Casting Away
Casting Away

Casting Away v0.0.55 APK indir (Sınırsız Taş) 2022

Casting Away APK , grafikleri dikkatli bir şekilde yatırıldığı ve göz alıcı olduğu için birçok oyuncunun sevdiği hayatta kalma türü hakkında heyecan verici bir oyundur. Bu kadar hafif bir duygu uyandıran başka bir oyun bulamazsınız. Nadir ve gereksiz

Android Android Simülasyon
4 ( 804 puan )
Fiyat: $0
İsim Casting Away
Yapımcı Nexelon inc
Tür Simülasyon
Boyut 92MB
Versiyon 0.0.55
MOD Sınırsız Taş
Orjinal Google Play
Casting Away is the most famous version in the Casting Away series of publisher Nexelon inc
Mod Version 0.0.55
Total installs 100,000+

Casting Away APK , grafikleri dikkatli bir şekilde yatırıldığı ve göz alıcı olduğu için birçok oyuncunun sevdiği hayatta kalma türü hakkında heyecan verici bir oyundur. Bu kadar hafif bir duygu uyandıran başka bir oyun bulamazsınız. Nadir ve gereksiz bir kazadan sonra mahsur kaldığınız küçük bir adada hayatta kalın ve gizemleri keşfedin.

Döküm

BİR ADADA HAYATTA KALMAK

Tatil yerine uçakla giden ünlü bir film yıldızı adamı oynuyorsunuz. Gazeteyi okuyup rahat bir şekilde kahvesini yudumlarken her şey normal gidiyordu. Bu noktada, pencerenin dışı aniden griye döndü ve uçak kötü hava koşullarına sahip bir bölgeye girmiş olabilir. Daha da ürkütücü olan ise yıldırımların da belirmeye başlaması ve uçağa çarparak uçağın hasar görmesine ve denize düşmesine neden olmasıdır.

O korkunç kazadan sonra hayatta kimse kalmaz ama sen ve sen uçsuz bucaksız okyanusun ortasındaki küçük bir adada sürüklenmeye başlarsınız. Bunun üstesinden gelemeyeceğini düşünerek, ancak güçlü yaşama isteği nedeniyle, yine de burada hayatta kalmanın bir yolunu bulmaya karar verdi. Pek çok yeni şeyin olduğu yeni bir yolculuk seni bekliyor ve haydi adamımızın güvenli bir şekilde hayatta kalmasına yardım edelim.

Döküm

YENİ BİR HAYATA BAŞLAMAK

Hayatta kalabilmek için her şeye alışması gerekiyor ve bu hiç de kolay değil. Kendi besin kaynağınızı bulmanız dışında herhangi bir yiyecek bulunmayacaktır. Uçsuz bucaksız bir okyanusun ortasında olduğunuz için, dışarıdaki balıkları avlamak için olta ile küçük bir sal yapmak kolay olacaktır. Bazen bir tür hayvan, bir domuz ya da köpek gibi kıyıya sürüklenir.

Döküm

Yerleşmek için her şeyi ayarladıktan sonra, bir çiftlik oluşturmak için sahip olduğunuz hayvanları kullanmaya başlayacaksınız. Bu, giysi yapmak için et, süt ve hatta tüyleri gibi daha fazla ganimete sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ama burada dikkat çekici olan şey, adanın ortasında gizemli taşlarla dolu bir sunağın olması ve siz hala onun gizemini keşfediyorsunuz. Başınıza tuhaf şeyler gelecek mi?

Hayatta kalma türünün takipçisiyseniz ve özellikle güzel grafiklere sahip olmanız gerekiyorsa Casting Away’i görmezden gelemeyeceksiniz. Bu aynı zamanda dalgaların nazik sesiyle dinlenip sizi huzura kavuşturacak bir oyun olacak.

Döküm

Ana Özellikler:

  • Oyuna, uçağınızı nasıl düşüreceğiniz ve bir adaya nasıl geri döneceğinize dair heyecan verici bir hikaye ile başlayın.
  • Oyundaki göreviniz tabi ki ıssız adada hayatta kalmaya çalışmak olacak.
  • Issız bir adada yaşamınızı sürdürmek için yapmanız gereken yemek için balık tutmaktır.
  • Birçok farklı hayatta kalma etkinliği ile ıssız adadaki hayatınızı daha da geliştirin.
  • Melodik ses melodileriyle birleştirilen güzel grafikler, eğlenceli anlar yaşamanıza yardımcı olacaktır.


İndir (92MB)

Artık indirmeye hazırsınız Casting Away ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNexelon inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir