CamScanner
CamScanner

CamScanner v6.26.0.2209280000 APK indir (Premium Abonelik Kilidi Açık) 2022


CamScanner, yazdırılan belgeleri hızlı bir şekilde PDF veya görüntü dosyalarına taramanıza yardımcı olan ve etkileyici özellikleri destekleyen bir uygulamadır. Temel belgeleri yalnızca birkaç basit adımda manuel olarak tarayabilirsiniz. Aynı zamanda

Android Android Araçlar
5 ( 855 puan )
Fiyat: $0
İsim CamScanner
Yapımcı CamSoft Information
Tür Araçlar
Boyut 83MB
Versiyon 6.26.0.2209280000
MOD Premium Aboneliğin Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
CamScanner is the most famous version in the CamScanner series of publisher CamSoft Information
Mod Version 6.26.0.2209280000
Total installs 100,000,000+

İndir (83MB)

CamScanner, yazdırılan belgeleri hızlı bir şekilde PDF veya görüntü dosyalarına taramanıza yardımcı olan ve etkileyici özellikleri destekleyen bir uygulamadır. Temel belgeleri yalnızca birkaç basit adımda manuel olarak tarayabilirsiniz. Aynı zamanda gelişmiş özelliklerle kullanıcılar, ellerinde bulundurdukları basılı belgeden de bilgi alabilir ve onu birçok farklı şekilde kullanabilirler. Aslında, gönderdiğiniz dosyalar da tamamen güvenlidir, böylece kimse onları kopyalayamaz.

BASKI DOSYALARINI KOLAYCA PDF VEYA GÖRÜNTÜLERE DÖNÜŞTÜRÜN

CamScanner sayesinde, basılı belgeleri ve temel belgeleri taramak her kullanıcı için kolaylaşır. Özellikle, kullanıcıların uygulamayı açması ve metin yakalama sürecini başlatması gerekecektir. Uygulamanın belgenin kenarlığını kolayca tanıyabilmesi için yakalamanızın net olduğundan emin olmanız gerekir. Taramayı bitirdikten sonra, belgeyi ilgili düzenlemelerle birlikte getirecek ve ihtiyacınız olan dosya türünü çıkaracaksınız.

Gerekli olduğunu düşündüğünüz bazı farklı renkler ekleyebilirsiniz ve bu, başka bir cihazın tarama dosyasının rengine benzer olmalıdır. Rengi seçtikten sonra, kullanım kolaylığı için isim değiştirmeniz gerekecek ve değilse, tamamen dağınık ve uzun bir isim alacaksınız. Ayrıca uygulama size iki dosya türü arasında seçim yapma hakkı verir: PDF veya JPEG. Her dosya türünün farklı bir uygulaması olacaktır ve en popüler dosya türlerinden biridir.

CamScanner – Ücretsiz PDF Tarayıcı Uygulaması CamScanner – Ücretsiz PDF Tarayıcı Uygulaması

DOSYALARINIZI GÜVENLEYİN VE BASILI DOSYALARDAN İÇERİK ALIN

Başkalarını göndermek için PDF dosyalarını veya görüntüleri kullandığınızda, dosyalarınız kaçınılmaz olarak kopyalanacak veya bazen başka amaçlar için kullanılacaktır, bu nedenle CamScanner bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır. Dosyanızdaki herhangi bir kullanıcının görebileceği bir işaretçi ekleyebilirsiniz. Oradan başkaları yasadışı olarak gönderdiğiniz dosyayı kullanamaz. Aynı zamanda bu, uygulamanın daha gelişmiş versiyonundaki genişletilmiş bir özelliğidir.

Bu güvenlik özelliğinin yanı sıra, kullanıcılar, tuttuğunuz basılı belgedeki tüm içeriği almak için başka bir heyecan verici tarama işlevi bulabilirler. Bunları PDF’ye veya görüntülere dışa aktarmak yerine, belgedeki metni ve notları bir TXT dosyasına aktarabilirsiniz. Bu dosya biçimiyle, tuttuğunuz basılı belgede bulunan tüm içeriği yeniden yazmak zorunda kalmadan basit düzenleme, kopyalama ve diğer işlemlerden tam olarak yararlanabileceksiniz.

CamScanner – Ücretsiz PDF Tarayıcı Uygulaması CamScanner – Ücretsiz PDF Tarayıcı Uygulaması CamScanner – Ücretsiz PDF Tarayıcı Uygulaması

KENDİ ŞEKİLİNİZDE DEPOLAYIN VE PAYLAŞIN

CamScanner sayesinde, yazdırılan dosyaları PDF’ye aktarma faktörü, her kullanıcının hayatında tamamen uygulanır. Uygulamayı kullanarak diplomalarınızı, kimlik kartlarınızı ve daha birçok önemli belgenizi tarayarak iş başvurularını daha rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir uygulama sayesinde, bu işi yapmak için uygun bir tarayıcıya yatırım yapmanız gerekmeyecek. Ayrıca size kolaylık olması için uygulamada saklanacak dosyalar.

İsimleri doğru bir şekilde düzenlediyseniz, ihtiyacınız olan dosyaları kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda bulut platformları ile de paylaşabilir, böylece yedekleyebilir ve baştan tekrar taramak zorunda kalmazsınız. Arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla dosya paylaşabilmeniz için bilgi paylaşım uygulamaları da tam olarak desteklenmektedir. O zamandan beri, görünüşte zor görevler tek bir uygulama ile tamamen basit hale geldi.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız CamScanner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCamSoft Information

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir