Carrier Landings Pro
Carrier Landings Pro

Carrier Landings Pro v4.3.6 APK + OBB (MOD, Kilitsiz Uçaklar) indir 2022


Carrier Landings Pro, kullanıcılara teknoloji dünyasını keşfetme yeteneği vermeyi vaat eden eğlenceli bir oyundur. Bu oyunun getirdiği değerli özellikler sayesinde, birçok tehlikeli durumdaki birçok görevin yanı sıra zorluklara da özgürce katılabilec

Android Android Oyun
5 ( 78 puan )
Fiyat: $0
İsim Carrier Landings Pro
Yapımcı RORTOS
Tür Oyun
Boyut 273M
Versiyon 4.3.6
MOD Kilidi Açılmış Uçaklar
Orjinal Google Play
Carrier Landings Pro is the most famous version in the Carrier Landings Pro series of publisher RORTOS
Mod Version 4.3.6
Total installs 10,000+

İndir (273M)

Carrier Landings Pro, kullanıcılara teknoloji dünyasını keşfetme yeteneği vermeyi vaat eden eğlenceli bir oyundur. Bu oyunun getirdiği değerli özellikler sayesinde, birçok tehlikeli durumdaki birçok görevin yanı sıra zorluklara da özgürce katılabilecek ve muhteşem bir şekilde üstesinden gelebileceksiniz. Dış dünya hakkındaki vizyonunuzu deneyimlemeye ve genişletmeye çalışmanız ve en yeni bilgileri öğrenmeniz en iyisi olacaktır.

Taşıyıcı İnişleri Pro

ZOR KAMPANYA DENEYİMİ

Carrier Landings Pro’ya katıldığınızda, oyuncular her türlü zorlu ve zorlu kampanyalardan geçmek zorundadır. Burada size altı farklı eğitim görevi verilecek. Her görev size zorluklarını getirecek ve bunları en iyi şekilde tamamlamaktan sorumlu olmalısınız. Ayrıca, her gün 30’dan fazla temel göreviniz var. Bu yüzden çok çabuk daha fazla bilgi topladınız ve çok iyi oldunuz. Ayrıca beş senaryo, çocuklar üzerinde baskı yaratan farklı hikayelerdir.

ÜCRETSİZ UÇUŞLAR

Bu oyunda, bilmenin en eğlenceli şekilde ücretsiz uçuşlara katılma fırsatına sahip olacaksınız ve hava koşullarını ve zamanı dikkatli ve makul bir şekilde düşünmeniz gerekiyor. Ayrıca her insanın oyun oynama alışkanlığı olacaktır. Çekici iniş yarışmalarına katılacaklar ve herkesin dikkatini çekecekler. Bu mücadeleyi kazanmak ve dünya sıralamasında yer almak için temel deneyiminizi kullanmanız gerekiyor. Lütfen tekrar katılmak için en güzel günü kendiniz seçin.

Taşıyıcı İnişleri Pro

SON DERECE ŞİDDETLİ VE İNANILMAZ GRAFİKLER

Bu, üreticinin size farklı renklerle canlı bir grafik ekran verdiği bir oyundur. Her görüntü en gerçekçi ve hassas bir şekilde sunulur. Ayrıca, otomatik görünümle birden fazla kamerayı da oynatabilirsiniz. Ayrıca fikirlerin en iyi şekilde taslağı çizilir ve renk düzeltilir. Ayrıca bu oyunda ses ekranlarının bir arada kullanılması heyecanı artırmış ve herkeste yeni izlenimler oluşmasına neden olmuştur. Bu oyun, gündüz ve gece döngülerine bölünmüş ilgi çekici içerikle inşa edilmiştir ve yeni topraklar bulmanızı ve orada topraklar bulmanızı sağlar.

Taşıyıcı İnişleri Pro

TÜM KATILIMCILAR İÇİN BİR OYUN

Bu oyuna geldiğinizde, bire bir etkinlikler gerçekleştirmek için aile tanıdıklarınızla bir araya gelme fırsatınız olacak. Bu ücretsiz bir oyundur. Para harcamanıza gerek yok ama yine de özgürce indirebilirsiniz. Ayrıca öğrencilerden yetişkinlere kadar herkes için geçerlidir, bir ihtiyacınız olduğu sürece her zaman tüm ihtiyaçlarımızı karşılamaya hazırız. Ayrıca, son derece kullanışlı ve akıllı bir oyun deneyimi yaşamak için daha fazla arkadaşınızı veya akrabanızı davet edin.

Taşıyıcı İnişleri Pro

EN POPÜLER ASKERİ PLAKALARINI DEĞİŞTİRİN VE SÜRÜN

Carrier Landings Pro, yüksek hacimli askeri uçakları rahatça ayarlamanıza ve uçurmanıza olanak tanır. Uçak kontrollerini bu şekilde deneyimledikten sonra sıradan bir insandan çok iyi kontrol etmeyi bilen profesyonel bir pilot oldunuz. Güçlü iradeli olmaya çalışın ve bu oyunu fethetmeye çalışın. Utangaç olmayın ama bu oyunda en iyi helikopter pilotu olduğunuzu gösterin. Üstelik bu oyundan daha komik hikayeler öğrenecek ve öğreneceksiniz.


İndir (273M)

Artık indirmeye hazırsınız Carrier Landings Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanRORTOS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir