Call Recorder
Call Recorder

Call Recorder – Cube ACR v2.3.221 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Call Recorder – Cube ACR, telefonunuzdaki her aramayı en basit ve net şekilde kaydeden bir uygulamadır. Önemli aramaları veya telefon görüşmelerini kaydetmek istiyorsanız, göz ardı edemeyeceğiniz doğru seçim budur. Eşsiz ve modern kayıt araçları saye

Android Android Araçlar
5 ( 499 puan )
Fiyat: $0
İsim Call Recorder
Yapımcı Cube Apps Ltd
Tür Araçlar
Boyut 12M
Versiyon 2.3.219
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Call Recorder is the most famous version in the Call Recorder series of publisher Cube Apps Ltd
Mod Version 2.3.219
Total installs 10,000,000+

İndir (12M)

Call Recorder – Cube ACR, telefonunuzdaki her aramayı en basit ve net şekilde kaydeden bir uygulamadır. Önemli aramaları veya telefon görüşmelerini kaydetmek istiyorsanız, göz ardı edemeyeceğiniz doğru seçim budur. Eşsiz ve modern kayıt araçları sayesinde bu uygulama duyarlı ve size son derece kaliteli bir şekilde hizmet ediyor.

Çağrı Kaydedici – Küp ACR Çağrı Kaydedici – Küp ACR

NET SES KALİTESİ VAR

Cube ACR’yi kullanırken, kullanıcılar telefonda birkaç konuşmayı en erişilebilir ve uygun şekilde özgürce kaydedebilir. Üstelik sesler çok net bir şekilde kaydediliyor. Her cümle, tıpkı gerçek hayatta birbirinizle konuşuyormuşsunuz gibi, çok özgün bir şekilde ifade edilir. Ayrıca, her aramayı otomatik olarak özel olarak kaydedecek son derece kullanışlı bir işleve de sahiptir. Görüşme arasındaki süre ve içerik en doğru şekilde kaydedilecektir.

KAYDETMEK İSTEDİĞİNİZ KİŞİLERİN LİSTESİNİ OLUŞTURUN

Bu uygulamayı kullanarak, kaydetmek istediğiniz telefon numaralarının bir listesini oluşturabilirsiniz. Sadece tamamlanmış listede olun. Bu numara sizi her aradığında, o aramadaki tüm hikayeler otomatik olarak kaydedilir. Ayrıca, hariç tutma listenizi de oluşturabilirsiniz. Bu liste, aramaları kaydetmek istemediğiniz kişileri içerecektir. Bu uygulamayı daha kolay kullanmak için doğru yolu uygular mısınız?

Çağrı Kaydedici – Küp ACR Çağrı Kaydedici – Küp ACR Çağrı Kaydedici – Küp ACR

MANUEL YÖNTEMLERLE KAYIT KONSEPTİ

Beğendiğiniz aramaları kalıplara değil de isteklerinize göre kaydetmek istiyorsanız Cube ACR var. Bu uygulamada manuel kayıt fonksiyonu bulunmaktadır. Herhangi bir karakterle bir telefon görüşmesini kaydetme işlemini basit hale getirmek için arama kaydı düğmesine basarsınız. Tüm kritik içerik ve bilgiler telefonun hafızasında özenle saklanır. Bu yöntem daha kullanışlı ve esnek olacak, başkalarıyla konuştuğunuz hikayeleri gizli tutmanıza yardımcı olacak ve kayıt yöntemini yalnızca en çok ihtiyaç duyduğunuzda kullanacaktır.

MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE OYNATIN

Bu uygulamada aramaları tekrar oynatabilirsiniz. Tüm konuşmalarınızı yakından ve dikkatli bir şekilde yönetecek bir sistem olacaktır. Bunları tekrar seçip dinlemenize izin verilir veya gereksiz kayıtları da silebilirsiniz.


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız Call Recorder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir