Cat Scanner
Cat Scanner

Cat Scanner v12.8.15-G APK indir (Premium Kilitsiz) 2022

Cat Scanner, bilmediğimiz kedi ırklarını belirlememizi sağlayan, günümüzde mevcut olan en etkili araçlardan biridir. Bu eğitici uygulama, kedi ırkı araştırmaları alanındaki uzmanların uzun yıllar süren yapım ve geliştirmelerinin sonucudur. Sonuçlar h

Android Android Eğitim
4 ( 153 puan )
Fiyat: $0
İsim Cat Scanner
Yapımcı Siwalu Software GmbH
Tür Eğitim
Boyut 25MB
Versiyon 12.8.15-G
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Cat Scanner is the most famous version in the Cat Scanner series of publisher Siwalu Software GmbH
Mod Version 12.8.15-G
Total installs 1,000,000+

Cat Scanner, bilmediğimiz kedi ırklarını belirlememizi sağlayan, günümüzde mevcut olan en etkili araçlardan biridir. Bu eğitici uygulama, kedi ırkı araştırmaları alanındaki uzmanların uzun yıllar süren yapım ve geliştirmelerinin sonucudur. Sonuçlar her zaman bu uygulamanın odak noktası olmuştur ve uygulama hayata farklı bir boyut katmaktadır. Hem bilgimizi desteklemek hem de kendi düşüncemizi geliştirmek için sihirli bir uygulama yapalım.

BİZE TAM SONUÇ VERİN

Cat Scanner, başından beri aradığınız araçlardan biridir. Uygulama, onu kendi kedi ırklarımızı tanımlamamıza veya o kedi türü hakkında daha yararlı bilgiler edinmemize olanak tanır. Sonuçlar her zaman uygulamaya odaklanır ve her durumda her zaman doğrudur.

Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma

ANINDA TANIMLAMA

Aramak istediğiniz kedi ırkı ile ilgili bir fotoğraf veya video seçmeniz yeterlidir. Anında emilecek ve sizi hızlı, anında sonuçlarla bırakacaksınız. Cat Scanner, her zaman incelemeniz ve tanımlamanız çok uzun sürmemenizi ister, bu nedenle her zaman tanımlamada size çok yardımcı olmak ister.

DÜZENLENEN YORUMLAR

Sonuçlar, kullanıcıya sunulmadan önce titizlikle işaretlenecek ve iyileştirilecektir. Tanımlamadan özelliklere tam olarak listelenmiştir, kullanıcıların hiçbirini merak etmesine gerek yoktur. Uzmanlar, talihsiz hatalardan kaçınmak için sonuç vermeden önce bu yorumları doğrulayacaktır.

Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma Kedi Tarayıcı: Cins Tanıma

PROFESYONEL OLMAYA YARDIMCI OLUR

Uygulama merak ettiğiniz kedi ırklarını bulmanıza yardımcı olacak ve şu an ihtiyacınız olan şey bu. Veritabanı eksiksiz olarak sağlanacak ve sadece bunları mükemmel bir şekilde almanız gerekiyor. En hızlı sonuçları almamıza yardımcı olmak için 60’tan fazla farklı kedi ırkı ve tesisleri de mevcuttur.

YENİ GÜNCELLEME KODU

Uygulama, kullanıcılarımızı her zamankinden daha heyecanlı hissettirecek yeni bir güncellemeye sahip. Kullanıcılar kullanım açısından her zaman arayüzde yeni noktalar görmek isterler ve Cat Scanner her zaman bu noktaları geliştirmeye odaklanır. İnternet olmadan, kolayca bilgi arayabilir ve en doğru sonuçları hemen alabiliriz.


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Cat Scanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSiwalu Software GmbH

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir