Car Simulator 2
Car Simulator 2

Car Simulator 2 v1.41.3 APK + MOD (Ücretsiz Alışveriş/Sınırsız Para) indir 2022


Car Simulator 2, oyuncuların gerçekleştirmek için alabilecekleri birçok görevle uçsuz bucaksız bir dünyaya girecekleri bir simülasyon oyunudur. Oyuncuların keşfetmesi için çeşitli unsurlar ve alanlar içeren tamamen otantik bir dünya. Aynı zamanda uyg

Android Android Simülasyon
5 ( 529 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Simulator 2
Yapımcı Oppana Games
Tür Simülasyon
Boyut 37M
Versiyon 1.40.3
MOD Bedava Alışveriş/Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Car Simulator 2 is the most famous version in the Car Simulator 2 series of publisher Oppana Games
Mod Version 1.40.3
Total installs 50,000,000+
  • Sınırsız para ve kutular
  • Gerçek parayla ücretsiz satın alma (İnternet ve Google hizmetlerinde yetkilendirmeye ihtiyacınız var).
  • Mağazadaki Tümünün kilidini aç düğmesine tıklayarak tüm içeriği açabilirsiniz (görevleri yapmanız gerekmez).

  • MENÜ MODU
  • sınırsız para
  • Sınırsız Gaz
  • Reklamsız
  • Hız x3


İndir (37M)

Car Simulator 2, oyuncuların gerçekleştirmek için alabilecekleri birçok görevle uçsuz bucaksız bir dünyaya girecekleri bir simülasyon oyunudur. Oyuncuların keşfetmesi için çeşitli unsurlar ve alanlar içeren tamamen otantik bir dünya. Aynı zamanda uygun oyun modunu kendiniz seçebilir ve birçok yeni öğenin kilidini açabilirsiniz. Kusursuz görünümleri ve pahalı fiyatları ile gözünüzü arabalardan alamayacaksınız.

Araba Simülatörü 2

SİMÜLE DÜNYA, OYUNCULARIN KEŞFETMESİNE İZİN VERİYOR

Oyuncular, Car Simulator 2’de hayranlık uyandıran ve gerçekçi bir dünyaya girecekler. Kendinize bir arabanız olacak ve istediğiniz şeyi keşfetmek için onu kullanabileceksiniz. Aynı zamanda bu dünyada oyuncular, ihtiyaçlarına göre seçtikleri birçok farklı oyun modunu tam ve özgürce deneyimleyebilecekler. Ayrıca oyunda gerçek dünyayı bulabilecek ve farklı alanları deneyimleyebileceksiniz.

Bu dünyada, oyundaki çevresel unsurların ve araçların çeşitliliğine ek olarak, gidebileceğiniz ve ilgili bazı eylemleri gerçekleştirebileceğiniz çok çeşitli alanlar olacak. Özellikle, arabanızı özelleştirebilmek için atölyeye gitmeniz gerekecek. Benzin istasyonuna giderek arabanıza benzin doldurmanız gerekecek. Yani bu dünya her ihtiyacınızı belirli bir yerle karşılayacaktır ve istediğinizi yapmak için oraya gitmeniz gerekir.

Araba Simülatörü 2

OYUNDAKİ GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Car Simulator 2’de oyuncular, tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki farklı oyun modunu deneyimleyecek. Her modun, herhangi bir oyuncunun keyif alacağı özellikleri vardır. Spesifik olarak, tek oyunculu modu başlatırken, oyuncu garajında ​​başlayacak ve arabasına gidecek. Oyunda dünyayı görebileceğiniz iki görüş, üçüncü şahıs bakış açısı ve varsayılan olan birinci şahıs bakış açısıdır (sürücü bakış açısı).

Caddeye çıkacak, oyunda belirlenmiş bir alana gidecek ve önemli alanları keşfetmek için bir öğreticiyi tamamlayacaksınız. Eğitim seviyesini tamamladıktan sonra, bir görev seçmeye veya oyunda dünyayı özgürce keşfetmeye başlayacaksınız. Görevler oyun haritasında tamamen net görünecek ve mafya görevleri, polis görevleri, taksi görevleri vb. gibi çeşitlidir.

Araba Simülatörü 2

Görevi almak için ilgili alana gitmeniz ve oyunun gereksinimlerini karşılayarak bölümü tamamlamanız gerekecek. Buna ek olarak, oyuncuların diğer oyuncuları bulacağı ve büyük bir dünyada garip bir şey yapacağı çok oyunculu mod da eğlencelidir. Aynı zamanda tek oyunculuya benzer bir nokta da harita üzerinde kabul edebileceğiniz bir oyun modunun olması. Diğer oyuncularla yarışlara katılabilecek ve sahip oldukları arabanın performansına hayran kalacaksınız.

Araba Simülatörü 2

YÜKSEK ÖDÜLLÜ FARKLI ARAÇLARIN KİLİDİNİ AÇ

Oyuncular Car Simulator 2’yi deneyimlediğinde ilginç bir nokta, arabanızı donatmanız için arabalar veya aksesuarlar gibi bazı unsurları açmak için tek bir oyuncuda görevleri gerçekleştirmeniz gerekecek olmasıdır. Ayrıca birçok yeni araç açmak için de çok paranızın olması gerekiyor; bunların arasında pahalı ve havalı görünenler de olacaktır. Aynı zamanda arabanızı yeniden boyayabilir ve farklı parçaları yükseltebilirsiniz.


İndir (37M)

Artık indirmeye hazırsınız Car Simulator 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanOppana Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir