CamCard
CamCard

CamCard – Business Card Reader v7.85.0.20210806 (Ücretsiz) indir 2022

CamCard, kullanıcıların kartvizitlerdeki bilgileri hızla toplamasına yardımcı olmanın rahatlığına sahiptir. Ayrıca, aynı anda çeşitli bilgilerden yararlanmak için özellikler önerir.

Android Android Araçlar
5 ( 149 puan )
Fiyat: $0
İsim CamCard
Yapımcı INTSIG
Tür Araçlar
Boyut 75MB
Versiyon 7.48.5.20220117
MOD Ücretsiz
Orjinal Google Play
CamCard is the most famous version in the CamCard series of publisher INTSIG
Mod Version 7.48.5.20220117
Total installs 100,000+

CamCard, kartvizitler hakkında doğru bilgi almak için etkileyici özellikler bulmanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Sayıları düzgün bir şekilde büyüdükçe bu bilgileri kullanmak için çeşitli özellikleri kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcılar, depoladıkları bilgileri kolayca yedekleyebilir ve kolay paylaşım için bir e-kart oluşturabilir.

KARŞI KİŞİNİN BİLGİLERİNİ KOLAYCA TOPLA

Elbette birileri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bir kartvizit isteyeceksiniz ve sayıları gün geçtikçe artacaktır, bu yüzden CamCard’ın bu sorunu çözmenize yardımcı olmasına izin verin. Başkaları tarafından sağlanan bir kartın bilgilerini tamamen hızlı bir şekilde tarayabildiğiniz ve size eksiksiz bir bilgi verebildiğiniz zaman özelliği oldukça kullanışlıdır. Aynı zamanda, özelliklerini kullanmak çok zor değil.

CamCard – Kartvizit Okuyucu CamCard – Kartvizit Okuyucu

KART ÜZERİNDEKİ BİLGİLERİ KOLAYCA TARAYIN

Kullanıcılar CamCard’ın arayüzünü kullanmaya başladıklarında taramayı basit bulacaklar ve uygulamayı kullanmaya başlamak için kamera simgesine dokunabilirsiniz. Bastıktan sonra karşı taraftaki kişinin size verdiği kartın fotoğrafını dikkatli bir şekilde çekmeniz gerekiyor. Aynı zamanda doğru boyutu ayarlamak ve bilgileri almaya başlamak için kartın açısını da tanıyacaktır. Sadece kısa bir zaman geçirmeniz gerekiyor; bilgiler hızla gözünüzün önünde belirecektir.

BU BİLGİLERİ İLETİŞİMLERDE SAKLAYIN

CamCard ile taramayı bitirdikten sonra, bu bilgiler için birçok farklı kullanım bulabileceksiniz. Yapmanız gereken ilk kullanım, bu bilgileri doğru sırayla düzenlendiğinde okuyabilecek olmanızdır. Aynı zamanda bir kaydet düğmesi de bulabilirsiniz ve bu bilgileri kişiselleştireceğiniz bir adla otomatik olarak bir telefon defteri olarak kaydetmenize yardımcı olacaktır. O zaman onu bulmaya çalışabilir ve doğru bilgiyi alabilirsiniz.

BİLGİLERİ BİR EXCEL DOSYASINA İHRACAT

CamCard’ın özelliği, daha önce tamamlamanız uzun zaman alacak bilgileri toplamada da bulunur. Özellikle, bazı müşteri bilgilerini toplamanız gerekecek ve genellikle size bir kartvizit verecekler. Kimse oturup büyük miktarda bilgi girmek istemez. Yani tüm bu bilgileri taramanız, bir liste halinde saklamanız ve uygulamanın bunu bir CSV dosyası olarak bir excel dosyasına dönüştürmesine izin vermeniz gerekiyor.

BİRÇOK FARKLI DİLDE DESTEK TARAMA

Bir tarama gerçekleştirdikten sonra, taramanın doğru olduğundan emin olmak için tarayabileceği dil sayısını bilmelisiniz. Spesifik olarak, uygulama farklı özelliklere sahip 17’den fazla dili tanıyabilir, bu nedenle birçok nesne yabancı müşterilerle çalışmanın avantajlarından yararlanabilir.

CamCard – Kartvizit Okuyucu CamCard – Kartvizit Okuyucu

BİLGİLERİ BULUTTA SAKLAYIN VE KOLAYLIKLA PAYLAŞIN

Taradığınız bilgiler, birçok farklı alanda kullanılan tamamen değerli verilerdir. Yani yapmanız gereken iş, onu sonuna kadar saklamanın bir yolunu bulmak ve bulut paylaşımından yararlanabilirsiniz. İşinizde birçok kez yedeklemenin ve yeniden kullanmanın bir yolu olarak görülebilir. Uygulama aynı zamanda sizin için kartvizit oluşturulmasını ve günümüz iletişim platformlarında hızlı bir şekilde paylaşılmasını da destekliyor.

Uygulama, aşağıdakiler gibi birçok farklı özelliğe sahip kullanıcılar için kullanışlıdır:

  • Kartvizitte bulunan bilgileri hızlıca tarayabilir ve daha sonra kullanmak üzere kolayca saklayabilirsiniz.
  • Tarama adımları herkesin yapabileceği basitleştirilmiştir ve uygulamanın analiz etmesi yalnızca kısa bir zaman alır.
  • Uygulamanın desteklediği dillerin sayısı çeşitlidir ve daha fazla dil ortamında çalışmanıza yardımcı olur.
  • Bilgileri kolayca kişilerinize kaydedebilir, buluta yedekleyebilir veya bir Excel CSV dosyası olarak dışa aktarabilirsiniz.
  • Uygulama, kullanıcı için bir e-kart oluşturma yeteneği sağlar ve bunu diğer uygulamalarda birçok kişiyle paylaşabilir.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız CamCard ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanINTSIG

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir