Camp Defense
Camp Defense

Camp Defense v1.0.758 APK MOD (Sınırsız Altın/Elmas) indir 2022

Camp Defense APK günümüzde birçok oyuncu tarafından sevilen efsanevi zombilere karşı bir dövüş oyunudur. Oyun, hayat kurtarmak ve hayatta kalmak için insan mutant Zombilere karşı savaşmaktan ilham alıyor. Bu kesinlikle tüm oyuncular için zorlu ve zor

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 64 puan )
Fiyat: $0
İsim Camp Defense
Yapımcı stereo7 games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 62MB
Versiyon 1.0.758
MOD Sınırsız Altın/Elmas
Orjinal Google Play
Camp Defense is the most famous version in the Camp Defense series of publisher stereo7 games
Mod Version 1.0.758
  • MOD MENÜSÜ
  • Sınırsız Altın
  • Sınırsız Elmas
  • Oyun hızını artırın
  • Otomatik kazanma

Camp Defense APK günümüzde birçok oyuncu tarafından sevilen efsanevi zombilere karşı bir dövüş oyunudur. Oyun, hayat kurtarmak ve hayatta kalmak için insan mutant Zombilere karşı savaşmaktan ilham alıyor. Bu kesinlikle tüm oyuncular için zorlu ve zorlu bir savaş. O halde ayağa kalk, yeteneğini göster, hemen dünyayı zombilerden kurtarmaya çalış.

Kamp Savunması

ZOMBİLERLE TAAHHÜT SAVAŞI YOK

İnsanların Camp Defense’de karşılaştığı kıyametten sonra dünya kaotik ve harap olmuş gibi görünüyor. Sizin insan grubunuz bu dünyadaki son kurtulanlar. Her yerde ortaya çıkan zombilerle savaşabilmek için kendinize kışla inşa etmeye devam etmelisiniz. Her oyuncunun temel amacı, kışlalarını ve kışladaki insanların hayatlarını olağanüstü saldırgan ve kana susamış zombilerden korumaktır.

Kamp Savunması

Her oyuncu, benzin istasyonları, restoranlar, dükkanlar gibi birçok farklı yerde zombilerle savaşmak zorunda kalacak… Her savaş, son derece sert aşırı uçlar, sel ile gerçekleşir. Çok sayıda zombi, her oyuncu için önemli zorluklardan biri olacak. Bu zorlu savaşa katılabilmeniz için size son derece çok yönlü birçok araç sağlanacak. Her savaşta, ordunuzun güvenliği birincil hedeftir.

SAVAŞTA SİZE YARDIMCI OLACAK EKİPMAN

Camp Defense’de yer alan kamyonlar, her oyuncu için en modern ve gerekli araçlardan biridir. Bu, her savaşta kullanacağınız ana ve ana araçtır. Bunun yanında silah ve mühimmat gibi silahlar da muharebe sırasında gerekli ve pratik destektir. Her savaşta, her oyuncunun daha modern ve gelişmiş ekipmanların kilidini açmak için birçok eşya toplaması gerekir. Bu şekilde, oradaki son derece sayısız ve vahşi zombileri yenebilirsin.

Kamp Savunması

TEMEL ÖZELLİKLER

Kamp Savunması, keşfetmeniz ve deneyimlemeniz için her oyuncuya 1000’den fazla farklı seviye getirecek. Aynı zamanda, her oyuncunun her seviyede üstesinden gelmesi gereken zorlu ve meşakkatli zorluklar da olacaktır. En önemli göreviniz kamyonunuzu son derece tehlikeli zombilerden korumaktır. Ayrıca her oyuncunun kışlasını her zamankinden daha modern ve sağlam olması için yükseltmesi gerekiyor. Düşmana karşı güçlü savaşçılar yaratabilmek için kendinize gerçekten profesyonel eğitim kampları kurun.

Kamp Savunması

OYUNDAKİ STRATEJİK UNSURLAR

Oyuncuların Camp Defense’de fethetmesi gereken farklı seviyelerde birçok yeni konum oluşturulacak ve geliştirilecek. Harita sisteminin hikayesi, 10 istisnai ve stratejik konumda görünecek. Her oyuncunun üstünlüğü ele geçirmek ve kazanmak için böyle birine hakim olması gerekir. Ayrıca, bu oyundaki taktik unsur da her bir kişinin başarısına önemli bir katkı sağlıyor.

Kamp Savunması

Tüm epik dövüş oyunları meraklılarına hitap eden, oldukça eğlenceli bir oyundur. Özellikle tüm oyuncular bu oyuna katılırken internete veya wifi’ye bağlanmak zorunda kalmayacak. Bu, oyunun dünyanın her yerinden oyuncuları çekmesine yardımcı olan önemli avantajlardan biridir. İnanılmaz derecede gerçekçi ve ayrıntılı bir simülasyon oyunu, herkesin gerçekten olağanüstü bir deneyim yaşamasını sağlayacak.


İndir (62MB)

Artık indirmeye hazırsınız Camp Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanstereo7 games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir