Camp Defense
Camp Defense

Camp Defense v1.0.762 APK + MOD (Sınırsız Para) indir 2022


Camp Defense – Tüm zamanların en ateşli kule savunma oyunu, daha fazla beklemeyin ve benzersiz stratejilerinizle o korkunç zombilerle savaşın. En güçlü orduyu yaratın ve yetenekli liderliğiniz altında o pis zombileri yenin ve oyunu kazanın. Bu savaşt

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 556 puan )
Fiyat: $0
İsim Camp Defense
Yapımcı stereo7 games
Tür Strateji Oyunları
Boyut 74MB
Versiyon 1.0.762
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Camp Defense is the most famous version in the Camp Defense series of publisher stereo7 games
Mod Version 1.0.762
Total installs 1,000,000+

İndir (74MB)

Camp Defense – Tüm zamanların en ateşli kule savunma oyunu, daha fazla beklemeyin ve benzersiz stratejilerinizle o korkunç zombilerle savaşın. En güçlü orduyu yaratın ve yetenekli liderliğiniz altında o pis zombileri yenin ve oyunu kazanın. Bu savaşta birçok zombi ile karşılaşacak ve çeşitli mekanlarda onlarla savaşacaksınız. Hepsini yen, hayatını kurtar ve kampını güvende tut.

Kamp Savunması

1000’DEN FAZLA TEHLİKELİ SEVİYE

Camp Defense’i çevrimdışı oynayın ve bölgenizi güvende tutmak için mükemmel stratejiler geliştirmek için takım arkadaşlarınızla birlikte çalışın. Kendi hayatınıza bakmanın yanı sıra yanınızdakilerin de korumanıza ihtiyacı var. Bu oyunda, birçok düşmanla karşılaşacaksınız ve onlar binlerce farklı seviyede mevcut. Sadece bir saklanma yeri değil, aynı zamanda bir saldırı olan alanınızı ayarlamanıza izin verilir. Ekibinizin saldırı stratejilerini düzenli olarak değiştirin ve ekip üyelerinizin savaş becerilerini periyodik olarak kontrol edin.

Kamp Savunması

KAZANANLAR SEÇ

Karanlık ve tehlikeli bir kıyamet dünyasında, gittiğiniz her alan sizi öldürebilecek birçok tehlike içerir. Ama merak etmeyin, savaşlarda size katılmak ve sizi saldırılara karşı korumak isteyen cesur savaşçılardan oluşan güçlü bir ordu seçin. Geniş çaplı bir anket yapın, birçok yetenekle karşılaşma şansınız olacak.

Kamp Savunması

ZORLUKLARA HAZIR

Oyuncular karanlık ve tehlikeli alanlarda birçok zorlukla karşılaşacaklar. Savaşları tamamlamak ve zaferler getirmek, çeşitli heyecan verici unsurlarla birçok yeni seviye açma fırsatı olacak. Ne kadar yükseğe çıkarsanız, o kadar benzersiz silahlar ve dövüş yöntemleri deneyimleyeceksiniz. Lütfen birçok düşmanı tanıyın ve onları yenin; Bununla birlikte, oyuncular forumlarda düzenlenen etkinliklere ve zorluklara katılabilirler.

Kamp Savunması

İNŞA ET – KAMPI YÜKSELT

Bu tehlikeli dünyaya girmeye karar verdiğinizde, olası risklerle yüzleşmeye zihinsel olarak hazırlanın. Kamp Savunması size savaşların cazibesini verir, bu da yürek hoplatan sürükleyici savaşlar anlamına gelir. Oyundaki ilk adım – o korkunç zombilerin arkasına saklanabilmek için eksiksiz bir kamp kurun. Buna ek olarak, oyuncular takımlarının kampını yükseltmek için birçok zafer kazanmalı ve eşyaları geri getirmelidir, bu da herkesin hayatını garanti eden bir koşuldur.


İndir (74MB)

Artık indirmeye hazırsınız Camp Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanstereo7 games

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir