Car Driving School
Car Driving School

Car Driving School Simulator v3.12.3 APK indir (Sınırsız Para, Kilitsiz) 2022


İndir (76M)

Araba Sürme Okulu Simülatörü size en sevdiğiniz arabaları kendiniz sürme hissi verir ve oradan arabayı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda atılımlar yaparsınız. Bu yeni nesil bir yarış oyunudur; koleksiyondaki arabalar tek tek çıkacak ve tüm gözleri k

Android Android Yarış
4 ( 367 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Driving School
Yapımcı BoomBit Games
Tür Yarış
Boyut 76M
Versiyon 3.12.3
MOD Bilgisi Sınırsız Para, Kilitsiz
Orjinal Google Play
Car Driving School is the most famous version in the Car Driving School series of publisher BoomBit Games
Mod Version 3.12.3
Total installs 10,000,000+
Tüm konumların ve arabaların kilidi açılır.

Araba Sürme Okulu Simülatörü size en sevdiğiniz arabaları kendiniz sürme hissi verir ve oradan arabayı nasıl kontrol edeceğiniz konusunda atılımlar yaparsınız. Bu yeni nesil bir yarış oyunudur; koleksiyondaki arabalar tek tek çıkacak ve tüm gözleri kamaştıracak. Oyunda çökme hataları yavaş yavaş ortadan kalkıyor ve oyuncular nadiren beklenmedik sorunlarla karşılaşıyor. Oyuncular yarışları fethedecek ve dünyadaki tüm büyük yarış pistlerini fethedecekler.

Araba Sürme Okulu Simülatörü

TUTKUYLA MEMNUNİYET

Uzun süredir yeni nesil yarışlara karşı güçlü bir tutkunuz vardı ve şimdi tutkunuz gerçek oldu. Araba Sürme Okulu Simülatörü, size birinci sınıf araba koleksiyonundaki en etkileyici arabaları sunar. En ilginci ise arabalar yepyeni bir vizyon getirecek ve oyuncular onları kendileri sürebilecek ve objektif yorumlar yapabilecek.

Araçlara hakim olma becerisine sahip bir kişi açısından da bu oyunda çok ilginç şeyler de buluyorsunuz. Her etapta bir meydan okuma olacak ve her meydan okuma, yarışa devam etmek için anlamamız gereken belli bir derse sahip olacak. Daha spesifik olarak, bu arabaları sürmeyi deneyimlediğinizde, mükemmel refleks becerileri kazanacak ve herkesin sahip olmak istediği birçok yeteneği uygulayacaksınız.

Araba Sürme Okulu Simülatörü

GEZİLER İÇİN PAKETLEME

Sürüş kurallarını da bilmelisiniz çünkü Car Driving School Simulator’daki gezilerin kilit noktası burasıdır. Her yarıştan önce, her yolculuktan önce, tür çeşitliliği nedeniyle en uygun arabaları seçmemiz gerekiyor, ancak her aracın kendi rolü ve konumu olacaktır. Beklenmeyen sorunlardan kaçınmak için başlamadan önce dikkatlice kontrol etmek ve gözden geçirmek için makine bakım modunu seçin.

Seçip bakımını yaptıktan sonra oyuna girmeye devam edeceğiz. Yolculuğa devam etmek için her seferinde motoru çalıştırmak, motoru çalıştırmak ve kapıyı açmak zorunludur. Yolda, güvenli yarışa dahil sayılması için eşleşmesi gereken, gitmemiz gereken noktaları belirten yeşil çizgiler olacak. Yavaş yavaş, hız değişecek ve oyuncuların istenmeyen olaylardan kaçınmak için direksiyon simidini sıkıca tutmaları gerekiyor.

Araba Sürme Okulu Simülatörü

BİRÇOK FAKTÖRE BAĞLIDIR

Pistte, sadece kendi aracınıza dikkat etmekle kalmaz, aynı zamanda ilgili faktörlere de bağlıdır. Her şeyden önce, hava durumu, bu kendi sürüşünüzü etkilemesi en muhtemel noktadır. Üstesinden gelinecek etkinin boyutunu belirlemek için tüm hava etkileri vakalarına iyi hazırlanın.

İkincisi, arazi de ciddi şekilde etkilenir ve dikkatlice düşünülmesi gerekir. Dik ve kısa vakaların seyahat etmek için uzun otobüsü kullanması mümkün değil, bunun yerine küçük bir arazi aracı. Ek olarak, aracın moduna dikkat edin ve seyahatin amacına gerçekten uygun seçimi bilin.

Araba Sürme Okulu Simülatörü

Bu sayede, Araba Sürme Okulu Simülatörü, yalnızca biçim açısından değil, aynı zamanda içerik açısından da ilginç olan, her zaman oyuncuların kalbini kazanır. Büyük araçların çeşitliliği, yüksek riskin zorluğuyla birleştiğinde, oyuncuların görmezden gelmemesi gereken harika bir oyun ortaya çıktı.

ANA ÖZELLİKLER

  • Bu devasa araba koleksiyonunda 28’den fazla muhteşem otomobil sürün ve tamamen özgür hissedin. Oyun, geniş bir araba yelpazesine sahiptir. Güçlü bir süper araba ve çok sayıda sedan ve kamyonet gerekecek.
  • Gerçek Trafikte Yapay Zeka (AI) ile uğraşın. İçiniz rahat olsun çünkü bu oyundaki yapay zeka son derece iyi, trafik istikrarlı ve sorunsuz.
  • Oyundaki hava durumu, gerçek hayattaki hava durumu ile senkronize edilebilir. Size gerçek bir rol yapma oyunu oynuyormuşsunuz izlenimi veriyor.
  • Şehir sokakları, kurallara uymak zorunda kalmadan yeterince zorlu. Ama tek faktör bu değil! Daha az ziyaret edilen alanlar seyir olacaktır. Durmak!
  • Tek oyunculu görevleri tamamladıktan sonra yeni çok oyunculu özelliğimizi kaçırmayın! Yasalara uyun ve ek puanlar kazanın. Yerel veya küresel olarak diğer oyunculara karşı yarışın!


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız Car Driving School ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanBoomBit Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.