Car Driving Racing
Car Driving Racing

Car Driving Racing Games Simulator v15 APK (En Son Sürüm) indir 2022


Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü, oyuncuların uygun oyun modlarını seçebilecekleri bir simülasyon oyunudur. Araçlar çeşitlidir ve yarışa katılmak için performansları yükseltilebilir.

Android Android Simülasyon
5 ( 554 puan )
Fiyat: $0
İsim Car Driving Racing
Yapımcı Car Games Simulator BitTax
Tür Simülasyon
Boyut 143M
Versiyon 15
Orjinal Google Play
Car Driving Racing is the most famous version in the Car Driving Racing series of publisher Car Games Simulator BitTax
Mod Version 15
Total installs 1,000,000+

İndir (143M)

Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü, birçok ayrıntılı çevresel unsurla büyük bir dünyada sürerken gerçekçi deneyimler sunar. Aynı zamanda oyuncular, oyunun sahip olduğu oyun modlarından kendi deneyimlerini seçebilirler. Ayrıca etkileyici tasarımlara sahip çok sayıda araç, oyuncuların kilidini açmasını ve oyun için yükseltebileceğiniz bir şeye sahip olmasını bekliyor.

Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü

OYUNCULARIN KEŞFEDİLMESİ İÇİN AÇIK BİR DÜNYA

Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatöründe oyuncular arabalarını kontrol edecek ve detaylı olarak tasarlanmış birçok şehir unsurunu keşfedecekler. Oyuncular istedikleri birçok şeyi bulmak için şehrin herhangi bir yerine gidebilirler. Aynı zamanda oyuncular, simülatör türünün alışması zaman alacak birçok heyecan verici özelliğini de buluyor ve en çok sevgiyi deneyimlerken hissedeceksiniz.

Diğer simülasyon oyunlarına benzer şekilde, oyuncular araçlarını kontrol etmek için tamamen ayrıntılı kontroller bulacaklar. Yani arabanızı doğru bir şekilde kontrol etmek için iki elinizi kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Çevresel unsurların sayısı da özgürce keşfedebileceğiniz tamamen çeşitlidir. Elbette trafik kuralları, trafik ışıkları ve daha birçok faktör gibi oyunun uyguladığı bazı kurallara da uymanız gerekiyor.

Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü

İSTEDİĞİNİZ OYUN MODUNU SEÇİN

Car Driving Racing Games Simulator’da ilginç bir nokta, kendi deneyiminize bağlı olarak oyundaki dünyayı özgürce deneyimleyebilmenizdir. Oyunda dünya çeşitlidir ve arabanızı istediğiniz yere sürebilirsiniz. Aynı zamanda oyuncular kontrol arabalarında ne olduğunu da keşfedebilirler. Böylece oyuncular, karşılaştıkları zorluğa bağlı olarak birinci şahıs ve üçüncü şahıs bakış açıları arasında serbestçe geçiş yapabilirler.

Oyundaki açık dünya deneyimi modunun yanı sıra oyuncular başka oyun modlarını da kendileri deneyimliyorlar. Oyuncuların dikkat etmesi gereken ilk mod, tamamen hıza odaklanan sürükleme modudur. Rakibinizi geçmek için aracınızı isabetli bir şekilde hızlandırmaya çalışacaksınız. Aynı zamanda, sahip olduğunuz arabanın belirli bir performansını da gerektirir, bu nedenle daha etkileyici arabalar bulmanız gerekecektir.

Oyuncuları motive edecek bir diğer mod ise diğer oyuncularla rekabet edebilmek için çok oyunculu yarış. Spesifik olarak, bu bir yarış olduğundan, herkes bu yarışta kazanan olmak ister ve onlarla rekabet etmek için birçok yetenekli oyuncuyla tanışabilirsiniz. Modlar, kullanmanız gereken farklı bir beceri gerektirir. Böylece deneyimi kesinlikle dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK ETKİLEYİCİ ARAÇ

Oyuncular, Araba Sürme Yarış Oyunları Simülatörü gibi bir simülasyon oyununu deneyimlerken, oyunun sunduğu şeyleri deneyimlemenin keyfine varacaklar. Çeşitli araçlara erişimleri var ve çarpıcı bir tasarıma sahipler. Aynı zamanda, herkes bakış açısını değiştirmekte tamamen özgür olacak, bu nedenle her araba oyuncu için bir keşif.

Kilidini açabileceğiniz arabaların sayısı çeşitlidir ve kesinlikle kaynakları bulmak ve bunların kilidini açmak için çok zaman harcayacaksınız. Aynı zamanda, arabanızın parçalarını yeni setlerle de yükseltebileceğiniz için işler burada bitmiyor. Oradan, aracınızın performans ve görünüm açısından nasıl değişebileceğini tam olarak göreceksiniz. Herkes sonraki yarışlara güçlü arabalar getirmek ister.

Bu oyundaki sürüş deneyimi, aşağıdakiler gibi birçok farklı faktörle çekici:

  • Görebileceğiniz ve keşfetmek için zaman harcayabileceğiniz birçok farklı unsurla tamamen ayrıntılı olarak tasarlanmış devasa bir dünya.
  • Sürüş sırasında görüş açısını özgürce değiştirebilirsiniz ve her görünümün sürüşte belirli faydaları vardır.
  • Becerilerinizi sergilemek için dünyayı özgürce keşfedebilir, drag yarışlarına veya çok oyunculu yarışlara katılabilirsiniz.
  • Bölümü en iyi şekilde tamamlayıp çeşitli araçların kilidini açmak için kullanabileceğiniz zaman çok etkileyici ödüller var.
  • Birçok stile sahip tamamen etkileyici sayıda araba ve performansını artırmak için arabanın birçok parçasını yükseltebilirsiniz.


İndir (143M)

Artık indirmeye hazırsınız Car Driving Racing ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir