MyFitnessPal
MyFitnessPal

MyFitnessPal v21.25.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


MyFitnessPal, her faktörde mucizevi ve son derece etkili yöntemleriyle insanları daha sağlıklı ve daha iyi bir yaşama götürecektir. Ayrıca günlük besin alımını düzenlemek için etkili fırsatlar veya bilgiler sunmak için sağlık uzmanlarıyla, özellikle

Android Android Sağlık ve Fitness
4 ( 131 puan )
Fiyat: $0
İsim MyFitnessPal
Yapımcı MyFitnessPal Inc
Tür Sağlık ve Fitness
Boyut 70MB
Versiyon 21.25.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
MyFitnessPal is the most famous version in the MyFitnessPal series of publisher MyFitnessPal Inc
Mod Version 21.25.1
Total installs 50,000,000+

İndir (70MB)

MyFitnessPal, temel olarak kullanıcıların manuel raporlar aracılığıyla her gün tükettikleri kalorileri takip etmelerine yardımcı oluyor. Vücutta tüketilen veya biriken kalori sayısıyla ilgili belirli bilgiler veya hesaplamalar sağlamak için bulaşıklar, içecekler ve diğer beslenme ürünleri gibi kullanıcılardan gelen raporlara dayanacaktır. Bunun da ötesinde, sayısız etkili kilo verme veya egzersiz yöntemine sahiptir ve kullanıcıların kalorileri önemli ölçüde azaltmalarına yardımcı olur.

Kalori Sayacı – MyFitnessPal

KALORİ ALIMINIZI TAKİP EDİN

MyFitnessPal, her şeyden önce, kullanıcıların yiyecekler veya tabaklar aracılığıyla tükettikleri kalorileri takip etmelerine yardımcı olur. Emilim söz konusu olduğunda her şeyin farklı bir kalori yoğunluğu vardır ve belirli bir kalori sayımı vermek için bu gıdaların adlarını rapora bildirmeleri veya rapora girmeleri gerekir. Kullanıcılar ayrıca bazı yiyeceklerin bilgilerini ve kalori içeriğini hızlı ve rahat bir şekilde öğrenmek için barkod tarama özelliğini kullanabilir.

Kalori Sayacı – MyFitnessPal

EGZERSİZLE KALORİDEN KURTARIN

Vücutta kalori yakmanın en etkili yöntemi mümkün olduğunca yüksek yoğunlukta egzersiz yapmak ve terlemektir. Neyse ki uygulama, kullanıcıları yüksek tempolu egzersizin ferahlığı ve heyecanına çekmek için kapsamlı bir egzersiz kitaplığı ile birlikte gelir. Her içerik büyük bir ayrıntı ve özenle geliştirilmiştir ve birçok özel görsel veya işitsel talimatla birlikte gelir.

UZATMA KAYDINIZI KARŞILAŞTIRIN

Raporlar, MyFitnessPal’in zaman içinde listelerden veya kullanıcı etkinliklerinden düzenli olarak topladığı otomatik bilgilerdir. Tek dezavantajı, kullanıcının bilgileri manuel olarak girmesi gerekmesine rağmen, her kaydın hesaplanması ve karşılaştırılması kesindir ve indekste çok az fark vardır. Kullanıcıların kalorilerinin veya sağlıklı ve kusursuz bir vücut için harcadıkları çabanın farkında olmalarına yardımcı olur.

Kalori Sayacı – MyFitnessPal

SAĞLIKLI YEMEK VE SERVİS TARİFLERİ

En akılda kalıcı ve etkileyici içerik, her kişi için yemek pişirme rehberi veya en sağlıklı menü kütüphanesidir. Çoğu yemek vejeteryandır, ancak kullanıcı mümkün olduğu kadar çok kalori yakmayı seviyorsa, birkaç yemek daha fazla kalori ekleyecektir. Her kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak, kütüphane, ayrıntılı talimatlar ve gerekli içerik listeleri ile birlikte uygun menüler sağlayacaktır.

Kalori Sayacı – MyFitnessPal

DÜNYA ÇAPINDA DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİM

MyFitnessPal, sağlıklı bir vücuda ulaşmada birlikte destek olmak için dünya çapında 200 milyondan fazla üyesiyle canlı bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. Burası aynı zamanda insanların başarılarını paylaşmaları veya sistemin sağlayamayacağı daha fazla tavsiye almaları için iyi bir yerdir. Kısacası, kullanıcı topluluğu güçlü ve kilo vermenin yanı sıra birçok konu da burada şeyleri çeşitlendirmek veya zenginleştirmek için ortaya çıkacak.

Kalori Sayacı – MyFitnessPal Kalori Sayacı – MyFitnessPal

BENZERSİZ YÖNTEMLERLE MOTİVE KALIN

Kalorileri emerek ve onları etkili bir şekilde yakarak kilo vermenin veya kilo almanın birçok yolu vardır. Bu nedenle, uygulama, egzersiz yapmak veya besin tüketmek gibi ilgili formatta içerik ekleyerek, kullanıcıların etkili bir şekilde planlama yapmaları için belirli bir kategoriye sahip olacaktır. Listeye eklenen her aktivite türüne göre sistem hesaplar ve kullanıcının başlaması için en olumlu sonucu verir.

MyFitnessPal ayrıca, kullanıcıların büyümeyi veya diğer vücut aktivitelerini rahatça takip etmeleri için birçok etkili ve harika yönteme sahiptir. Ayrıca, insanların vücudun kalori içeriğini değiştirme konusunda daha fazla ipucu anlamak için insanlarla özgürce etkileşime girebilecekleri canlı ve arkadaş canlısı bir topluluk sunar.

– Manuel giriş raporları aracılığıyla vücuttaki kalori değişimini takip edin.
– En iyi performansı veya istenen sonuçları elde etmek için her vücut tipi için faydalı kılavuzlar.
– En iyi ve uygun kalori alımı için çeşitli yemek tarifleri içeren devasa bir kütüphane.
– Çeşitli günlük aktivitelerde veya su alımlarında aktivitenizi takip edin.
– Vücut şeklini değiştirme hakkında daha faydalı dersler için hareketli ve arkadaş canlısı topluluklara katılın.


İndir (70MB)

Artık indirmeye hazırsınız MyFitnessPal ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir