Call Of Mini Dino Hunter
Call Of Mini Dino Hunter

Call of Mini Dino Hunter v3.2.5 APK (Sınırsız Para/Kristal) 2022


Belki de keşfetmek ve daha fazla deneyim yaşamak isteyen birisiniz, bu heyecan verici oyunu kaçırmayın. Bu sayede bu ormandaki vahşi doğaları keşfetme ve ayak basma fırsatına sahip olacaksınız. Arama sürecinde uzun süre saklandıktan sonra antik orman

Android Android Aksiyon
5 ( 830 puan )
Fiyat: $0
İsim Call of Mini Dino Hunter
Yapımcı Triniti Interactive Studios Limited
Tür Aksiyon
Boyut 31M
Versiyon 3.2.5
MOD Sınırsız Para/Kristal
Orjinal Google Play
Call of Mini Dino Hunter is the most famous version in the Call of Mini Dino Hunter series of publisher Triniti Interactive Studios Limited
Mod Version 3.2.5

İndir (31M)

Belki de keşfetmek ve daha fazla deneyim yaşamak isteyen birisiniz, bu heyecan verici oyunu kaçırmayın. Bu sayede bu ormandaki vahşi doğaları keşfetme ve ayak basma fırsatına sahip olacaksınız. Arama sürecinde uzun süre saklandıktan sonra antik ormandan çıkan bir dinozor gördünüz. Lütfen onu avlamanın bir yolunu bul, böylece babanın beklentilerini karşılayabilirsin. Bu, atış becerilerinizi kanıtlamanız için mükemmel bir fırsat.

Mini™ Dino Avcısının Çağrısı

FARKLI FONKSİYONLARA SAHİP 21’DEN FAZLA SİLAH ELDE EDİN

Call of Mini™ Dino Hunter’a gelen oyuncular, savaşlarda düşmanları yenmek için istedikleri silahı seçmekte özgür olacaklar. Her silah, yüksek öldürme yeteneği ile kendine özgü bir özelliğe sahip olacak. Her silahın farklı bir yapısı ve şekli olacak, bu da onu tanımayı ve kullanmayı kolaylaştıracak. Her duruma bağlı olarak, arzu ettiğiniz öldürme amacına en uygun diğer silahları seçebilir ve kullanabilirsiniz.

Mini™ Dino Avcısının Çağrısı

24 EĞLENCE VE BENZERSİZ MÜCADELE OYNAYIN

Call of Mini™ Dino Hunter, oyunculara yüzlerce düşmanın gizlendiği tehlikeli bir ormanda düşmanlarla çok sayıda savaş getirmeyi vaat ediyor. Her eylemde, nasıl sebat edeceğinizi bilmeniz ve etraftaki tüm rakiplerle savaşmak için sağlam bir kararlılığa sahip olmanız gerekecek. Uyguladığınız akıllı ve yeni stratejiler sayesinde onları yenecek ve hedeflerinize hızla ulaşacaksınız.

Mini™ Dino Avcısının Çağrısı

İTHALAT İÇİN KARAKTERİNİZİ SEÇME ÖZGÜRLÜĞÜ

Call of Mini™ Dino Hunter’da birçok karakterin düzinelerce farklı stili ve özelliği vardır. Yüzeyi en çok seviyorsanız, roleplay için seçin ve o karakter olarak oynayın. Ayrıca, kişilikleri ve özellikleri hakkında daha iyi öğrenecek ve bileceksiniz. Her karakter, oyunun başarısını oluşturan bir rol ve özel işlevler üstlenecek.

Mini™ Dino Avcısının Çağrısı

BİRÇOK SEVGİLİ HAREKETLİ KARAKTERLİ GRAFİK EKRAN

Bu oyun yapımcısı, karakterlerin güzel görüntüleri aracılığıyla kullanıcılara hayat dolu canlı bir arayüzün keyfini çıkarmalarını sağladı. Derin ormandaki kasvetli ve ıssız bir alanla oyuncular heyecanı ve gerginliği hissedecekler. Ayrıca her karakterin resimleri de çok gerçekçi bir şekilde anlatılmış ve gösterilmiştir. Çizgi film görüntüleri çarpıcı görünüyor ve insanların büyük ilgisini çekiyor. Her karakterin renkleri ve görünümü çok uyumlu ve güzel bir şekilde koordine edilmiştir. Ayrıca ormanın sesi, oyuncuların bu mekandaki tehlikeyi hissetmeleri için yaratmıştır. Ayrıca, bazı güzel ve eğlenceli fon müziklerinin iç içe geçmesi olacak.

Mini™ Dino Avcısının Çağrısı

ZAMANINDA PERFORMANS GÖREVLERİ

Call of Mini™ Dino Hunter ile her gün verilen görevleri zamanında tamamlamanız gerekecek. Ayrıca, birçok benzersiz şekle sahip 32’den fazla dinozor türünü keşfedebilir ve öğrenebilirsiniz. Hepsi uzun zaman öncesinin dinozorları ve şimdi bu yerde kayboldular. Atış veya ok atma becerilerinizle, sizin de yapabileceğinizi kanıtlamak için avlanma yeteneğinizi gösterin. Hiçbir şey imkansız değildir ve önemli olan bunu tamamlamak için çaba sarf etmeniz ve elinizden gelenin en iyisini yapmanızdır.

Bazı özellikler:

  • Birçok özel işleve sahip devasa bir silah cephaneliğinin tadını çıkarın
  • Birçok zorlu rakibe karşı binlerce benzersiz maçın tadını çıkarın
  • İstediğiniz karakteri canlandırın
  • Değerli ödüller kazanma şansı için her gün birçok görevi kabul edin
  • Karakterlerinizi nasıl yükselteceğinizi ve yenileyeceğinizi bilin.


İndir (31M)

Artık indirmeye hazırsınız Call of Mini Dino Hunter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir