Cat Run
Cat Run

Cat Run v1.7.7 MOD APK (Sınırsız Para, Hız) indir 2022


Cat Run, oyuncuları güzel evler inşa etmek için para toplamak için fareleri yakalamak için yarışan sevimli kedilerin dünyasına getiriyor.

Android Android Macera Oyunları
4 ( 409 puan )
Fiyat: $0
İsim Cat Run
Yapımcı Green Tea Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 37M
Versiyon 1.5.3
MOD Sınırsız Para, Hız
Orjinal Google Play
Cat Run is the most famous version in the Cat Run series of publisher Green Tea Games
Mod Version 1.5.3
Total installs 10,000,000+

İndir (37M)

Her zaman odalar inşa etmek ve onları dekore etmek istediyseniz, Cat Run’a gelebilirsiniz. Burası size kendi eviniz için en modern dekorasyon aksesuarlarını getiriyor. Ancak delil toplamak kolay değildir. Huysuz fareler tüm altın paralarınızı almaya çalıştığı için, kilidini açmanız ve sizin tarafınızdan fethedilmesi gereken kedilerin rolünü oynamak için bize katılın. Kasabayı çevreleyen fantastik yarış pistleri, etrafta koşmanız ve keşfetmeniz için sizi bekliyor. Oyuncular koşarak tekrar koştuğunda ve bütün bir evi inşa edebildiğinde daha mükemmel bir şey olamaz.

Kedi Koşusu – Kitty Kedi Koşusu Oyunu Kedi Koşusu – Kitty Kedi Koşusu Oyunu

SEVİMLİ KEDİLERLE TANIŞIN

Burası hız dünyası lakabını hak ediyor. Buraya geldiğinizde, oyuncular birçok değerli eşyaya sahip olabilmek için hızlı koşacaklar. Ekranda beliren karakter grubu, başka bir cennetin kapısını aralamanıza yardımcı olmak için son derece sevimli. Özellikle Tex, Stanley, Summer oynayacağınız karakterlerden üçü ve yüzlerce benzersiz sihirli aksesuarla birlikte konuşma yeteneğine sahipler.

EV İNŞAATI VE ODA DEKORASYON GÖREVLERİ

Orada durmayan Cat Run, sizi hala yapım aşamasında olan bir eve getiriyor. Sahibi son derece sevimli bir Kitty’dir. Ancak bu yarım kalmış işin kaynağı iğrenç farelerdir. Ne pahasına olursa olsun onları yok etmeyi bırakmadılar. Bu yüzden bu kedi her zaman oyuncunun sınırsız yardımına ihtiyaç duyar. Ana karakterin kasabadaki fareleri kovalamasına yardım etmeniz gerekecek.

Sıçanlar ve PARALARLA KADER MACERA

Yolculuk boyunca, yani kasabanın yolları ya da izleri, yüzlerce madeni para ile karşılaşacaksınız. Herhangi bir kedi ve farenin dikkatini çeken parlak bir yay oluşturmak için bağlanırlar. Oyuncular mümkün olduğunca çok para toplamaya devam edecekler. Kedinin onları toplamak için sola ve sağa hareket etmesine izin veriyoruz. Ana amaç için yeni ürünler satın almanızın temeli budur.

Cat Run, oyunculara sizin için arsa olarak heyecan verici bir hikaye açar. Spesifik olarak, fareler, takip etmeniz gereken hedeflerdir. Oyuncular, yüksek hızda koşma veya yüksek irtifada atlama gibi benzersiz becerileri kullanabilirler. Bununla kalmayıp, hızlanmanıza yardımcı olması için uzun mesafe kayma gibi diğer birçok özelliği de kullanabilirsiniz.

Kedi Koşusu – Kitty Kedi Koşusu Oyunu Kedi Koşusu – Kitty Kedi Koşusu Oyunu

GÖKKUŞAĞI DÜNYASININ ÖNÜNDEKİ ENGELLERİ AŞMAK

Oyun bununla da kalmıyor, size birçok farklı zorluk da sunuyor – yani, engellerin durdurulamaz görünümü. Göreviniz, yeni yolu hızla takip edebilmeniz için bunların üstesinden gelmek. Aksi takdirde, yeni bir yolculuğa en baştan girmek zorunda kaldığınızda tüm eylemleriniz ve çabalarınız anlamsız hale gelecektir. Yolun karşısına düşen hayvanlar veya ağaçlar da dahil olmak üzere bazı engeller ortaya çıkacaktır.

MIKNATISLAR KURTARICI GİBİ

Kedilerin hızını ve gücünü artırmak için Cat Run size çok özel güçlendirmeler verir. Mıknatısların yola dağılmış görüneceğini belirtmek için. Lütfen onları toplama fırsatından yararlanın. Bu, çok daha fazla para ve altın almanıza yardımcı olan kozdur. Tek bir mıknatısla hatırı sayılır miktarda altın çekebilmenin sevincini hiçbir kelime tarif edemez.

DEV GÖĞÜS HAKKINDA BU KADAR ÇEKİCİ NEDİR?

Ayrıca Cat Run, oyunculara ücretsiz hediyeler de açar. Özellikle, ödüllere düzenli olarak sahip olmak için giriş yapmanız yeterlidir. Ödül sayısı belirli bir seviyeye ulaştığında özel bir sandık alacaksınız. O sandığı açtıktan sonra, mücevher ve madeni para sistemi büyük ölçüde size ait. Ayrıca alışveriş yapabileceğiniz şeylerin bir listesi de size özeldir.

Kedi Koşusu – Kitty Kedi Koşusu Oyunu

ANA ÖZELLİKLER

  • Huysuz fareler ve sevimli kediler arasındaki gizemli dünya sizi birçok farklı yola götürecek.
  • Muhteşem gökkuşaklarıyla dolu yeni topraklara maceraya atılmak için daha fazla uçak toplayın.
  • Sadece sizin için büyük miktarda para toplamak için sola, sağa hareket etmeye veya yükseğe zıplamaya devam edin.
  • Daha hızlı koşmak, daha fazla yapı öğesi toplamak, odanızı madeni para ve mücevherlerle dekore etmek için gücünüzü yükseltin.
  • Jetonlar, günlük girişlerle birlikte sihir ve dev sandığı açmanıza yardımcı olacaktır.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız Cat Run ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGreen Tea Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir