Candy Crush Friends Saga
Candy Crush Friends Saga

Candy Crush Friends Saga v1.88.4 APK indir (Yaşar/Hareket Eder) 2022

Candy Crush Friends Saga, ünlü maç-üç oyun serisinde yer alan bir oyundur, oyuncuların daha fazla arkadaşı olduğu zaman özelliklerine sahiptir. Geleneksel oynanışa kolayca erişebileceksiniz ve elbette yavaş yavaş üstesinden gelmek için zaman alacağın

Android Android Bulmaca
4 ( 444 puan )
Fiyat: $0
İsim Candy Crush Friends Saga
Yapımcı King
Tür Bulmaca
Boyut 88MB
Versiyon 1.88.4
MOD Yaşamlar/Hareketler
Orjinal Google Play
Candy Crush Friends Saga is the most famous version in the Candy Crush Friends Saga series of publisher King
Mod Version 1.88.4
Total installs 50,000,000+

Candy Crush Friends Saga, ünlü maç-üç oyun serisinde yer alan bir oyundur, oyuncuların daha fazla arkadaşı olduğu zaman özelliklerine sahiptir. Geleneksel oynanışa kolayca erişebileceksiniz ve elbette yavaş yavaş üstesinden gelmek için zaman alacağınız zorlukları da bulacaksınız. Aynı zamanda size eşlik eden karakterler de göz ardı edemeyeceğiniz etkileyici bir yeteneğe sahip olacak.

Candy Crush Friends Saga

CANDY CRUSH DÜNYASINA GERİ DÖN

Candy Crush Friends Saga’ya adım attığınızda, kesinlikle tanıdık arkadaşlarınızla ve sevimli grafiklere sahip bir dünyayla tekrar karşılaşacaksınız. Size Tiffy adında bir kız veya çekici görünümlü bir adam Yeti eşlik edecek. Aynı zamanda, üçlü eşleştirme seviyelerinde zorlukların üstesinden gelmeye devam edeceksiniz ve oyuncuların birçok heyecan verici şey bulabileceği uzun bir yolculuk olacak. Oyunda deneyimlediğiniz oyun tarzı basit ve erişilebilir.

Oyun, sahip olduğu temel mekaniklere uyum sağlamak için öğretici bir oyun ekranına sahip olacak. Bu, oyuncuyu çok zorlaştırmaz, ancak zorluk genellikle oyun ekranından tamamlamanız gereken gereksinimlerle birlikte görünür. Aynı zamanda, bu oyun serisine yeni yaklaşmaya başlayanlar için, bunlar genellikle gereksinimlerin karşılandığı seviyeye ulaşmaya odaklanan ve oyuncunun tarafında taktik gerektiren üçlü maç oyunlarıdır.

Candy Crush Friends Saga

BİRÇOK İLGİNÇ DÜZEYİ GEÇİN

Candy Crush Friends Saga’nın sahip olduğu arayüz, sahip olduğu şirinlik nedeniyle her zaman oyuncuları motive eden bir şeydir. Farklı şekil ve renklerde şekerlerden yapılan üçlü eşleştirme öğeleri, oyunun başında oyuncuyu etkileyecek. Aynı zamanda animasyonlu sevimli karakterler oyunun zor zamanlarında her zaman yanınızda olacak ve size destek olacak. Oradan, bu oyunda seviyeleri geçmek için birçok üssünüz olacak.

Bu oyunda geçtiğiniz seviye sayısı tamamen çeşitlidir ve hepsinin iki ortak noktası vardır: gidebileceğiniz dönüş sayısı ve karşılanması gereken gereksinimler. Seviyelerdeki bu gereksinimler değişecek ve zamanla zorlu hale gelecek ve Candy Crush serisinin ayırt edici özelliğini oluşturacaktır. Aynı zamanda, zorluğun yanı sıra oyuncular, görmezden gelemeyeceğiniz birçok destekleyici özellik de buluyor.

Candy Crush Friends Saga

SEVİYEYİ TAMAMLAMAK İÇİN GÜÇLENDİRİCİLERİ KULLANIN

Booster, özellikle Candy Crush Friends Saga olmak üzere üçlü maç oynayanlar için artık garip değil. Onları doğru pozisyonda ve yeterli eşleşme elemanlarında düzenlerken oluşturabileceksiniz. Aynı zamanda, her birinin farklı heyecan verici noktaları vardır, tıpkı bir balık şekerinin bir bileşene uçup onu yok etmesi gibi. Tamamen patlayıcı sarılmış bir şeker, oyuncuların buzun altındaki birçok unsuru tanımlamasını sağlar.

Bu oyunda karşımıza çıkan yeni bir özellik de şeker dünyasındaki karakterlere eşlik edecek olmanız ve elbette size güçlendiricinin yanında onlar da destek olacak. Spesifik olarak, her karakterin belirli bir yeteneği vardır; örneğin, Tiffy kırmızı şekerleri sizin için balık şekerlerine dönüştürebilir. Tabii ki, diğer karakterlerden birçok yetenek deneyimleyeceksiniz ve hepsi oyun sırasında karşılamanız gereken belirli bir şekerleme türünü gerektiriyor.


İndir (88MB)

Artık indirmeye hazırsınız Candy Crush Friends Saga ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKing

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir