Car Driving School Simulator
Car Driving School Simulator

Car Driving School Simulator v3.10.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022


Car Driving School Simulator APK , araba kullanırken trafik kurallarını keşfetmeniz için bir oyundur. Ehliyet testinin ve sonuçlarının gerçekten en iyi durumda olup olmadığını hatırlıyor musunuz? Aslında, bir sürücünün karşılaşabileceği sayısız durum

Android Android Oyun
4 ( 451 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Driving School Simulator
Yapımcı BoomBit Games
Tür Oyun
Boyut 65MB
Versiyon 3.10.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Car Driving School Simulator is the most famous version in the Car Driving School Simulator series of publisher BoomBit Games
Mod Version 3.10.0
  • Oyundaki tüm arabaların kilidi açık.
  • Oyunda sürüş yaptıktan sonra yakıt miktarınız azalmayacak, sürekli artacaktır.
  • Gerçek parayla satılan oyundaki tüm özelliklerin kilidi açılır.


İndir (65MB)

Car Driving School Simulator APK , araba kullanırken trafik kurallarını keşfetmeniz için bir oyundur. Ehliyet testinin ve sonuçlarının gerçekten en iyi durumda olup olmadığını hatırlıyor musunuz? Aslında, bir sürücünün karşılaşabileceği sayısız durum vardır; işler sınava girdiğin zamanki kadar basit değil. Dünyanın dört bir yanındaki modern yollar ve ulaşım sistemleri, oyunculara birçok ilginç deneyim sunuyor. Arabanıza oturmanız ve oyunun gereksinimlerine göre kontrol etmeniz gerekiyor. Oyun tasarımının sizin için en çeşitli sürüş becerileri testi gibi olduğu söylenmelidir. Basitten karmaşığa kadar değişen zorlukları tamamlamak için seviyeleri fethedin.

MÜKEMMEL BİR SÜRÜCÜNÜN ZORLUKLARI

Car Driving School Simulator APK gelince, oyuncular kendilerini sürücü olmaya ve en iyi sürüş becerileri için çabalamaya kaptıracaklar. Deneyimli bir insan olmaya gerek yoktur; oyun içi seviye sistemi, hiçbir şey bilmeseler bile tüm oyuncuları eğitir. Benzersiz ve diğerlerinden farklı olarak sürmek için kendiniz için yaratıcı olun. Geliştiricinin yarattığı her türlü zor durum veya gereksinimle yüzleşmeye hazır olun. Oyuncular ayrıca çevrimiçi modda diğer birçok oyuncuyla rekabet edecek veya İnternet bağlantısı olmadığında çevrimdışı oynayacak. Araba sürmeyi seviyorsanız, bu sizin için harika oyunlardan biridir. Arabanızı gerçek zorluklara sokmak istemiyorsanız, lütfen bu oyunda keşfedin. Araba tamir veya bakım maliyeti hakkında asla endişelenmenize gerek kalmayacak.

SÜRÜŞE BAŞLAYIN

Oyunda arabanızı çalıştırmak ve kontrol etmek de çok kolay. Motoru çalıştırmak için düğmeye basın, gaz pedalını, fren pedalını kullanın ve arabayı sembollere göre hareket etmeye yönlendirin. Bunlar, Car Driving School Simulator’da oyuncuların başlaması gereken ilk basit zorluklar. Bu oyunu ilk deneyimlediğiniz andan itibaren zorlanmıyorsunuz, bu yüzden endişelenmeyin. Ancak bir arabayı kontrol etmeye ve yuvarlanmasına izin vermeye alıştığınızda, otomatik hız sistemi daha zor hale gelir. Tabii ki oyuncuların bu değişimi hissetmesi zor değil. Örneğin, hava koşulları artık eskisi kadar elverişli değil. Yolda kar ve yağmur damlaları vardı. Ancak, sürüş çok kolaydır ve oyuncuların becerilerini geliştirmeleri zordur.

İNANILMAZ SUPERCAR

İster yarış ister sürüş simülasyonu olsun, araba oyunları süper arabaların vazgeçilmezidir. Hiçbir oyuncu eski arabalarla sürüş oyunları oynamak istemez. Bu nedenle, Car Driving School Simulator APK, oyunculara tamamen yeni ve çeşitli bir süper araba seti sunuyor. Oyuncunun tarzı, tercihleri ​​ne olursa olsun, kendileri için öne çıkan arabaları arayabilirler. SUV’ler, Sedan’lar, Hypercar ve Hatchback’ler gibi en yeni spor arabaları ve hatta oyunda simüle edilmiş ve güncellenmiş otobüs ve kamyonları bulabilirsiniz. Dilediğiniz modellere sahip olabilmek için ilan edilen fiyata karşılık gelen miktarı hazırlayın. En zorlu testleri geçmek için en sevdiğiniz araba modellerinin anahtarlarını toplayalım.

TÜM YOLLARI FETHET

Çeşitli araç sisteminin yanı sıra oyun, oyuncuları ünlü yerlere de götürüyor ve birçok yer bildiğiniz için kendinizi şanslı bir sürücü gibi hissetmeniz gerekiyor. Kaliforniya, Kanada, Aspen, Las Vegas veya New York, birçok insanın keşfetmek istediği yerlerdir. Ünlü şehirlerden, kayalık dağ yollarından, çöllerden veya deniz manzaralarından ve hatta karla kaplı yollardan geçin. Her yere gelen oyuncular, harika manzarayı keşfetmenin ve keyfini çıkarmanın yanı sıra, trafik güvenliği konusundaki anlayışlarını ve bilgilerini de geliştirebilirler. Her biri kendi kültürüne özgü bağlamı olan her ülkenin öne çıkan noktalarına göz atın.

OYUNUN AŞIRI GRAFİKLERİ

Gerçekçi 3D grafikler ile gerçek süper arabalarda oturuyormuş gibi hissedeceksiniz. Direksiyon simidi, korna, ışıklar, hız plakası, yakıt gibi otomobilin tüm detayları otomobil üreticisinin tasarımında modellenmiştir. Bu, oyunun oyuncuya en özgün duyguları getirmesine yardımcı olur. Grafikleri eleştirecek hiçbir şey yok; ses efektleri çok yönlü ve son derece akılda kalıcı. Böylece oyuncunun oyunu deneyimleme deneyimi son derece özgün olacaktır.

Car Driving School Simulator APK , oyuncular için zengin bir araba sistemine sahip bir sürüş oyunudur. Bu heyecan verici sürüş tarzında yeni ve zorlu yolları her açıdan deneyimleyebilir ve daha gerçekçi trafik kurallarını öğrenebilirsiniz.


İndir (65MB)

Artık indirmeye hazırsınız Car Driving School Simulator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanBoomBit Games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir