Advertisements

Candy Camera v6.0.40 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Candy Camera v6.0.40 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Android Android 4.0 ve üzeriFotoğrafçılık
5 ( 179 Puan )
Price: $0
İsim Candy Camera
Yapımcı Studio SJ
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 67MB
Versiyon 6.0.40
MOD Bilgisi VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Candy Camera is the most famous version in the Candy Camera series of publisher Studio SJ
Mod Version 6.0.40
Total installs 100,000,000+
Advertisements

indir (67MB)

Candy Camera, özçekim meraklıları için harika bir fotoğraf uygulamasıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda sizi seksi bir kız, kült bir seksi çocuk yapan diğer birçok fotoğraf düzenleme özelliğiyle de destekliyor. Özellikle, yüzlerce heyecan verici çıkartmaya ek olarak son derece kullanışlı sessiz fotoğrafçılık özelliğini destekliyoruz. Benzersiz fotoğraf düzenleme araçları, özçekimlerinizin sıralamasına yardımcı olacaktır.

SINIRSIZ RENK FİLTRESİ

Çok çeşitli ve benzersiz renk filtreleri dünyasına hoş geldiniz. Kolay sol kaydırma ile hayatınızın gerçek renk filtresini bulmaktan keyif alacaksınız. Bunları, kullanıcının cildine uyan özçekimler için özel olarak tasarladık ve mümkün olduğunca mükemmel hale getirdik. Tüm filtreleri, kullandığınız gerçek zamanlı sırayla göreceksiniz. Bu sayede bir fotoğraf uygulaması olarak Candy Camera’yı seçerken güzel olmaktan kendinizi alamazsınız.

Şeker Kamera – fotoğraf editörüŞeker Kamera – fotoğraf editörü

PROFESYONEL RESİM AYARI

Sadece bu değil, aynı zamanda bir dizi mükemmel fotoğraf düzenleme aracıyla da destekleniyorsunuz. Biraz tombul vücudunuzdan emin değilseniz, Candy Camera’nın gereksiz yağları atmanıza ve sizi standart bir vücuda döndürmenize yardımcı olmasına izin verin. Ek olarak, oyuncuların güzelliklerini ortaya çıkarmaları için eksiksiz bir ruj, allık, göz kalemi veya kapatıcı makyaj seti sağlanır.

ÖZEL ETİKET

Noel, Yeni Yıl, doğum günü vb. gibi şenlikli temalara sahip birçok çıkartma, gözlerinizin önünde büyük miktarlarda sergileniyor. Yeni güncellenmiş versiyonlarla, kullanıcıların trende ayak uyduramamaktan korkmadan özgürce seçmeleri için artık gençlerin hakim trendine uygun bir dizi yeni çıkartma eklenecek. Basit çıkartmaların yanı sıra sanatsal çıkartmalardan oluşan bir koleksiyon da var. Kullanıcılar boyutlarını ve konumlarını serbestçe değiştirebilir.

Şeker Kamera – fotoğraf editörüŞeker Kamera – fotoğraf editörü

KENDİNİZİ EŞLEŞTİRİN

Candy Camera, son derece kullanışlı sessiz selfie özelliğiyle de tanınır. Artık kullanıcılar, çevrelerindeki insanları rahatsız etmekten korkmadan her yerde kendi fotoğraflarını çekebilirler. Sadece bu da değil, aynı karede birleştirmek için birçok farklı fotoğraf seçmenize ve diğer sosyal platformlar aracılığıyla arkadaşlarınızla doğrudan paylaşmanıza da olanak tanır. Aralarından seçim yapabileceğiniz ızgaradan kategoriye kadar birçok kolaj düzeni vardır.


Candy Camera v6.0.40 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022 indir

Advertisements

indir (67MB)

Artık indirmeye hazırsınız Candy Camera ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.