Carcassonne
Carcassonne

Carcassonne v1.10 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022


Carcassonne, dünya oyun camiası tarafından sürekli aranan ve bir türlü soğumayan klasik bir strateji oyunudur. Neden bu kadar popüler olduğunu biliyor musun? Oyun, birinci sınıf dövüş ile strateji türüne aittir. Strateji oyunlarına kıyasla benzersizd

Android Android Klasik
5 ( 685 puan )
Fiyat: $0
İsim Carcassonne
Yapımcı Asmodee Digital
Tür Klasik
Boyut 79M
Versiyon 1.10
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Carcassonne is the most famous version in the Carcassonne series of publisher Asmodee Digital
Mod Version 1.10
Total installs 100,000+

İndir (79M)

Carcassonne, dünya oyun camiası tarafından sürekli aranan ve bir türlü soğumayan klasik bir strateji oyunudur. Neden bu kadar popüler olduğunu biliyor musun? Oyun, birinci sınıf dövüş ile strateji türüne aittir. Strateji oyunlarına kıyasla benzersizdir, oyuncular için harika bir eğlence vaat eden olağanüstü oynanışa sahip en çekici masa oyunlarından biridir.

Carcassonne: Resmi Masa Oyunu - Fayanslar ve Taktikler

STRATEJİ OYUNUNA GENEL BAKIŞ

Bir strateji oyunu olarak Caracsonne, ilgi çekici içeriğe sahip heyecan verici bir hikaye üzerine inşa edilmiştir. Aslında bu oyun, düz bir yüzey üzerinde mevcut hücreler üzerinde hamle yapmaları için oyunculara satranç taşları veya kartların verildiği bir oyun olan tahta oyunu olarak da bilinen Masa oyunu türüne aittir.

Bu oyun, birçok oyuncunun katılımını ve kimin hayatta kaldığını ve oyundaki tüm varlıklara sahip olduğunu görmek için rekabet etmeyi gerektirir. Bu masa oyunu türünü denemek isteyenler için oyun harika bir eğlence durağı olacak. Bu yeni güncellenmiş bir versiyondur, bu nedenle oyunda oyuncuların gözlerini ayırmasını zorlaştıran birçok dönüm noktası vardır. Bir ortaçağ şehrinin bağlamına dayanarak, oyuncular bu toprakların tüm sırlarını keşfedecekler.

Carcassonne: Resmi Masa Oyunu - Fayanslar ve Taktikler

KOMPLE MODEL BİNA

Carcassonne’da, bir satranç tahtasının üzerine resimler, şehirler ve yollar içeren arazi karelerini düzenlemeniz için kartlar tahsis edilecektir. Ayrıca oyuncular, mükemmel bir şekilde birleştirmek ve kapsamlı bir model oluşturmak için oyun tarafından destek seçerler. Oradan puanınız artacak ve sonraki seviyelere geçecektir. Ancak, aşina olmayanlar, ilk başta oyunu hareket ettirmek için zor bulacaklar. Ancak, birkaç başarısızlıktan sonra, becerileriniz çok daha gelişecektir. Çoğu zaman hücreleri düzenlerken verilen görüntülerden birbirleriyle eşleşmeleri gerekir. Ancak, bu kutularda ek konumlar da ayarlayabilirsiniz.

Carcassonne: Resmi Masa Oyunu - Fayanslar ve Taktikler

PEYZAJI YENİ GÖSTERGELERE YÜKSELTİN

Nehirlere veya şehirlere odaklanmanın yanı sıra, oyuncular manzaraları daha çeşitli hale getirmek için mevcut haritalara güvenmelidir. Ayrıca, onlar aracılığıyla, manzaranızı hayata geçirebilir ve yeni oyun yollarının tadını çıkarmak için oyun oynamayı değiştirebilirsiniz. Hayır, ama bu yüzden, manzarayı yükselttiği için oyuncular beklenmedik bazı bonus puanlar alacaklar.

Haritadaki yeni binalara genişletildiklerinden belirtilen sayı sayısını ikiye hatta üçe katladılar. Her şeyden önce, oyuncular klasik Fransa şehrini keşfedebilir ve kış versiyonunda beyaz karla kaplı şehrin tadını çıkarabilirler. Bununla birlikte, yeni haritada Gingerbread Man’i de aramalı ve iblis dragon quasi’ye dikkat etmelisiniz. Bunu görmezden gelirseniz, tüm Meeples’inizi yok eder. Ayrıca, prensese dost olmak, onu diğer Meeples’lerden daha çok sevmesini sağlamanın ve onları bu şehirden uzaklaştırmanın bir yoludur.

Carcassonne: Resmi Masa Oyunu - Fayanslar ve Taktikler

AKILLI AI İLE ÇEVRİMDIŞI OYUN MODU

Carcassonne oynadığınızda toplam 72 arsa vardır ve oyuncu bunları ülke, kilise veya yollar gibi kategorilere yerleştirir. Oyuncular, puan toplamak için favori bir krallık inşa etmek için sahip oldukları tüm parçaları boş karelere koymalıdır. Sıklıkla karşılaştığınız unsurların çoğu, haydutlar, çiftçiler veya kahraman şövalyeler gibi meydanlara yerleştirilebilir. Ancak, taşları kortlarda düzenlemek zorunlu değildir, ancak bu karolar aracılığıyla daha fazla bonus puan almak için onları yerleştirmelisiniz. Oyun seviyeniz yükseldiğinde, becerileriniz yenilip şehirlere odaklanır ve aşırı rakip gerilimine neden olur. Oradan rakibinizi ustaca kolayca yenebilirsiniz. Genel olarak, oyundaki görüntüler genellikle farklı renklere dönüşerek oyuncuların daha fazla ilgisini çekiyor.

ÇOK OYUNCULU OYUN MODU

Çoğu oyun minimum 2 oyuncu ve maksimum 6 oyuncu ile oynanır. Ancak sık sık makineye karşı tek başınıza oynadığınızda canınız sıkılıyorsa, kimin daha iyi oynadığını görmek için Pass ve Play modunda arkadaşlarınızla rekabet edin. Çevrimiçi oyun modunda, oyuncular arkadaşlarına çevrimiçi meydan okuyabilir.


İndir (79M)

Artık indirmeye hazırsınız Carcassonne ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAsmodee Digital

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir