Call Of Duty Mobile Season 11
Call Of Duty Mobile Season 11

Call of Duty: Mobile v1.0.32 APK + OBB (SON) indir 2022

Call of Duty: Mobile, birinci sınıf grafikleri ve destansı savaşlarıyla dünyanın en iyi oyun serilerinden biridir. Bu, Call of Duty serisinin 5. oyunudur ve oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak için birçok yeni benzersiz özellikle geliştirilmiştir.

Android Android Aksiyon
5 ( 129 puan )
Fiyat: $0
İsim Call of Duty Mobile Season 11
Yapımcı Activision Publishing Inc
Tür Aksiyon
Boyut 94MB
Versiyon 1.0.32
MOD Son
Orjinal Google Play
Call of Duty Mobile Season 11 is the most famous version in the Call of Duty Mobile Season 11 series of publisher Activision Publishing Inc
Mod Version 1.0.32
Total installs 100,000,000+

Call of Duty: Mobile, birinci sınıf grafikleri ve destansı savaşlarıyla dünyanın en iyi oyun serilerinden biridir. Bu, Call of Duty serisinin 5. oyunudur ve oyunculara daha iyi bir deneyim sunmak için birçok yeni benzersiz özellikle geliştirilmiştir. Bu yeni sürümde, istediğiniz yerde devasa haritalar ve ikonik çok oyunculu oyunla oynamaya başlayacaksınız.

callofduty 1

KESİNLİKLE ÜCRETSİZ MOBİL OYUN

Yeni oyun modları, yeni haritalar ve eklenen birçok yeni heyecan verici ödülle oyun, oyunculara heyecan verici dövüş maceraları getirecek. Oyunun benzersiz kontrol sistemi ile dünyanın her yerinden 100 oyuncu ile Battle Royale savaş alanında keskin nişancı savaşlarına katılacaksınız. Yüksek kaliteli HD kontrol paneli, sesli sohbet veya oyun içi metinler gibi ayarları beğeninize göre özelleştirmenize olanak tanır. Kaliteli ses ile birlikte heyecan verici 3D grafikler size bu tanıdık atış oyununu oynamanın heyecanını verecek.

callofduty 2

OYUN MODLARI VE FARKLI MALZEMELER

İkonik çok oyunculu mod, oyuncuların arkadaşları veya aileleri ile deneyimlemesi için Call of Duty: Mobile’da zaten mevcut. Ek olarak, çok oyunculu haritalar size birçok kolaylık getirmenin yanı sıra yolunuzu bulmanıza ve takım arkadaşlarınızı kolayca takip etmenize yardımcı olacaktır. Dünyanın her yerinden çok oyunculu eğlenceye katılmak için yepyeni 100 oyunculu Battle Royale hayatta kalma haritasında arkadaşlarınızla takım kurun. Bu eşsiz harita ile oyun alanı içindeki veya dışındaki rotaları öğrenebilir veya görüş hattını daha doğru görebilirsiniz. Çevrenizden yararlanarak ve en iyi yolu arayarak harita üzerinde mükemmel görüş hattını bulacaksınız. Özellikle, düşman görüşünden saklanmak için kısayollar veya devasa yapılar bulabilirsiniz.

callofduty 3

BÜYÜK AĞIRLIK ÖZELLEŞTİRME

Görevleri tamamladıktan veya Call of Duty: Mobile’da savaştıktan sonra, çeşitli karakterlerin, silahların ve ekipmanların kilidini açmanıza ve almanıza izin verilecek. Tüm düşmanları yok edebilmeniz ve mutlak zafer elde edebilmeniz için yükünüzü özelleştirmek için kullanabileceğiniz puan serisi ve teçhizat parçaları. Scorestreak, düşmanın yerini haritada ortaya çıkarmak veya herhangi bir yerden düşmana saldırmak için bir helikopter çağırmak gibi oyundaki durumu daha kolay ve hızlı bir şekilde değiştirmenize yardımcı olacak araçlardır. Ancak bu, yalnızca asil ve değerli bir şeyi tamamladığınızda alabileceğiniz ücretsiz bir ödül değildir. Team Deathmatch, Frontline, Free For All, Search and Destroy ve diğer birçok önemli dövüş etkinliği gibi çok oyunculu savaşların kilidini açtıktan sonra kazandığınız her şeyi getirebilirsiniz.

callofduty 4

DÜNYADA BİRÇOK OYUNCU İLE REKABET VE SOSYAL OYUN

Call of Duty: Mobil rekabet dereceli modunda, arkadaşlarınızla zirveye çıkmak için becerilerinizi ve akıllı stratejinizi kullanın ve silahlarınızı geliştirmek için harika ödüller kazanın. Oyunda düşmanlar birçok farklı yerden gelecek, bu yüzden onlarla rekabet etmeli ve sıkı bir şekilde mücadele etmelisiniz. Bu çevrimiçi dövüş oyunu, milyonlarca oyuncuyla etkileşim kurmanıza yardımcı olacak.

Call of Duty®: Mobile – Elite of the Elite

ÇOKLU SEÇENEKLER VE ESNEK KONTROLLER

Savaşın başlangıcında, katılmak istediğiniz karakteri seçip daha sonra birçok farklı düşmanla savaşmak istediğiniz etkinliği seçebilirsiniz. Olaylar veya oyun modları ne olursa olsun, oyunun karmaşıklığı ve deneyim derinliği vardır. Mümkün olan en sorunsuz ve en kusursuz deneyimi elde etmek için seçenekleri ve ayarları esnek bir şekilde değiştirebilirsiniz.

SICAK SAVAŞLAR

Harika savaşlar yapmak için özel silahlara sahip olmalısınız. GKS, rakipleri anında yere serebilen yüksek saldırı gücüne ve hasara sahip yeni bir hafif makineli tüfek. Daha yüksek seviyelerde oynarken, büyük aracı uzaktan kontrol ederek düşman oluşumuna saldırabilir ve aynı anda birçok düşmanı hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz. Ayrıca dükkanda başka birçok ekipman ve silah da satılmaktadır, böylece bunları satın alabilir ve savaşlarda kullanabilirsiniz. Oyun, benzersiz Battle Royale modu ile size savaşa yeni bir bakış açısı kazandıracak ve oyuncular düşmanı daha sezgisel ve daha keskin bir bakış açısıyla görebilecek ve düşmanı daha doğru bir şekilde nişan almanıza yardımcı olacak.


İndir (94MB)

Artık indirmeye hazırsınız Call of Duty Mobile Season 11 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir