Camera Translator
Camera Translator

Camera Translator v2.0.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Camera Translator, çeviri teknolojisinde herkesin sahip olması gereken yeni bir atılımdır. Bu benzersiz bir fotoğraf çeviri uygulamasıdır; oyunculara en kaliteli çeviriler sağlanacaktır. Tek bir tıklama ile fotoğrafta yer alan tüm bilgiler size sağla

Android Android Araçlar
4 ( 249 puan )
Fiyat: $0
İsim Camera Translator
Yapımcı EVOLLY APP
Tür Araçlar
Boyut 54M
Versiyon 2.0.2
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Camera Translator is the most famous version in the Camera Translator series of publisher EVOLLY APP
Mod Version 2.0.2
Total installs 5,000,000+

İndir (54M)

Camera Translator, çeviri teknolojisinde herkesin sahip olması gereken yeni bir atılımdır. Bu benzersiz bir fotoğraf çeviri uygulamasıdır; oyunculara en kaliteli çeviriler sağlanacaktır. Tek bir tıklama ile fotoğrafta yer alan tüm bilgiler size sağlanacaktır. Yabancı dil endişesi artık büyük değil ve tüm ihtiyaçlarınıza hizmet ediyor; uygulamanın çekiciliği budur. Uygulama, kullanıcılara en iyisini sunmak için hem özelliklerde hem de arayüzde giderek daha fazla gelişiyor.

GEREKLİLİKLERİ KARŞILAMAK

Kullanıcılar, özellikle metinleri çevirmek çok zor olacağından, dil sorunları konusunda çok endişelidir. Camera Translator, belirtilen gereksinimleri karşılamak için bir dizi tipik özelliği resmi olarak açıkladı ve başlattı. Kullanıcılar, uygulamanın getirdiği görüntü çevirisi etkisini net bir şekilde görecek ve oradan artık size engel olmak zor olmayacak.

Kamera Tercümanı - fotoğraf ve resmi çevir Kamera Tercümanı - fotoğraf ve resmi çevir

ÇEŞİTLİ DİLLER

160’tan fazla farklı dil içerebilen bu kadar küçük bir uygulamaya inanır mısınız? Bu, kullanıcıları son derece çeşitli kapasitesi karşısında bunalıma sokan şeydir. Hedef dili seçtiğiniz sürece her şey basit olacaktır. Kamera Tercümanı, istediğiniz dilde ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

HIZLI VE MODERN FOTOĞRAF

Böyle eşsiz bir çeviri programı, hızlı fotoğraf çekme kapasitesinin yanı sıra, kullanıcıların da biraz baş dönmesine neden oluyor. Bu uygulamanın özellikleri arasında, kullanıcıların görüntüleri fotoğraflamak ve bunları metne dönüştürmek için en verimli yöntemi seçme yeteneği vardır. Her tür yazı veya işaret, basit bir tıklama ve yakalama ile yakalanabilir, bu da bilgilerini hızlı bir şekilde öğrenmenize olanak tanır.

Kamera Tercümanı - fotoğraf ve resmi çevir Kamera Tercümanı - fotoğraf ve resmi çevir

ETKİLİ ÇEVİRİ YETENEĞİ

Her kullanıcının istediği, çevirinin verimliliğidir. Ve bu aynı zamanda Camera Translator uygulamasının size getirmek istediği temel unsurdur. İstediğinizi yakından takip eden çeviri dili ile etkili bir çeviri göreceksiniz. Daha da ilginç olanı, bu özelliğin özelliklerini görmeniz için çeviri dilinin her zaman çeşitli olmasıdır.

DİL ALGILAMA

Camera Translator’da takdir edilecek nokta, dili algılama yeteneğidir. Bu özellik, kullanıcıların çeviri yeteneğinden en iyi şekilde yararlanmasına ve etkin bir şekilde zamandan tasarruf etmesine yardımcı olur. Dilin algılanması, metni ve çeviri yeteneğini biçimlendirecek ve bu, öncekinden daha da gelişmiştir.

Kamera Tercümanı - fotoğraf ve resmi çevir

KOLAY KÜTÜPHANEDEN SEÇİN

Nihai çeviri yakalama uygulaması olarak, bir fotoğraf seçmek ve ardından çeviriye devam etmek çok kolaydır. Uygulama, tek bir fotoğrafı hariç tutmaz, bu da uygulamanın çeviri yeteneklerini bir sonraki düzeye taşır. Kullanıcıların sadece çevirmek istedikleri içeriğe sahip fotoğrafı seçmeleri, dönüştürmek istedikleri dili seçmeleri yeterlidir ve anında size özel sonuçlara sahip olurlar. Tüm bilgiler doğrudur.

YENİ ARAYÜZ

Bu uygulamanın öne çıkan özelliği, herkesin istediği tamamen yeni arayüz. Bu yeni arayüzün sağlanması, tüm kullanıcıların gereksinimlerini karşılayacak ve uygulamanın çeviri yeteneğini önemli ölçüde geliştirecektir. Yeni arayüz, kullanıcıların ilgisini çekecek ve bu uygulamada daha fazla şey keşfedecek. Kullanıcılar istedikleri arayüz tipini seçebilecekler.


İndir (54M)

Artık indirmeye hazırsınız Camera Translator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanEVOLLY APP

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir