Captain Tsubasa: Dream Team
Captain Tsubasa: Dream Team

Captain Tsubasa Dream Team v6.2.0 APK ( Sınırsız Para ) indir 2022

Kaptan Tsubasa: Dream Team APK ile en iyi futbol maçlarını deneyimleyin. 150'den fazla ülkede 35 milyondan fazla indirme ile en çok oynanan futbol oyunlarından biridir. Oyun, en beğenilen Japon manga serisinden esinlenmiştir: Tsubasa – Dream of the L

Android Android Spor
4 ( 551 puan )
Fiyat: $0
İsim Captain Tsubasa: Dream Team
Yapımcı KLab
Tür Spor
Boyut 105MB
Versiyon 6.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Captain Tsubasa: Dream Team is the most famous version in the Captain Tsubasa: Dream Team series of publisher KLab
Mod Version 6.2.0
  • Mod Menüsü
  • Zayıf Düşmanlar (Yalnızca Hikaye Modunda Çalışır)
  • Düşmanlar Hareket Edemez ( Tüm Modlar )
  • Düşmanlar Saldırı Yapamaz ( Tüm Modlar )
  • Düşmanların Enerjisi Yoktur ( Tüm Mod)
  • Sınırsız Dayanıklılık (Tüm Mod)

Kaptan Tsubasa: Dream Team APK ile en iyi futbol maçlarını deneyimleyin. 150’den fazla ülkede 35 milyondan fazla indirme ile en çok oynanan futbol oyunlarından biridir. Oyun, en beğenilen Japon manga serisinden esinlenmiştir: Tsubasa – Dream of the Lawn. Oyundaki karakterler ve beceriler, orijinal hikayeye oldukça yakın bir şekilde simüle edilerek oyunculara en iyi deneyimi sunmayı vaat ediyor.

captain tsubasa apk indir modkiwi com 2

YENİ BİR GÖRÜNÜMLE GERİ DÖN

Bu güncellenmiş sürümde oyunun simgesinin görüntüsü yeni, son derece yeni ve ateşli görünüyor. Editörler, bu oyunun imajını müşterilerine sunmaya daha fazla dikkat ettiler. Güncellenmiş bir kaydırma çubuğu, menü birimleri arasında geçiş yapmayı kolaylaştırır.

ORİJİNAL HİKAYEYİ KURTARMAK

Kaptan Tsubasa Dream Team APK orijinal dizinin canlı bir kopyası gibidir. Hikayedeki karakterler ve beceriler, 3D görüntüler aracılığıyla olağanüstü gerçekçi ve güzel bir şekilde yeniden üretilir. Tipik olarak, Drive Shot ile kaptan Tsubasa Oozora veya Tiger Shot ile Kojirō Hyūga veya Genzō Wakabayashi, Tarō Misaki, Ken Wakashimazu, Sanae Nakazawa, Ryō Ishizaki… gibi diğer oyuncular yer alır.

captain tsubasa apk indir modkiwi com 1

Orijinal seri ayrıca her maçın başında hikayelere ilham veriyor, ancak daha fazla roman parçası olacak. Ekibinizi daha iyi tanımak için bu hikayeleri takip edin. Kritik top aşamalarında veya becerileri kullandığınızda oyun yakın çekim moduna dönecektir. Çekimlerinizin gücünü hissetmek için seslendirme efektleriyle birlikte güzel bir şekilde oluşturulmuş becerilerin keyfini çıkarın. Oyuncular ne kadar kaliteli oluşturursa o kadar güzel çekimler yapar. Seyirci etkisi de futbol sahasında ateşli bir atmosfer yaratıyor.

captain tsubasa apk indir modkiwi com 3

STRATEJİK BİR KOMBİNASYON OYUN-EYLEM

Captain Tsubasa’nın (Flash Kicker) özü: Dream Team hala bir futbol oyunu, bu yüzden işiniz 11 oyuncuyu sahaya almak, topu tutmak ve rakibin kalesine getirmek. Bunu yapmak için dokunmatik ekrandaki kontrol tuşlarını kullanın. Hataları kazanmak ve en aza indirmek için becerileri kullanın. Ödül almak için kazanın; oyuncularınızı yükseltmek için bunları kullanın. Son olarak, büyük turnuvalara katılın ve en yüksek becerilerinizi talep edin.

Ancak, bu oyunda daha dikkate değer bir özellik, sahadaki beceri savaşlarıdır. Her oyuncunun kendine özgü benzersiz istatistikleri ve becerileri vardır. Göstergelere bakın ve onlar için doğru pozisyonu seçin. Zaferi sağlamak için gerekli olan durumlarda becerileri kullanın. Her oyuncunun becerileri birbirine karşılık gelecek; verimliliği en üst düzeye çıkarmak için bunları kullanırken akıllı olmalısınız.

captain tsubasa apk indir modkiwi com 4

TAKIM EĞİTİMİ VE KOŞU TURNUVALARI

Ekibinizi ilk destekten itibaren oluşturun. Şu anda ekibiniz oldukça zayıf olabilir ve tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Becerilerinizi geliştirmek ve daha fazla altın biriktirmek ve görevleri tamamlamak için hızlı maçlara veya dostluk maçlarına katılın. Ayrıca birlikte pratik yapmak için yeni bir arkadaşınızı davet edebilirsiniz. Yeterince kendinize güvendiğinizde, daha büyük turnuvalara katılın ve 1.lik için yarışın.

Zaferler yoluyla altın biriktirmek esastır. Favori takımınızı satın almanıza ve oyuncuların becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaklar. Yeterli paranız varsa istediğiniz herhangi bir oyuncuyu satın alma hakkınız var, ancak düşünün çünkü Kaptan Tsubasa (Flash Kicker): Dream Team’deki altınları kazanmak kolay değil. Takımınıza benzersiz bir isim verin, güzel kıyafetler seçin, doğru pozisyonları ayarlayın ve sahayı fethetmek için yolculuğunuza başlayın.

captain tsubasa apk indir modkiwi com 5

En sevdiğiniz oyuncularla dolu bir kadronuz olduğunda, onları yükseltmeye devam edin. Bu oyuncuların becerileri geliştirilmezse kırılgan olacaktır. Bir mutasyon ve yenilik yaratmak için, oyuncular arasında beceri takası da yapabilirsiniz. Bu, çok yeni ama yine de çok etkili taktikler oluşturmayı mümkün kılar. Özel eşyalar almak için mücadelelere katılın, bunları oyuncuların sınırlarını aşmak için kullanın ve sahip oldukları becerileri değiştirin.

BAZI ÖNEMLİ NOTLAR

Captain Tsubasa (Flash Kicker): Dream Team, yüksek kaliteli 3D grafikleri nedeniyle oldukça ağır bir oyundur. İndirme boyutu yalnızca yaklaşık 100 MB olmasına rağmen, başarıyla açıldığında 3-4 GB’a kadar çıkabilir. Bu, oyun oynarken gecikmeyi önlemek için cihazınızın yeterli boş alana ve güçlü bir işletim sistemine sahip olmasını gerektirir. Oyundaki beceriler de orijinal hikayeye göre az çok değişmiş ama can sıkıcı olarak algılamayın, sonuna kadar keyfini çıkarın.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız Captain Tsubasa: Dream Team ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKLab

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir