Castle Raid
Castle Raid

Castle Raid! v2.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Castle Raid, düşman ekibine giden yolu bulmak ve düşmanın kalesini ele geçirmek için taktiksel oynanışa sahip ilgi çekici, eğlenceli bir oyundur.

Android Android Aksiyon
4 ( 330 puan )
Fiyat: $0
İsim Castle Raid
Yapımcı VOODOO
Tür Aksiyon
Boyut 88MB
Versiyon 2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Castle Raid is the most famous version in the Castle Raid series of publisher VOODOO
Mod Version 2.0
Total installs 10,000,000+
Bir sürü değer elde etmek için herhangi bir elmas alın, reklamları kaldırın

Büyüleyici oyun, eğlence ve taktik unsurlarla Castle Raid, düşman ekibini yenmek için makul hesaplama. Farklı oluşumlar ve yaratıcı kişiselleştirme ile birlikte sınırsız yaratıcılığınızla düşmana kendi tarzınızda yaklaşmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca birçok sıra dışı şey ve benzersiz özellikler sizi bekliyor. Çok düşük grafik ve kapasite gereksinimleri ile bu oyun, oyuncuların eğlence ihtiyaçları için unutulmaz bir deneyim yaratmaya her zaman hazırdır.

Kale Baskını!

YARATICI TAKTİKSEL OYUN

Oyunda rehber rolünü oynayacaksın; senin işin ordun için bir yol oluşturmak. Kalelerini bir rehber olarak savunan düşmanın önceden ayarlanmış oluşumuyla karşı karşıya kalarak, ordunuzu onları yenmek ve kaleyi almak için yönlendireceksiniz. Kişiselleştirilebilir oyun ile yaratıcılığınız ve düşmanlarınıza yaklaşma yöntemleriniz sonsuzdur. Eğlenceli eğlence ve oyun stratejisi dahil olmak üzere iki faktörün birleşimi, size hem tema hem de oyun üzerinde çok yönlü bir oyunun gerekli tüm unsurlarıyla basit bir eğlence oyunu getirmeyi vaat ediyor.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyunda birçok seviye var; Bir sonraki seviyeyi fethetmek için seviyeyi kazanmak için kaleyi ele geçirmeniz gerekecek. Seviyelerin düzeni ve düzeni neredeyse aynı değildir. Bu, oyun deneyiminizi çekici kılan, oyuna ilham veren ve oyun sıkıcı ve çok fazla tekrarlandığında üzücü duyguları ortadan kaldıran ilhamlar yaratır.

Kale Baskını! Kale Baskını!

OYUNDA İLERLEME VE İLGİNÇ ZORLUK

Sadece farklı bir oyun ekranına sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda Castle Raid de oyuncuların oyunun ilerleyen bölümlerinde kazanmak için düşünme ve yaratıcılıklarını kullanmalarını sağlar. İlk basit seviyelerden farklı olarak, zorluk derecesi artan seviyelerle karşılaşacaksınız. Kaleyi ele geçirmek istiyorlarsa, iyi düzenlenmiş oluşumlar ve çok sayıda düşman birliği karşısında azdan çok yenilgiye alışmalısınız.

Manipüle ederken düşmana yaklaşmanın yollarını bulmakta zorluk çekerken, daha fazla hesaplamak ve düşünmek zorunda kalacaksınız. Yukarıdan bakıldığında, oyun yavaş yavaş eğlenceli bir strateji oyunundan yeteneklerinize meydan okuyan standart bir strateji oyununa dönüşecektir.

BASİT OYUN

Sadece bir parmak ve birkaç basit işlemle oyun size basit bir oyun deneyimi sunacak, ancak eksiksiz bir oyun için gerekli olan unsurlar ve özelliklerle dolu. Kişiselleştirilebilir ayarlar ve öğrenmesi kolay oynanışla birlikte, oyunu deneyimlemek her zamankinden daha erişilebilir hale gelecek. Basit oyunlar tüm izleyiciler için uygundur ve her koşulda eğlence ihtiyaçlarını kolayca karşılar.

Kale Baskını! Kale Baskını!

PARLAK RENKLER

Oyundaki renkler genellikle renkli ama rahatsız edici olmayacak şekilde tasarlanmıştır. Parlak renkler ve esprili görseller ve efektler, özellikle çok çeşitli insanlar için uygun olan şiddet unsurları olmadan eğlenceli bir dövüş strateji oyunu deneyimi sağlayacaktır. Castle Raid artık çok parlak renklere sahip esprili, eğlenceli bir oyun olduğunda, oyuna yaklaşan çocuklar dövüş oyunlarının doğasında bulunan şiddet öğelerinden etkilenmeyecek.

ANA ÖZELLİKLER

  • Çeşitli oyun ekranları, artan zorluk, oyuncular fethetmenin tadını çıkarıyor
  • Renkler, görüntüler canlı sesle parlak tasarlanmıştır
  • Yaratıcı oynanışa sahip taktikler, oyunu kendi yöntemleriyle fetheder
  • Oyun hem iOS hem de Android platformlarında mevcuttur ve indirmesi kolaydır.
  • Kurulumdan oyun deneyimlerine kadar tamamen ücretsiz.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız Castle Raid ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanVOODOO

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir