CamCard
CamCard

CamCard – BCR (Western) v7.54.5.20220908 APK (Ücretli) indir 2022


Uygulama size daha uygun bir deneyim getiriyor. Kullanıcıların kartvizitlerini yönetmesi ve değiştirmesi daha kolaydır. CamCard, satış görevlileri, girişimciler, pazarlama profesyonelleri başta olmak üzere herkes için uygundur;… Kullanıcıların bu uyg

Android Android İş
4 ( 231 puan )
Fiyat: $0
İsim CamCard
Yapımcı INTSIG
Tür İş
Boyut 94M
Versiyon 7.54.5.20220908
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
CamCard is the most famous version in the CamCard series of publisher INTSIG
Mod Version 7.54.5.20220908

Uygulama size daha uygun bir deneyim getiriyor. Kullanıcıların kartvizitlerini yönetmesi ve değiştirmesi daha kolaydır. CamCard, satış görevlileri, girişimciler, pazarlama profesyonelleri başta olmak üzere herkes için uygundur;… Kullanıcıların bu uygulama ile tarama yaparken eksik kartvizit endişesi yaşamasına gerek yoktur. Uygulama, kartvizitleri yönetirken daha fazla zaman ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olur.

CamCard – BCR (Batı)

İŞ KARTLARINI TARAMAK VE SAKLAMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Bu uygulamayı kullanırken, kullanıcılar son derece harika özelliklerden yararlanır. İşlemlerde daha fazla kolaylık sağlamak için çevrenizdeki kişilerle kart alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca, kartvizitlerin taranması ve arşivlenmesi de çok önemlidir ve kaçırılan kartları önlemek için kart sayısının gözden geçirildiğinden emin olmanıza yardımcı olur.

KULLANICILAR İÇİN HATIRLATICILAR OLUŞTURUN

CamCard’a gelince, kullanıcılar önemli olayları ve bilgileri işaretlemek için daha heyecan verici notlar yazabilir. Sadece bu değil, başvuru sistemi de sizi gözden kaçırmamak veya unutulmamak için ek hatırlatmalar sağlar. Birçok çekici not, uygulamayı daha güzel hale getirir ve ayrıca daha önemli kartvizitleri ayrıntılı olarak hatırlarsınız. Bu sayede, önce tamamlanması gereken daha fazla etkinlik ve bilgi edineceksiniz.

CamCard – BCR (Batı) CamCard – BCR (Batı)

PROFİLİNİZİ DEKORLEYİN

Etkilemek ve daha fazla tanınmak için kendinize güzel bir profil tasarlamalısınız. Özellikle kullanıcılar profildeki bilgileri tam ve doğru bir şekilde güncellemelidir. Kullanıcılar ayrıca CamCard’dan daha fazla kişi güncellemesi alır. Ayrıca, çeşitli iletişim bilgilerine de erişmenize izin verilir. Kullanıcılar, daha kolay arama ve iletişim için kişileri net bir şekilde yakalar ve yönetir.

BİRÇOK FARKLI DİLİ DESTEKLEYİN

Ülkede nerede olursanız olun, dünyada birçok farklı dili desteklediği için bu uygulamayı deneyimleyebilirsiniz. Kullanıcıların uygulamayı İngilizce olarak kullanabilmesi beklenmektedir. Ayrıca Çince, Rusça, Fransızca ve diğer yaygın dillerde paylaşabilirsiniz. Ayrıca, dünya çapındaki şirketler veya diğer kullanıcılarla en rahat ve doğrudan iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz.

CamCard – BCR (Batı) CamCard – BCR (Batı)

ANA ÖZELLİKLER

  • Geride tek bir kartın bile kalmaması için kartvizitleri doğru bir şekilde yönetme ve tarama konusunda yepyeni bir deneyimin keyfini çıkarın.
  • Önemli olayları ve yürütme sırasını hatırlamak için uygun notlar oluşturmanıza olanak tanır ve uygulama aynı zamanda hatırlatıcılar oluşturmanıza da olanak tanır.
  • Profilinizdeki bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde güncelleyin, profilinizi daha güzel ve göz alıcı olacak şekilde süsleyebilirsiniz.
  • Kişilerle elektronik kart alışverişi yapılmasına ve bu uygulamayı birlikte sohbet etmek için kullanan şirket veya kişileri bulmasına izin verilir.
  • Kişileri her yerde daha hızlı ve rahat bir şekilde yönetebilmek için daha fazla dil desteği.


İndir (94M)

Artık indirmeye hazırsınız CamCard ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanINTSIG

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir