŞFEDİN

Oyun, uyarıcı etkinlikler yoluyla insanların keşfetme duygusunu harekete geçirmek için birçok heyecan verici yeri tanıtacak. Bu konumlar, kediler için birçok gizli mücadele içerecek ve oyuncular gerçekçi çevresel unsurlar aracılığıyla kaçabilir veya onlarla başa çıkabilir. Tabii ki, diğer oyuncularla ticaret yapmak için bu konumlarda birkaç iyi gizlenmiş ödül bulabilirler.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

ÇEVRİMİÇİ AKTİVİTELER ÜZERİNDE ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN

Herkes Cat Sim Online’a gelebilir ve eğlenceli kedi aktiviteleri ile arkadaşlarıyla huzurlu zamanların tadını çıkarabilir. Herkesin sevimli kediler şeklinde güzel anıları eğlendirmesi veya paylaşması için sürekli olarak daha fazla aktivite veya ideal yer sunacak. İnsanlar ayrıca pek çok aktivite ile aldıkları çarpıcı ve etkileyici kostümler ile kedilerin görünüşünü de değiştirebilirler.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

BİR KEDİ AİLESİ OLUŞTURUN VE APARTMANLARDA YAŞAYIN

Oyuncular bir eş bulabilecek kadar şanslıysa, birlikte bir kedi ailesi kurabilir ve birlikte harika, güzel bebekler yaratabilirler. Dahası, pahalı dairelere taşınıp her türlü şeyle uğraşabilirler. Oyun ayrıca kedi ailesiyle ilgili yeni içeriklerle düzenli olarak güncellenecek veya oyunculara pahalı dairelerde eğlenmek için daha fazla fikir verecek.

Cat Sim Online: Kedilerle Oyna

Cat Sim Online, kedileri seven veya arkadaşlarıyla kedilerin gözünden dünyayı keşfetmek isteyenler için rahatlatıcı bir oyundur. Her şeyden önce oyun, insanlara en şaşırtıcı ve unutulmaz deneyimleri yaşatmak için ideal potansiyellere sahiptir.

– Büyüleyici aktiviteler ve kedinin yetenekleri için çevre geliştirme ile uçsuz bucaksız bir dünya, oyuncuların kedinin bakış açılarıyla sonsuz eğlencenin tadını çıkarmasını sağlar.
– Boşluklardan, duvarlardan ve daha fazlasından geçerken olağanüstü kedi manevraları yapan oyuncular için sezgisel kontroller.
– Seyahat ederken veya etrafta dolaşırken birlikte harika vakit geçiren kedi meraklıları için heyecan verici ve eğlenceli çevrimiçi çok oyunculu/
– Sevimli bir kedi ailesi kurun ve en hareketli aktiviteleri oluşturmak için mahalledeki diğer kedilerle derinlemesine etkileşim kurun.
– Otantik grafikler, oyuncuların duyularını harekete geçirir ve yaramaz bir kedi gibi işleri karıştırmak veya kırmak için yok edilebilir bir ortam sunar.


İndir (85MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cat Sim Online ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir