CallApp
CallApp

CallApp v1.920 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Callapp, çağrı alırken sorun yaşamamanıza yardımcı olmak için çeşitli özelliklerle çağrı sürecinizi optimize etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Cevaplamak istemediğinizi düşündüğünüz aramalardan rahatsız olmayacaksınız. Aynı zamanda, arama kayde

Android Android İletişim
5 ( 494 puan )
Fiyat: $0
İsim CallApp
Yapımcı CallApp Caller ID Call Recorder & Spam Blocker
Tür İletişim
Boyut 33MB
Versiyon 1.920
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
CallApp is the most famous version in the CallApp series of publisher CallApp Caller ID Call Recorder & Spam Blocker
Mod Version 1.920
Total installs 100,000,000+

İndir (33MB)

Callapp, çağrı alırken sorun yaşamamanıza yardımcı olmak için çeşitli özelliklerle çağrı sürecinizi optimize etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Cevaplamak istemediğinizi düşündüğünüz aramalardan rahatsız olmayacaksınız. Aynı zamanda, arama kaydetme özelliği birçok durumda oldukça faydalıdır ve kullanmadan önce birkaç faktöre bağlı kalmalısınız. Ayrıca uygulama, kullanıcı ile birlikte gelen diğer cihazlarla da uyumludur.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

DOSYALARI KOLAYCA UYGULAMADA YEDEKLEYİN

Callapp’in yeni sürümünde, kullanıcılar kesinlikle herkesin seveceği yeni bir uygulama işleviyle tanışıyor: yedekleme özelliği. Özellikle uygulama, uygulamada depolanan dosyalarınızı yedeklemenize yardımcı olur. Bunları farklı platformlarda sorunsuz bir şekilde yeniden kullanabileceksiniz. Aynı zamanda bu özellik, uygulama tarafından kaydedilen kritik ses dosyaları için de sıklıkla kullanılıyor ve her yerde dinlemeyi mümkün kılıyor.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

KOLAY ARAMALAR İÇİN KAPAK DEĞİŞTİRİN

Callapp’te görmezden gelemeyeceğiniz bir diğer benzersiz özellik, belirli bir aramanın kapağını değiştirmek. Arama yaparken beyaz veya siyah ekrandan sıkıldıysanız artık arama arayüzü için birçok görsele ulaşabilirsiniz. Oradan, kullanıcı deneyimi sürekli değişeceğinden, sevdiğiniz fotoğrafları sürekli olarak değiştirdikçe deneyiminizi değiştirebilirsiniz. Göz ardı edemeyeceğiniz bir özelliktir.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

KİŞİLERİNİZİ BASİT BİR ŞEKİLDE YÖNETİN

Callapp’ta göz ardı edemeyeceğiniz özellik, kişilerinizi yönetme konusunda yeni bir deneyime sahip olabilmenizdir. Uygulamanın sağladığı kişilerin görünümü, cihazınızda bulunan özelliğin görünümünden tamamen farklıdır. Aynı zamanda, daha sonra aramayı ve aramayı kolaylaştırmak için istediğiniz iletişim bilgilerini değiştirmekte özgürsünüz. Ayrıca sizi arayan numara ile ilgili bilgileri hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

ARAMALARI ENGELLE YA DA SİZİ RAHATSIZ ETMEYİN

Bir telefon geldiğinde ve sizi sürekli rahatsız ettiğinde, o numarayı belirlemek için Callapp’ın arama özelliğinden yararlanacaksınız. Tanıdığınız kişi değilse, aramayı kolayca yok sayabilmeniz için onları kara listeye taşıyabilirsiniz. Bu, can sıkıcı temaslar için hafif bir seviyedir ve yapabileceğiniz daha şiddetli, bu temasları engelleyebilmenizdir. Oradan, artık sizi rahatsız etmeye devam edemeyecekler.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

ÇAĞRILARI HIZLI KAYDEDEBİLİRSİNİZ

İşinizin rahatlığı için sık sık arama yapan biri olduğunuzda, arama kayıt özelliği göz ardı etmemeniz gereken bir özelliktir. Bu özelliğin kullanılmasıyla ilgili faktörlerden biri, konuşmayı hızlı bir şekilde kaydetmenize izin verdiği için diğer kişinin iznidir. Böylece daha sonra kullanmak üzere önemli bilgileri kaydedebileceksiniz ve uygulamanın yeni güncellenen yedekleme özelliğini denemeyi unutmayın.

CallApp: Arayan Kimliği ve Kaydı

DİĞER CİHAZLARLA UYUMLU

Bir Android cihazında kullanabilmenize ek olarak, bazı cihazlar uygulamanın bazı özellikleri olan Wear OS ile uyumlu olabilir. Size gelen hiçbir aramayı görmezden gelmezsiniz ve tek dokunuşla başlatabilirsiniz. Böylece, egzersiz yaparken bile uygulamanın özelliklerinden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Uygulama ayrıca, gerekli aramaları bilmeniz için cevapsız aramaları net bir şekilde göstermeyi de destekler.


İndir (33MB)

Artık indirmeye hazırsınız CallApp ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir