CapCut
CapCut

CapCut v7.4.0 APK (Premium Kilitsiz) indir


CapCut MOD APK (Kilitsiz), birçok benzersiz özelliğe sahip video düzenleme cihazıdır. İlginç etkilere, seslere sahip inanılmaz filmler üretmenize yardımcı olur. Tiktok'a video klip yüklemenin hayranıysanız, bu film düzenleme uygulaması yakında çok sa

Android Android Uygulama
5 ( 965 puan )
Fiyat: $0
İsim CapCut
Yapımcı Bytedance
Tür Uygulama
Boyut 84.12 M
Versiyon 7.4.0
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
CapCut is the most famous version in the CapCut series of publisher Bytedance
Mod Version 7.4.0

İndir (84.12 M)

CapCut MOD APK (Kilitsiz), birçok benzersiz özelliğe sahip video düzenleme cihazıdır. İlginç etkilere, seslere sahip inanılmaz filmler üretmenize yardımcı olur. Tiktok’a video klip yüklemenin hayranıysanız, bu film düzenleme uygulaması yakında çok sayıda mucizevi efekt değiştirmenize ve eklemenize yardımcı olacak olağanüstü bir cihaz olacaktır.

CapCut MOD APK

CapCut nedir?

CapCut, Bytedance tarafından oluşturulmuş ve üretilmiş bir video düzenleme uygulamasıdır. Ünlü selfie Ulike veya FaceU fotoğrafçılık yazılımını neredeyse kesinlikle tam olarak biliyorsunuzdur. Bu programların her ikisi de her zaman telefonla ilgili vazgeçilmez popüler selfie uygulamalarının TOP’unun bir parçasıdır. Ve son zamanlarda, kuruluş Viamaker olarak etiketlenmiş bir video klip değiştirme uygulaması başlattı. Bu, insanların harika estetik etkilere sahip videolar oluşturmasına ve düzenlemesine olanak tanıyan gerçekten ücretsiz bir değiştirme aracıdır.

capcut video editor 2 capcut video editor 3

Bir film değiştirme uygulaması

VivaVideo’yu kullanmaya karar vermeden önce, şimdi önerdiğimiz yazılım standartların altında değil. Bu cihaz, video klipleri profesyonelce değiştirmenize yardımcı olur. Premium özelliklerden ücretsiz olarak yararlanmanızı sağlar. Viamaker, insanların videoyu kırpmasına, tersine çevirmesine, hızını değiştirmesine ve buna ek olarak izin verir.

Kullanıcılar, değişiklik efektleri ekleyerek profesyonel videolara neden olabilir. Hızı video klip başına hızlı bir şekilde değiştirin. Büyük bir çıkartma stoğu, insanların filmlerinde yaratıcı olmalarını sağlar. Ayrıca, önceden hazırlanmış bir video ile başlangıç selamlama, kapanış yerleştirmek isteyebilirsiniz. Tiktok’u tercih ediyor ve filmlerinizin karşı karşıya gelmesini istiyorsanız bu yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Çok fazla zaman harcamadan film oluşturmak ve düzenlemek mümkündür.

CapCut – kullanıcı dostu

Evet, bu uygulamanın ayarlanması ve kullanılması gerçekten çok kolaydır. Bu düzenleme kaynaklarının simgeleri uygun şekilde tasarlanmıştır. Film kesme ve yerleştirme, oran değiştirme, miktar değiştirme, kısım silme, yapı değiştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapabiliyoruz.

Asla kaçırılmaması gereken bir başka en iyi kısım, kişinin videonuza ilginç ışıklandırmalar ekleyebilmesidir. Sonuçlar genellikle Parti, Nostaljik, Komik, Rüya Gibi gibi farklı durumlara uygun kategorilere ayrılır… sadece bu değil, ayrıca videoya eklemenize, ışığı yenilemenize veya klasik filmler yaratmanıza olanak tanıyan sayısız filtre vardır.

capcut video editor 4 capcut video editor 5

Büyük avantajlar

Piyasadaki diğer video düzenleme uygulamalarına kıyasla CapCut, birçok üstün avantajı olan bir yazılımdır. Hızlı bir şekilde değiştirdiğiniz filme videolar koyabilirsiniz. Çeşitli sosyal destek sistemlerine uygun videolar için çerçeveyi değiştirin. 9:16 çerçeveli Tiktok veya 1:1’de Instagram, youtube 16:9.

Devasa bir ses efektleri deposu, filmler için ilginç ses dosyaları oluşturmanıza olanak tanır. İnsanlar, telif hakkı yasaları ikilemlerinden endişe duymadan sesi kolayca kullanabilir. Çünkü CapCut’ta hepsi ücretsiz. Ayrıca program, kullanıcıların seslerini video klibe yerleştirerek kaydetmelerine de olanak tanır.

Video klipleri yüksek çözünürlükte hızlı bir şekilde dışa aktarın

gerçekten ücretsiz bir uygulamadır ancak yüksek çözünürlüklü video klibin dışa aktarılmasını sağlar. Özellikle 720p ve HD 1080p. Halihazırda piyasada bulunan, kullanıcıların videoları düzenlemesini sağlayan çok sayıda program bulunmaktadır. Ancak, bu programlar genellikle videoları yüksek kalitede dışa aktarmaya izin verilmeyen standart bir noktaya sahiptir. Bu, videoyu grenli hale getirecek ve başlangıçta olduğu gibi jilet gibi keskin olmayacak. Bunu yapmak için, insanların premium özelliklerin kilidini açmak için biraz para harcaması gerekir. CapCut uygulamasını kullanarak size video klipleri yüksek kalitede ücretsiz olarak kaydedebilir. Sosyal ağ sitelerine video yüklemeyi bozmadan çok daha güzel hale getirin.

capcut video editor 6 capcut video editor 7

Kullanıcılar için ücretsiz

Şu anda, insanları gelişmiş kaynakları finanse etmeye teşvik eden birçok video değiştirme uygulaması var. Ama uğraştığımız başvuru her şeye bedel olmayacak. Kişilerin yalnızca onu kolayca kullanabilmesi için indirip yüklemesi gerekir. Aslında sadece profesyonel programların sahip olduğu işlevlerle.

Viamaker sahip olduğu ileri düzey kaynaklar ile kullanıcıları açıkça tatmin edecektir. Sadece kurulan uygulama, Bing Enjoy’da 500 binden fazla yükleme aldı. Ulike’nin popülaritesinden sonra bu cihazın video düzenlemeyi seven kişiler için bir trend olduğu söylenebilir.

Daha fazla beklemeyin, ürününüz için CapCut MOD APK’yi indirip yükleyin ve getirdiği özel işlevlerin üzerinden geçin. Bir web bağlantısı seçin ve ardından şimdi ilahi bir cihaz elde etmek için Grab tuşuna tıklayın.


İndir (84.12 M)

Artık indirmeye hazırsınız CapCut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir