Canva
Canva

Canva v2.165.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Canva Pro Mod APK, poster tasarlama, film makaralarını, görüntüleri veya görüntüleri düzenlemede mevcut trendin lideridir. Gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak…

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 271 puan )
Fiyat: $0
İsim Canva
Yapımcı Canva
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 32MB
Versiyon 2.165.1
MOD Profesyonel ve Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Canva is the most famous version in the Canva series of publisher Canva
Mod Version 2.165.1
Total installs 100,000,000+
  • Premium Bazı Özelliklerin Kilidi Açıldı
  • E-posta ile giriş yapın

Grafik tasarlayabilen, resim ve videoları düzenleyebilen bir uygulama mı arıyorsunuz? Canva’yı bildiğinizde dileğiniz gerçekleşecek. Bu uygulama, poster tasarımında, film makaralarının, çekimlerin veya görüntülerin düzenlenmesinde mevcut trende öncülük ediyor. Uygulama, kullanıcıların daha ilgili ve tanıdık hissetmelerini sağlayacak birçok yeni çekici özellik ile eksiksiz bir sürüme güncellendi. Yaratıcı ve ilginç çalışma dakikalarına sahip olmak için bu harika uygulamayı hemen edinin.

BENZERSİZ FİKİRLER

Hem kompakt hem de birçok tasarım görevini çözen bir uygulama arayan gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak. Canva doğdu ve birçok kişi tarafından coşkuyla karşılandı. Harika olan şey, uygulamadaki her tasarımın ünlü tasarımcılara kadar izlenebilmesidir. Her açıdan, her işin yardımcı olacak bir uygulaması vardır ve uygulamanın kullanıcıları bir kez bile kaybetme kavramına sahip olmamıştır.

Canva: Grafik Tasarım, Video Kolaj, Logo Oluşturucu Canva: Grafik Tasarım, Video Kolaj, Logo Oluşturucu

Bir görüntüyü tasarlamaktan, o görüntüyü keskin ve benzersiz bir videoya dönüştürmekten tüm aşamaları kapsar. Bir filmi kurgulayan video, insanların kalplerine işleyen tasarımlarıyla izleyicilerin kalbinde iz bırakıyor. Grafik tasarımın, posterin bu kadar zor işlerde bize yardımcı olması bir istisna değildir. Fikir eksikliği olanlar için tasarım yapmak karmaşıktır ve bunun için endişelenmeyin ve uygulama sizin için fikirler üretecek ve gerekirse sizin için yapacaktır.

TASARIMI KOLAYLAŞTIRAN UYGULAMALAR

Bunun gibi harika bir uygulama, kullanımı zor olacağından hepimiz endişeliyiz ve daha fazlası. Ancak özellikle bu konuda içiniz rahat olsun, Canva’nın kullanımı çok kolay ve kullanıcılara eğlence getiriyor. Uygulamaya hangi noktada takılıp kaldığınızı bildirmeniz yeterli. Kesinlikle size coşkuyla cevap verecek ve sizin için birçok ilginç seçenek sunacaktır. Profesyonel tasarımcılardan 60000’den fazla ücretsiz şablonla, öğrenmeniz ve ihtiyacınız olanı kendiniz almanız yeterlidir.

Uygulamayı daha benzersiz kılan profesyonel bir fotoğraf düzenleyici ile tasarım size ilginç bir hikaye anlatmalıdır. İster doğum günü, ister 1. yıl dönümü, ister evlilik daveti gibi özel bir etkinlik için poster yapmak isteyin, Canva size tüm kalbiyle yardımcı olacaktır. Kendi fikirleriniz varsa harika, ancak yoksa çekici bir kart oluşturmak için mevcut önerileri kullanın. Ve böyle harika bir kart tasarlayarak büyük bir etki sahibi olacaksınız.

Canva: Grafik Tasarım, Video Kolaj, Logo Oluşturucu Canva: Grafik Tasarım, Video Kolaj, Logo Oluşturucu

ÇOKLU ÖZELLİKLER

Yardıma ihtiyacınız olursa Canva her türlü işe hazır. Logolar ve kitap kapakları oluşturmak gibi uygulamaların yardımcı olamayacağı gibi görünen görevlerden reklam afişleri gibi zor görevlere kadar, uygulamalar bunu yapabilir. Farklı temalı tasarımlardan oluşan bir hazine hazinesi size tam da ihtiyacınız olanı verecektir. Bir temada bundan daha fazlası, yüz binlerce etkileyici tasarımla birçok alt bölümü içerecektir. Her durum için ilham verici alıntılar ve komik şakalar tasarlayın

Tasarım ve ücretsiz ve optimize edilmiş bir fotoğraf ve video düzenleyici, işimizi kolaylaştırıyor. Çeşitli renkler, böylece bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak herkes istediği gibi seçebilir. Fotoğraflar ve videolar kendi benzersiz özelliklerine sahip olacak, böylece düşük kalite veya bozuk fotoğraf ve videolar hakkında endişelenmeden içiniz rahat olsun. Kalite, kullanıcının hayal gücünün üzerinde, çok büyük olarak adlandırılmalıdır.

CANVA’NIN FAYDALARI

Beğendiğiniz tasarımı seçtikten sonra dilediğiniz gibi yazı ekleyebilir, görsele çıkartmalar ekleyebilirsiniz. Fotoğraflara kolayca alıntı veya metin ekleyin, yazı tipini (500’den fazla seçenek), yazı tipi stilini, rengini, aralığını ve konumunu her kişinin isteklerine uyacak şekilde değiştirin. Cihazınızın galerisinden yüklemek için uygun bir resim kullanın veya uygulamanın premium resim ve illüstrasyon galerisinden seçim yapın.

Bu sayede Canva, etkileyici tasarımlarıyla kullanıcılara olan duygularını dile getirdi. Bir çekimden diğerine deneyimlememize izin veriyor. Tasarımlarınızın her biri özel bir anlam taşıyacak ve yavaş yavaş izleyicileri heyecanlandıracaktır. Geleceğe hizmet etmek ve bize pek çok olumlu fayda sağlamak için bu harika uygulamayı cebinize koyun.

Canva’yı indirin


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Canva ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir