Camera360
Camera360

Camera360 v9.9.22 APK + MOD (VIP Kilidi Açık Tüm Efektler) indir 2022


Camera360, fotoğraflarınıza bir izlenim vermenizi ve çeşitli özelliklerle kusurları kapatmanızı sağlayan bir uygulamadır. Detaylı düzenleme özellikleri ile renklerini tamamen basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda her kullanıcı uygulamad

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 555 puan )
Fiyat: $0
İsim Camera360
Yapımcı PinGuo Inc
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 153M
Versiyon 9.9.22
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Camera360 is the most famous version in the Camera360 series of publisher PinGuo Inc
Mod Version 9.9.22
Total installs 100,000,000+

İndir (153M)

Camera360, fotoğraflarınıza bir izlenim vermenizi ve çeşitli özelliklerle kusurları kapatmanızı sağlayan bir uygulamadır. Detaylı düzenleme özellikleri ile renklerini tamamen basit bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda her kullanıcı uygulamada bulunan makyaj katmanları ile yüzdeki kusurları kapatabilir. Selfie efektleri ve çıkartmalar da denemeniz gereken bir şey.

BİRÇOK KİŞİ İÇİN ETKİLİ BİR GÜZELLİK ARACI

Telefonunuzla selfie çekmeyi seven, ancak makyaj yapmak için fazla zaman harcamak istemeyen biriyseniz, Camera360’a gitmemelisiniz. Kullanıcılar birçok resim düzenleme özelliği, harika animasyonlar ve etkileyici makyaj özellikleri bulacaklar. Bu öğeler fotoğrafınızda tüm farkı yaratacaktır. Dolayısıyla bu, size faydası olduğu için birçok kullanıcının kullanacağı bir araç olarak görülebilir.

Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler

BASİT RENK DÜZELTME

Bir görüntü düzenleme uygulaması olarak, Camera360’ta gerçekten de temel renk düzeltme özellikleri bulunacaktır. Kontrast, ton, doygunluk ve daha fazlası gibi tanıdık özellikler kullanmanız için görünecektir. Aynı zamanda, görüntünüzü ne sıklıkta etkilediklerini ayarlayabilmeniz için bir kaydırıcı olacaktır. Böylece bu öğeleri doğru bir şekilde uyumlu hale getirmeye çalışacaksınız ve daha sonra uygun kullanım için istatistiklerini kaydetmeyi unutmayın.

BİRÇOK FARKLI FİLTREYİ KULLANICILARA GETİRMEK

Camera360’ın düzenleme özelliğini kullanmayı bitirdiğinizde, filtre özelliğine doğru yola çıkacaksınız. Gözünüzün önünde birçok farklı filtre belirecek ve işiniz, hedeflemek istediğiniz stile uygun bir filtre bulacaktır. Bu nedenle, uygulama, kullanıcıların fotoğraflarına sanat getirmek için seçmeleri ve düzenlemeleri için farklı konularda filtre araçları sağlayacaktır.

Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler

KULLANABİLECEĞİNİZ ETKİLEYİCİ MAKYAJ KATMANLARI

Camera360’ı deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, uygulamanın size kolayca bulabileceğiniz farklı makyaj katmanları getirmesidir. Uygulamanın yüzünüzü tanımasına izin vermeniz gerekecek ve ardından iki seçeneğiniz olacak. Özellikle, AI hızlı bir ince ayar seçimi yapar ve birkaç saniye sonra sonuçları alırsınız. Otomatik düzeltmeyi sevmiyorsanız, yüzün her bir bölümünü düzenleyebilir ve fotoğraftaki karakteri daha güzel hale getirebilirsiniz.

BASİT ÇIKARTMALAR VE MUHTEŞEM AR ETKİLERİ

Bir görüntü düzenleme uygulamasını deneyimledikten sonra, efektler ve çıkartmalar, getirdiği eğlence nedeniyle göz ardı edemeyeceğiniz iki kaynaktır. Noel’de vampir hoặc bir ren geyiği gibi farklı karakterlere dönüşebileceğiniz bir AR efekti bulabilecek ve hemen ardından tek bir dokunuşla efekti değiştirebileceksiniz. Aynı zamanda, sevimliliği sevenlerin yanınızda kedi olması gibi çeşitli animasyonlu çıkartmaları görmezden gelmeleri mümkün değil.

Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler Camera360 – Fotoğraf Editörü + Kamera ve Tatlı özçekimler

GÜZEL FOTOĞRAF VE VİDEOLAR ÇEKİN

Uygulama size etkileyici bir fotoğraf ve video yakalama özelliği sunar. Elbette, fotoğraf veya videoyu daha benzersiz hale getirmek için yukarıda belirtilen bazı unsurlar dahil edilecektir. AR efektleri ve hemen ardından kaydedilecek harika bir ürün ile arkadaşlarınızla özçekimler yaparak fantastik karakterlere dönüşmekten daha harika bir şey olamaz. Kamerada birçok ayar yaptıysanız, bu öğeleri düzenlemeye devam edebilir veya hemen kullanabilirsiniz.


İndir (153M)

Artık indirmeye hazırsınız Camera360 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir