Castlevania
Castlevania

Castlevania: SotN v1.0.2 APK + OBB indir (Tam Oyun) 2022


Castlevania, Drakula veya Orta Çağ Batı'sından gelen savaşlar etrafında dönen hikayeleri ve ayarları olan popüler bir franchise. Her giriş, oyuncuları tarihte kaydedilmemiş savaşların ihtişamına sokmak için çeşitli etkileyici içeriklerle benzersiz bi

Android Android Aksiyon
4 ( 941 puan )
Fiyat: $0
İsim Castlevania
Yapımcı KONAMI
Tür Aksiyon
Boyut 8M
Versiyon 1.0.2
MOD Tam Oyun
Orjinal Google Play
Castlevania is the most famous version in the Castlevania series of publisher KONAMI
Mod Version 1.0.2

İndir (8M)

Castlevania, Drakula veya Orta Çağ Batı’sından gelen savaşlar etrafında dönen hikayeleri ve ayarları olan popüler bir franchise. Her giriş, oyuncuları tarihte kaydedilmemiş savaşların ihtişamına sokmak için çeşitli etkileyici içeriklerle benzersiz bir renk yayar. Bu girişlerden biri de, olağanüstü ve olağanüstü hikayesi ve oynanışı nedeniyle tüm zamanların en sevilen oyunlarından biri olan Castlevania: Symphony of the Night idi.

Castlevania: SotN

AYRINTILI VE İYİ GELİŞTİRİLMİŞ HİKAYE

Symphony of the Night eski nesilden bir oyundur, ancak konusu ve gelişimi onu çağlar boyunca çok popüler kılmıştır. Oyunun konusu, Castlevania serisinde zaman içinde meydana gelen olayların bir devamıdır ve oyuncu şimdi yeni bir yolculukta Alucard’ın kontrolünü ele alacaktır. Öyle olsa bile, arsaya liderlik etme yeteneği oyunculara her zaman birçok sürpriz sunar, hatta oyuncuların zevk alması için her şeyi görkemli veya zarif hale getirir. Sadece bu da değil, arsadaki uçurumlar ve arsa kıvrımları birinci sınıftır ve aynı anda meydana gelen sayısız faktör nedeniyle oyuncuları her zaman şaşkına çevirir veya yüzünü buruşturur. Kısacası, oyunun kurgusu öz ve anlamla dolu, bu da onu mükemmel bir artı yapıyor ve oyun eksikliğini telafi ediyor.

Castlevania: SotN

BÜYÜLEYİCİ VE MUTLU OYUN

Oyun orijinal olarak eski platformlarda geliştirildi ve öncekilerin özünü taşıyor, bu nedenle aksiyon-macera türüne ait ancak yandan kaydırma platformu tarzında. Bu nedenle, her bir seviyesi sanatsal olarak tasarlandığından ve hatta baskı yapan oyunculara sayısız zorluk çıkardığından, serinin olağanüstü ve eğlenceli olmasının nedeni de budur. Buna rağmen, kontroller ve diğer oyun öğeleri mükemmel, oyuncuların sorunsuz bir şekilde etkileşime girerken veya ilerlerken oyunun her öğesinin tadını sonuna kadar çıkarmasına izin veriyor. Sadece bu da değil, oyundaki savaş mekaniği basittir ancak oyuncunun hayatta kalması veya düşmanı yok etmesi için mutlak doğruluğa veya zamanlamaya sahip olmasını gerektirir.

Castlevania: SotN

GENİŞLETİLEBİLİR BECERİ VE YETENEKLER

Alucard’ın her seviyedeki ilerlemesine bağlı olarak, yetenekleri gelişecek, böylece oyuncular her dövüşte gizli potansiyelden faydalanabilecekler. Ancak Gecenin Senfonisi, işleri karmaşık ve düzenli hale getirir ve oyuncuların Alucard için yeni becerilerin kilidini açması için özel etkinlikler yaratır. Savaş sırasında, oyuncu ayrıca çevredeki çeşitli şeyleri kullanmak için birçok eşya toplamalı veya çok fazla güç biriktirmelidir. Elbette düşmanı öldürmek, bazı önemli ekipmanları geçici kullanım için düşürme yeteneğine sahip olacak. Bu arada, oyuncuların kişisel ilerlemeye bağlı olarak silahları yükseltmeleri veya her bir silahın gizli yeteneklerini etkinleştirmeleri gerekir.

Castlevania: SotN

BENZERSİZ VE YARATICI DÜZEY TASARIMLAR

Ayırt edici platform yan kaydırma stili sayesinde oyuncunun hareket kabiliyeti sınırlıdır, ancak oyunun harita tasarımı ve seviyelendirme birinci sınıftır. Her seviye veya bölüm, oyuncuların birçok farklı yerde savaşmasına bile izin verecek. Tüm yerler, bir kalenin etrafında dönerek, kalelerin tasarlandığı çeşitliliği ve büyüklüğü gösterir. Ayrıca, oyuncular katlar arasında özgürce hareket edebilir ve yeni alanların kilidini açmak için önemli öğeleri toplamak için haritayı kullanabilir. Bununla birlikte, özellikle oyuncunun zekasını veya esnekliğini ve daha fazlasını gerektiren birkaç cümle de dahil olmak üzere, kalenin her yerinde sayısız tuzak ve tuzak vardır.

EPİK BOSSLARLA MÜCADELE VE DEĞERLİ EŞYALAR KAZAN

Symphony of the Night’ın göze çarpan özelliği, her seviyede güçlü patronların hüküm sürmesi ve her birinin, oyuncu için zorlu mücadeleler yaratmak için gülünç miktarda yeteneğe sahip olmasıdır. Ancak hepsinin yaratıcı zaafları var ve hepsi bir önceki seride yer almış tanıdık karakterler. Patronlarla her karşılaşma sürprizlerle dolu ama birçok faydası var ve her birinin oyuncuların ilerlemesine veya sayısız karmaşık arazinin üstesinden gelmesine yardımcı olacak özel eşyaları var. Ek olarak, her birinin kendi düşünceleri vardır ve oyuncuyu dövüş sırasında sürekli olarak fiziksel veya zihinsel olarak rahatsız edecektir.

Castlevania: SotN

KEŞFETMEK İÇİN HEYECAN VERİCİ ÖZELLİKLER

Yalnızca etkileyici içeriğe sahip olmakla kalmayıp, oyun, oyuncuların oyun deneyimini geliştirmek için birçok gelişmiş özelliğe sahiptir. Eski platformların sürümleriyle karşılaştırıldığında, mobil sürüm, etkileşimlerinde ve mekaniğinde, hatta değişken gamepadlerle uyumlulukta birçok iyileştirmeye sahiptir. Sadece bu da değil, aynı zamanda oyuncuların tüm performansı özelleştirmesi ve optimize etmesi için birçok farklı varyasyonla birlikte dokunmatik ekran kontrol mekanizması çeşitli ve zengindir.

Symphony of the Night, birçok beklenmedik öğeye ve olay örgüsünde büyük bir değişikliğe sahip olduğu için tüm serinin mükemmel ve ikonik oyunudur. Bunun da ötesinde, eski nesil olmasına rağmen oynanış ve grafikleri mükemmel ve oyunculara platform yan kaydırma türünde özel bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor.


İndir (8M)

Artık indirmeye hazırsınız Castlevania ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKONAMI

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir