Case Chase
Case Chase

Case Chase v1.10.0 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Case Chase, kasalara tıklayıp sonsuz para kazanma oyunudur. Oyuncuların sadece yatırım yapacakları öğeleri seçmeleri ve jeton kazanmak için takas etmeleri gerekiyor. Kasalar, koleksiyonlar, kapsüller, hediyelik eşyalar ve özel ürünler gibi oyuncuları

Android Android Simülasyon
5 ( 348 puan )
Fiyat: $0
İsim Case Chase
Yapımcı VIVUGA Games
Tür Simülasyon
Boyut 114M
Versiyon 1.10.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Case Chase is the most famous version in the Case Chase series of publisher VIVUGA Games
Mod Version 1.10.0
Total installs 1,000,000+

Case Chase, kasalara tıklayıp sonsuz para kazanma oyunudur. Oyuncuların sadece yatırım yapacakları öğeleri seçmeleri ve jeton kazanmak için takas etmeleri gerekiyor. Kasalar, koleksiyonlar, kapsüller, hediyelik eşyalar ve özel ürünler gibi oyuncuların yatırım yapabileceği birçok öğe var. Oyuncular ayrıca özel eşyalar almak için şanslı turlara katılabilirler. İlk yatırım ile istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Sonra onları satarsınız ve aksaklıkla geri dönebilirsiniz. Bu oyun, rüya envanterini oluşturmak ve para madenciliği yapmak için bir zihniyete sahip olmanıza yardımcı olur. Ayrıca, orijinal kasalarınızı açabilirsiniz.

Case Chase – CS:GO için Görünüm Açma Simülatörü

ENVANTERİNİZLE İŞLEMLER YAPIN

Envanterde herhangi bir öğeye sahip olmanız gerekir. Eşyalara sahip olduğunuzda, onları satabilirsiniz. Bu ürünü satmak için talepte bulunduğunuzda sistem size otomatik olarak fiyatı verecektir. Teklif edilen ödülü kabul edip satmaya karar verirseniz, para alacaksınız.

Case Chase – CS:GO için Görünüm Açma Simülatörü

ALTIN ​​KAZANMAK İÇİN KUMAR MODLARININ KİLİDİNİ AÇIN

Case Chase ile daha fazla altın kazanmak için Flappy, Clicker veya Bomb defuse gibi diğer basit oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca Case Battle, Casino veya Skins Jackpot gibi diğer eğlenceli oyunları oynamak için de kilidini açabilirsiniz. Bunlar, jetonlarınızı artırmanın en hızlı ve en kolay yollarıdır.

Case Chase ayrıca, kullanıcıların daha fazla görünüm hatası kazanmasına yardımcı olan özel kumar modlarına sahiptir. Kullanıcılar bonus ödülleri almak için oyunlara girebilirler. Oyuncular bu oyunla envanter fikirlerini paylaşmak veya danışmak için bir gruba katılabilir. Neyin popüler olduğunu ve nelerin envantere alınacağını takip etmek için kasa pazarına gidebilirsiniz. Nadir deriler inşa etmek isteyen bir insansınız. Ücretsiz görünümler kazanmak için eğlenceli oyunlarla rahatlamak istiyorsunuz. Sahip olduğunuz değerli kaplamaları satmak istiyorsanız veya bir topluluk veya pazarın kaplamalar hakkında konuşmasını istiyorsanız, bu oyunu oynamayı deneyin.


İndir (114M)

Artık indirmeye hazırsınız Case Chase ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir