Call Of IGI Commando
Call Of IGI Commando

Call Of IGI Commando v4.0.18 APK indir (Tanrı Modu, Aptal Düşman) 2022

Call Of IGI Commando: Mobile Duty, benzersiz hayatta kalma oyunuyla birleştirilmiş bir atış aksiyon oyunudur. Oyuncular bir asker rolünü oynayacak ve atış görevlerini yerine getirecek.

Android Android Aksiyon
4 ( 453 puan )
Fiyat: $0
İsim Call Of IGI Commando
Yapımcı Climax Game Studios
Tür Aksiyon
Boyut 57M
Versiyon 4.0.18
MOD Tanrı Modu, Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Call Of IGI Commando is the most famous version in the Call Of IGI Commando series of publisher Climax Game Studios
Mod Version 4.0.18

Bir silahlı dövüş oyununun tadını çıkarmak istiyorsanız, Call Of IGI Commando: Mobile Duty sizin için mükemmel bir seçimdir. Oyun birçok yeni güzel özellikle güncellendi ve oynanış eski sürümlere göre pek değişmedi. Ayrıca oyuncular birçok farklı oyun modunu da deneyimleyecek ve oyuncuların çevrimdışı modda savaşmasına olanak tanıyacak. Güzel 3D simülasyon ile gerçekçi arabaları kontrol edecek ve görevleri fevkalade bir şekilde tamamlayacaksınız.

IGI Komando Çağrısı: Mobil Görev

GERÇEKÇİ MACERALAR

Oyunculara mümkün olan en gerçekçi deneyimi sunmak için Call Of IGI Commando, simülasyonları için ABD ile dünya çapındaki diğer ülkeler arasındaki şiddetli savaşın sahnesini aldı. Oyunda gizli bir komando olarak oynayacak ve durumu incelemek için ABD ordusunun topraklarına sızacaksınız. Aynı zamanda, uygun bir saldırı stratejisine sahip olmak için düşmanın dövüş stili hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Ayrıca, takım arkadaşlarınızla müttefiklerinizi korumak, güçlü noktalara ulaşmak ve temel düşman karargahlarını yok etmek için başka kaotik savaşlara katılacaksınız. Birçok farklı oyun modu ile oyuncular birçok heyecan verici deneyime sahip olacak ve düşmanları doğru bir şekilde hedef alma ve kazanmak için kritik olan birçok görevi yerine getirme yeteneklerini artıracak.

IGI Komando Çağrısı: Mobil Görev

TANIDIK OYUN

Bu oyun aynı türdeki birçok oyundan esinlenmiştir ve bazı yeni özellikler ekler, ancak Call Of IGI Commando hala kendine özgü özelliklere sahiptir. Çeşitli görev sistemi ile birçok savaş alanında yer alacak ve düşmanlarınızı yok etmek için ateş edeceksiniz. Oyunun kumandasının kullanımı da basittir. Hareket etme, zıplama, el bombası, dürbün butonları ekranın sol tarafında, ateşleme butonları ise ekranın sağ tarafında olacak. Ayrıca ekranı istediğiniz yöne kaydırarak perspektifi hareket ettirebilirsiniz. Bir çok seviye ile tanışabilecek ve oyuna kolayca yaklaşabileceksiniz.

BÜYÜK ARSENAL

Oyun, büyük bir yakın dövüş silahı, el bombası ve diğer birçok silah cephaneliğine sahiptir. Oyuncular savaşacakları silahı özgürce seçebilir ve savaş alanına uygun olmalıdır. Örneğin, seviyelerde çok sayıda düşman varsa, yıkımı artırmak için makineli tüfek kullanmalısınız. Bu nedenle, oyuncuların oynamadan önce en uygun silahı seçmek için dikkatlice analiz etmesi gerekir.

IGI Komando Çağrısı: Mobil Görev

VERİMLİ ULAŞIM ARAÇLARI

Yürümeye ek olarak, oyuncular düşman saldırısından kaçmalarına yardımcı olmak için tanklar, arabalar, ordu cipleri gibi birçok farklı araç türünü hareket ettirmek için kullanabilirler. Bu araçların tümü güçlü motorlara sahiptir ve yüksek ateşleme gücüne sahip gelişmiş toplar gibi eşlik eden silahlarla donatılmıştır. Bunlar, tüm zorlu zorluklarla başa çıkabilmek için savaş alanına getirmeniz gereken gerekli araçlardır. Ayrıca, her acil duruma esnek bir şekilde yanıt verebilmek için stratejinizi sürekli olarak değiştirmeniz gerekir.

BASİT OYUN İÇİ ÖZELLEŞTİRME

Bu tür bazı yeni oyuncular için hala garip ve alışması uzun zaman alıyor. Bu nedenle oyun, oyunculara birinci ve üçüncü kişi olmak üzere iki karakter kontrol modu sunmuştur. Kendinize meydan okumak ve atış becerilerinizi geliştirmek için bu iki moddan birini seçebilirsiniz. Her iki modda da pratik yaparsanız seviyenizi yükseltebilir ve bu oyunda daha yetkin hale gelebilirsiniz. Bu, savaştaki herhangi bir durumu etkili bir şekilde ele almayı kolaylaştırır. Yetenekli bir nişancı olmak için seviyeleri tamamlamaya çalışın.

IGI Komando Çağrısı: Mobil Görev

ANA ÖZELLİKLER

  • Birinci şahıs ve üçüncü şahıs atış kontrolleri
  • Oyunculara sürükleyici deneyimler sunan gerçekçi araba simülatörü.
  • Birçok zengin savaş alanı geçmişi
  • Oyuncuların gerçekleştirmesi ve kazanması için çeşitli görev sistemi
  • Verimli ulaşım araçları: arabalar, ordu cipleri, tanklar,…


İndir (57M)

Artık indirmeye hazırsınız Call Of IGI Commando ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanClimax Game Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir