Car Parking Multiplayer
Car Parking Multiplayer

Car Parking Multiplayer v4.8.9.1.13 APK (Mega Menü, Para, Kilitsiz) indir

Car Parking Multiplayer Mod APK, oyuncuların hayallerindeki arabaları sürmeleri veya egzotik ve çekici sürüş kurslarında arkadaşlarıyla en iyi zaman geçirmeleri için geniş ve büyüleyici bir araba simülatörüdür.

Android Android Oyun
4 ( 432 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Parking Multiplayer
Yapımcı olzhass
Tür Oyun
Boyut 624.73 M
Versiyon 4.8.9.1.13
MOD Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Car Parking Multiplayer is the most famous version in the Car Parking Multiplayer series of publisher olzhass
Mod Version 4.8.9.1.13
  • Sınırsız para (50M)
  • Ücretli içeriğin kilidi açıldı: arabalar, karakterler, evler, diskler (tekerlekler), sürekli hareket makinesi, devre dışı bırakılan reklamlar, W16 motoru, ev, renkli duman, kornalar ve polis sirenleri.
  • Ücretsiz polis ışıkları kurulumu

Car Parking Multiplayer Mod APK (Menü, Sınırsız nakit, Kilitsiz) son derece benzersiz bir sürüş ve park etme simülasyon oyunudur. Bir dizi oyuna katılacak ve baş ağrılarından yolunuzu bulacaksınız. Günümüzde araç, rahatlığı nedeniyle popüler ulaşım yollarından biridir. Ancak harika bir park yeri bulmak, araç sahipleri için yorucu bir olaydır. Ve bu, Car Parking Multiplayer‘ı oluşturan geliştiriciler için sağlam bir kararlılık olur. Bu oyunda, gerçek hayattaki tipik ikilemleri yaşayacak ve tamamen ücretsiz bir park kursu ile eğitileceksiniz.

1 car parking multiplayer 3

YENİ OYUN OYUNCULARA EĞLENCE VERİYOR

Genel oyun, oyuncuların rakiplerinizi geride bırakmak için basit park etme ipuçlarını öğrenmelerine izin verirken, insanları rahatsız etmek için her türden çeşitli zorluklara sahiptir. Beceri ve doğruluk, uzman bir sürücünün gerekli bileşenleridir. Diğer araçlarla çarpıştığınızda veya bir çite çarptığınızda, meydan okumayı en baştan yapmak zorunda kalacaksınız. Ek olarak, bir çarpışmayı önlemek için kaldırımdaki yayalara veya diğer araçlara da yakından bakmanız gerekir.

İlk iki seviyede, zahmetsizce geçebilmek için düz bir çizgiyi sabit bir hızla yeniden konumlandırır ve doğru zamanda fren yaparsınız. Ancak, park konumunuz mevcut yerinizden oldukça uzaksa ve arabanızı diğer iki araç arasına dikkatlice park etmek için zorluk 3. seviyeden itibaren olacaktır. Ayrıca, insanların zorluklarını artırmak için Car Parking Multiplayer her seviye için bir durum sınırlamasıyla birlikte gelir ve bu noktada park konumuna doğru sürmezseniz kaybeden siz olursunuz.

1 car parking multiplayer 4

BASİT KONTROLLER VE KULLANIMI KOLAY

Hareket eden oklar, lastik ve gitmek için ürünü yatırma gibi üç kontrol aracından birini kesinlikle seçmek mümkündür. Ancak tüm direksiyon simidiyle kontrol etmek daha kolay olabilir ve size düzgün bir sürücü gibi düzgün bir deneyim sunar. Araçla ilgili tüm işlevler ekranda gösterilme eğilimindedir ve belirli seviyeyi kullanmak ve tamamlamak için eşleşen tuşları bulmanız yeterlidir.

1 car parking multiplayer 5

FARKLI OYUN MODLARI

Asla yalnız ve sıkılmış hissetmeyeceksin çünkü seninle rekabet etmek için tüm dünyadan çok sayıda rakiple karşılaşacaksın. Aracınızın bakımını kendi imkanlarınız ile yapabileceksiniz ve inanılmaz zahmetsizce diğer oyuncularla sesli iletişim kurabileceksiniz. Ayrıca, ayrıca, yüzey görünümünü değiştirmek ve içindeki motoru güncellemek için otomobilin stilini değiştirmenize de izin verilir. Diğer oyuncularla acımasız turnuvalarda elinizden gelenin en iyisini yapmaya karar vermelisiniz.

Kendiniz dahil olmanız için miktarlar ve Tekli Keyif ayarları vardır. Değerler modunda, sürüş becerilerinizi geliştirmek ve tonlarca para kazanmak için çevrimiçi oyunun sunduğu zorlukları tamamlamanız gerekir. Single Play, ilkeleri bozma endişesi olmadan istediğinizi yapmanızı sağlayan tamamen ücretsiz bir sürüş modudur. Metropol alanları, çöller ve kıyılar gibi çeşitli yerleri ayrıntılı bir harita üzerinde keşfedeceksiniz.

1 car parking multiplayer 6

DİĞER OYUNCULARLA ETKİLEŞİM

Birinin arabasını istiyorsanız ve onu kullanmak istiyorsanız, onu takas etmeyi sağlayacaksınız. Satın almak için bir yığın para ödemek zorunda kalmayacağınız için birçok oyuncunun keyif aldığı cazip bir işlevdir. maliyetleri de düşürür. Özellikle hareket etmeden ve alkışlama, zıplama ve diğer birçok hareket gibi bazı eğlenceli aktiviteler gerçekleştirmek için kişiliğinizi yönetmeden önce otomobilin önüne çıkıp etraftaki tüm yola dikkat etmek mümkündür. Oyun aynı zamanda gerçek hayatta olduğu gibi arabayı kilitlemenizi ve motoru tamamen kapatmanızı sağlar, böylece araba kesinlikle alınmaz.

1 car parking multiplayer 7

ANAHTAR NİTELİKLER:

  • Son derece pratik simülasyon ile çekici görseller, böylece günümüz arabalarının güzelliğini, trafik yöntemlerini ve çevredeki manzaraları hissedebilirsiniz, ayrıca otomobilin hareketi de son derece yumuşaktır.
  • Römorklar, pikaplar, klasik arabalar, eğlence arabaları gibi farklı otomobillerle keşfetmenize yardımcı olacak 82 ilginç park etme ve sürüş zorluğu, miktar sorunu yavaş yavaş artacak, bu nedenle oyuncuların olabildiğince ustaca yönetmesi gerekecek.
  • Tekerlek yön ayar sistemi, araç motoru başta olmak üzere motor, şanzıman ve otomobili daha rahat hareket ettirmenize yardımcı olacak estetik otomobil tungsları kadar kolay kişiselleştirmenizi sağlar.
  • Çok oyunculu etkinliklerde gerçek çok oyunculuya karşı kıyasıya rekabet edin ve sesli sohbet etmenize, benzin istasyonlarını keşfetmenize ve birinci sınıf araç çözümü elde etmenize olanak tanıyın.
  • Asla para israf etmemek için pazarlık yaparak diğer oyuncularla birlikte araba ticareti yapın, ardından arabanın zevkinize uygun olduğunu öğrenirseniz, diğer oyuncularla rekabet etmek için benzer bir araba satın alabilirsiniz.


İndir (624.73 M)

Artık indirmeye hazırsınız Car Parking Multiplayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanolzhass

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir