Carista OBD2
Carista OBD2

Carista OBD2 v6.4 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


Carista OBD2, arabalarla ilgili ayrıntılı bilgileri kontrol etmenize ve yakalamanıza yardımcı olan bir uygulama olarak bilinir.

Android Android Araçlar
4 ( 534 puan )
Fiyat: $0
İsim Carista OBD2
Yapımcı Prizmos Ltd
Tür Araçlar
Boyut 24MB
Versiyon 6.4
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Carista OBD2 is the most famous version in the Carista OBD2 series of publisher Prizmos Ltd
Mod Version 6.4
Total installs 1,000,000+

İndir (24MB)

Arabanızın durumunu kontrol etmek için sık sık garaja gittiğinizde can sıkıcı buluyorsanız, o zaman Carista OBD2 sizin için doğdu. Veya ihtiyaçlarınıza göre size gelişmiş ücretsiz kurulum özellikleri sunuyoruz. Sadece bu da değil, Audi, BMW, Infiniti, Lexus, MINI’nin görünümü de dahil olmak üzere en popülerinden en modernine kadar çok çeşitli otomobil markalarına uyum sağladığı için bu dünya milyonlarca güvenilir kullanıcıyı kendine çekiyor. Ayrıca, müşteri sorularını cevaplamak için hizmet, kullanıcılar için çok fazla sempati bırakmak için uygulamada çok ilginç.

Carista OBD2 Carista OBD2

ARACIN ÇALIŞMA DURUMUNUN DERHAL GÜNCELLENMESİ

Carista OBD2’ye atıfta bulunarak, canlı veri özelliğinden bahsetmemek mümkün değil. Burada araba ile ilgili parametrelerinizi gerçek zamanlı olarak alacaksınız. Orada durmamakla birlikte aracın tam durumu da sağlanmaktadır. Aktif durumda olabilir, çalışmayı durdurabilir veya aracı durdurabilir, bu da esnek ve kapsamlı bir şekilde güncellenir; doğrudan arabada değilken tüm bilgileri kavrayabildiğiniz zamandan daha iyi ne olabilir.

HIZLI, FAYDALI HATA TESPİTİ

Bu uygulamanın sizin için olmazsa olmaz özelliklerinden biri de hataları erkenden tespit edebilmenizdir. Tek bir anını bile kaçırmadan en samimi yöneticinize benzetilir. Bu sayede, aracınızın küçük bir hata yapması gerekiyor, aksi takdirde olağandışı değişiklikler bildirilecektir. Motorda, turboda, 12V aküde sorun olabilir… Tekerlekle ilgili sorunlar bile.

PARÇALARIN YENİ SEVİYELERİNİ TEST EDİN

Özel, Carista Newness OBD2, arabadaki her bir bileşen hakkında size veri verir. Bu özellik, arabasının kontrolünü ele geçirmek isteyenler için faydalı olmanın yanı sıra, kullanılmış bir arabayı geri almak isteyenler için de kullanışlıdır. Bu uygulama sayesinde, mümkün olduğunca çok para kazanmak için kullanıcıların çıkarlarını göz ardı eden brokerlerin büyüleyici yalanlarına aldanmayacaksınız.

Carista OBD2 Carista OBD2 Carista OBD2

EN RAHAT OLANAKLARA SAHİP OLMAK İÇİN ARACINIZI KİŞİSELLEŞTİRİN

Orada durmayan Carista OBD2, size arabanızı kişiselleştirme yeteneği de verir. Artık kullanıcılar, arabalarında sizin renginizde cesur olan kolaylıklar düzenleyebilir ve oluşturabilir. Bu uygulamanın güçlü desteği ile aracınıza ayak basarken her zaman kendinizi olabildiğince rahat hissedeceksiniz. Ayrıca bizim sayemizde kullanıcılar henüz bilinmeyen daha gizli özelliklerden faydalanabilmektedir.

Otomobilin konfor ve rahatlık özelliklerinin özelleştirilmesi. Otomobilinize her girişinizde kendi özelliklerine göre kişiselleştirerek uğraşmak zorunda olduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulun. Üstelik daha önce bilmediğiniz özellikleri aracınızda kullanabilirsiniz!

HASSAS MODÜL HATA TEŞHİSİ

Carista OBD2 kişisel düzeyde kullanışlıdır ve birçok bayi tarafından da güvenilmektedir. Sebebi ise son derece hassas arıza teşhis özelliğine sahip olmasıdır. ABS’den akıllı hava yastığı sistemlerine kadar hemen hemen tüm kurulu araç modüllerine tarafımızdan ulaşılmaktadır. Ek olarak, bilgileri zamanında yakalamanıza yardımcı olacak bir uyarı sisteminin görünümü vardır.

ANA ÖZELLİKLER

  • Aracı ve kullanıcının hayatını tehlikeye atabilecek beklenmeyen hataları veya sorunları kontrol edin.
  • Hataları tanımanıza ve hemen düzeltmenize yardımcı olmak için bilgili kullanıcılara hızlı bir şekilde uyarı bildirimleri gönderin.
  • Parça tekerleği de dahil olmak üzere tüm modüllerin ve bileşenlerin tüm çalışma yapısını ve yeniliğini yakalayın.
  • Aracın çalışma durumunu biraz da olsa güncelleme özelliği yanlış olamaz, böylece araçta olmasanız bile uygulamadan her şeyi öğrenebilirsiniz.
  • Ücretsiz özelleştirme özelliği, benzersiz deneyimler yaşarken sizi en rahat ettiren gadget’ları kişiselleştirmenize olanak tanır.


İndir (24MB)

Artık indirmeye hazırsınız Carista OBD2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir