CamScanner-Phone PDF Creator
CamScanner-Phone PDF Creator

CamScanner APK indir v6.26.0.2209280000 (Premium) 2022


CamScanner APK belgeleri taramak ve bunları çalışmak ve çalışmak için uygun farklı platformlarda paylaşmak için tamamen ünlü bir uygulamadır. Yalnızca birkaç işlemle, kullanıcılar kolayca karşılık gelen bir PDF veya JPEG dosyasına ve eksiksiz kalitey

, Android Android Verimlilik
5 ( 547 puan )
Fiyat: $0
İsim CamScanner-Phone PDF Creator
Yapımcı INTSIG Information Co. Ltd.
Tür Verimlilik
Boyut 105MB
Versiyon 6.26.0.2209280000
MOD Premium Lisans
Orjinal Google Play
CamScanner-Phone PDF Creator is the most famous version in the CamScanner-Phone PDF Creator series of publisher INTSIG Information Co., Ltd.
Mod Version 6.26.0.2209280000
 • Kilidi Açılmış Premium Abonelik Hizmeti
 • 1. OCR (Görüntüyü TXT'ye, Görüntüyü WORD'e ve Görüntüyü EXCEL'e Dönüştür)
 • 2. Web uygulamasında PDF dosyalarını toplu olarak indirin
 • 3. Güvenli belge indirme bağlantısını başkalarıyla paylaşın
 • 4. Maksimum ortak çalışan sayısına fazladan 40ekleyin
 • 5. Ekle 10G bulut alanı
 • 6. Kimlik Modu Taraması
 • 7. Reklamları veya filigranları kaldırın
 • 8. İki ayrı belgeninkolajı
 • 9. E-imza
 • 10. Kitap Modu Taraması
 • Eğer Online'da için kullanın VPN Özellikleri  CamScanner  Ülkenizdeki mevcut değildir


İndir (105MB)

CamScanner APK belgeleri taramak ve bunları çalışmak ve çalışmak için uygun farklı platformlarda paylaşmak için tamamen ünlü bir uygulamadır. Yalnızca birkaç işlemle, kullanıcılar kolayca karşılık gelen bir PDF veya JPEG dosyasına ve eksiksiz kaliteye sahip olur. Aynı zamanda uygulama, e-imza veya birçok farklı belge türünü tarama gibi bazı özellikler de ekliyor. Herkesin ihtiyaç duyduğu bir araçtır.

camscanner apk indir modkiwi com 1 camscanner apk indir modkiwi com 2

BASİT BELGE TARAMA

Kullanıcılar CamScanner’a benzersiz bir özellik nedeniyle gelir: kağıt belgelerin içeriğini PDF ve JPEG dosyalarına dönüştürebilir ve gerekli hissettikleri kişilerle paylaşabilirler. Oradan, belgede bulunan içeriği yeniden yazmaları gerekmeyecek ve tarama işlemi de doğrudan gerçekleştirilir. Böylece teknoloji hakkında çok şey bilen veya bilmeyen her kullanıcı uygulamanın tarama özelliklerini rahatlıkla kullanabilir.

Uygulamayı başlattığınızda, kullanıcıların kolayca görebileceği bir kamera simgesiyle fotoğraf çekmek için bir düğme göreceksiniz. Resim çekmeye benzer bir özellik belirir ve ilgili çekim modlarını da görürsünüz. Bu nedenle belgeniz için doğru olan çekim modunu seçmeniz gerekir. Yakalayacaksınız ve uygulama hemen sayfanın kenarlığını hızlı bir şekilde belirleyecektir. Uygulamanın basılı belge tanımını kabul ediyorsanız, taramanıza devam edin.

camscanner apk indir modkiwi com 3 camscanner apk indir modkiwi com 4

Tanımlama işlemini yaptıktan sonra, kullanıcı görüntünün taranan metne benzemesi için doğru rengi seçmeye devam edecektir. Seçiminizi yaptıktan sonra, ihtiyacınıza göre görüntüyü sırasıyla PDF ve JPEG dosyalarına aktaracaksınız. Uygulama, belge tanımlamaya uygun özelliklere sahip olmakla birlikte, tanımlama sınırını manuel olarak da ayarlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın taraması için doğru çekim açısını da seçersiniz.

BELGELERİ HER ZAMAN GÖRÜNTÜLE

Tarama yeteneğinin yanı sıra, kullanıcılar CamScanner ile belirli format türlerini de okuyabilirler. Bunları net bir şekilde okuyabilmeli ve bazı temel bilgileri ekleyebilmelisiniz. Özellikle, okuduğunuz metne belirli notlar ekleyebileceksiniz. Başka bir deyişle, kolay paylaşım için belgede bazı temel öğeler görünebilir. Bu özellik, stresli salgın durumunda evden çalışanlar için tamamen uygun olacaktır.

camscanner apk indir modkiwi com 5 camscanner apk indir modkiwi com 6

Basılı belgelerinizi tek bir uygulamayla PDF veya JPEG olarak dışa aktarmak için bir tarayıcı aramak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda, özellikle imzanıza ihtiyaç duyan belgeler için metni de düzenleyebilirsiniz; uygulama ayrıca hızlı bir şekilde eklemenize yardımcı olur. Metin düzenleme sırasında ilgili kaşe ve imzayı ekleyebilir ve göndermek istediğiniz nesneye iletebilirsiniz. Bu iki özellik birbirini tamamlar.

EĞİTİM VE ÇALIŞMA SÜRECİNE UYGUN

CamScanner sürümünü yükselttiğinizde ilginç bir özellik, çekim modunuzu kitap tarama moduna dönüştürmek için seçebilmenizdir. Bu tarama özelliği, adından da anlaşılacağı kadar basittir ve bir kitap sayfasını net bir şekilde yakalayabileceğinizi ve uygulama ile tarama ve düzenleme yaparken, dönüştürülen kitabın iki sayfasını dosyada ayırarak iki sayfaya değiştirebilirsiniz. Oradan, tüm kitabı kolaylıkla tarayabileceksiniz.

Bu özelliğin yanı sıra herhangi bir basılı belgede bulunan içeriği hedefiniz için kullanabileceksiniz. Yakaladığınız kağıt içeriğini dönüştürebilecek ve TXT formatına dönüştürebileceksiniz. Bu format ile istediğinizi düzenlemekte özgürsünüz ve elbette birçok amaç için mükemmel bir şekilde uygundur. Özellikle hala kullanımda olan eski dosya şablonları ile, onları yeniden yazmanıza gerek yoktur, ancak bu özelliği kullanmanız gerekir.

camscanner apk indir modkiwi com 7 camscanner apk indir modkiwi com 8

SAKLAMASI VE BULUT HİZMETLERİNDE PAYLAŞIMI KOLAY

CamScanner ile tarama işlemini tamamladıktan sonra uygulama, paylaşacağınız platformu seçmenize izin verecek ve elbette bunlar bulut hizmetleridir. Aynı zamanda, kullanıcıların birçok farklı durumda bulmasını ve kullanmaya devam etmesini kolaylaştırmak için uygulamada da saklanır. Bu dosyaları görüntüden tanımlayabilirsiniz, ancak dışa aktarmadan ve saklamadan önce adlarını değiştirmek en iyisidir. Sayı önemliyse, dosya adlarını çok uzun ve yönetilmesi zor hale getirmekten kaçınmalısınız.

Bulut hizmetine gelince, sahip olduğunuz dosyaları farklı platformlarda paylaşabilirsiniz ve aslında birçok kişi için en popüler platform Google Drive’dır. Daha yüksek bir sürüme yükseltirseniz, uygulama size ek 10 GB bulut depolama alanı sağlar. Çeşitli problemler hakkında endişelenmeden kullanabilirsiniz. Örneğin, platformlar, uygulamanın bulut hizmetine erişirken tamamen senkronize edilir.


İndir (105MB)

Artık indirmeye hazırsınız CamScanner-Phone PDF Creator ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir