Car Stunt Games
Car Stunt Games

Car Stunt Games: Car Games v1.2.4 MOD APK (Hız Oyunu) indir 2022


Araba Dublör Oyunları, oyuncuları ilham verici, özellikle maceralı bir sürüş stiline getirecek. Profesyonel bir sürücünün üstesinden gelmesi için birçok karmaşık zorluk ve engel bekliyor.

Android Android Hava Durumu
4 ( 427 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Stunt Games
Yapımcı Jima Apps
Tür Hava Durumu
Boyut 33M
Versiyon 1.2.4
MOD Hız Oyunu
Orjinal Google Play
Car Stunt Games is the most famous version in the Car Stunt Games series of publisher Jima Apps
Mod Version 1.2.4
Total installs 10,000,000+

İndir (33M)

Maceracıysanız ve sürüş becerilerinizi göstermek istiyorsanız, Araba Dublör Oyunları mükemmel bir seçim olacaktır. Arabayı sokakta kullanmak normal çünkü artık yeni ve daha tehlikeli bir tarz yaşayacaksınız. Havada yollarda araba kullanmaktan ve yüzlerce farklı engelle zorlu zorlukların üstesinden gelmekten daha iyi bir şey yoktur.

Araba Dublör Oyunları: Araba Oyunları

OYNAMAK İÇİN BASİT

Ayrıca oynamak gerçekten çok karmaşık değil, bunun yerine, verilen tüm zorlukların üstesinden gelmenin yanı sıra nasıl oynanacağını anlamak oldukça kolay. Buradaki göreviniz, tehlikeli yolları geçtikten sonra aracınızı güvenli bir şekilde bitiş çizgisine getirmek için kontrol etmektir. Ancak, görevi gerekli süre içinde tamamlamanız gerekir.

Aracın ileri hareket edebilmesi için gaz pedalı olarak kullanmanız için bazı temel kontrol düğmeleri olacak ve bunun tersi de fren pedalını geri hareket ettirmek veya durdurmak için. Kalan iki kontrol butonunu kullanarak arabayı istediğiniz gibi sola veya sağa hareket ettireceksiniz. Arabanızda hızlı bir şekilde ustalaşabilmek için, kontrol düğmelerinde nasıl ustalaşacağınızı öğrenmek en iyisidir. Ayrıca tüm durumlarla başa çıkmak için çevik olmak da gereklidir çünkü önünüzde neyle karşılaşacağınızı önceden bilmek imkansızdır.

Araba Dublör Oyunları: Araba Oyunları

PROFESYONEL SÜRÜCÜ OLUN

İlk seviyelerde muhtemelen oyuna alışamayacaksınız, bu yüzden bazen biraz zor olabilir, ancak daha sonra her şey çok daha basit olacaktır. Zorlukların zorluğu artacak ve engeller de artacak olsa da, deneyimle üstesinden gelmek kolay olacaktır. Araba Dublör Oyunları ayrıca oyuncuların bitiş çizgisine hızlı bir şekilde ulaşmak için zaman baskısına dayanma yeteneği gibi bazı gerekli becerilere sahip olmasını gerektirir.

Arabayı düşmemesi için kontrol etmeye odaklanmanın yanı sıra birçok amaç için kullanmak için yol boyunca altınları da toplamanız gerekiyor. Daha heyecan verici bir his yaratmak için kendinize olağanüstü ve göz alıcı arabalar satın almak için bu altını kullanabilirsiniz. Veya daha sorunsuz hareket edebilmesi için arabanızı yükseltmeye öncelik verebilirsiniz.

Araba Dublör Oyunları: Araba Oyunları

ANA ÖZELLİKLER

  • Off-road yarış tarzında yaratılan bir oyun, oyunculara büyük bir cazibe getirmeyi vaat ediyor.
  • Hız tutkunları için birçok zorluğun set engellerle üstesinden gelmek son derece çekici olacaktır.
  • Oyun, yüksek drama duygusu yaratmak için gerçek 3d teknolojisiyle birleştirilmiş güzel bir grafik tasarımla donatıldı.
  • Oyundaki ödüller, arabaları yükseltmek için etkin bir şekilde kullanacağınız altın paralardır.
  • Profesyonel bir sürücü olma fırsatına sahip olduğunuzda hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak yer burası olacaktır.


İndir (33M)

Artık indirmeye hazırsınız Car Stunt Games ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJima Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir