Call Of Duty: Mobile
Call Of Duty: Mobile

Call Of Duty: Mobile v1.0.35 APK (Menü, AimBot, ESP, Chams) indir


Call Of Duty: Mobile MOD Menüsü APK (COD Mod Menüsü) dünya çapında piyasaya sürüldü. Sınırsız savaşlarda savaşmak, dijital dünyanın en iyi topçusu olmak ister misiniz? Lütfen makalemizin altındaki web bağlantısına tıklayarak hemen modern sürümü kurun

, Android Android Hayatta Kalma
5 ( 713 puan )
Fiyat: $0
İsim Call Of Duty: Mobile
Yapımcı Activision Publishing Inc.
Tür Hayatta Kalma
Boyut 2.4 G
Versiyon 1.0.35
MOD Menü, AimBot, ESP, Chams
Orjinal Google Play
Call Of Duty: Mobile is the most famous version in the Call Of Duty: Mobile series of publisher Activision Publishing, Inc.
Mod Version 1.0.35

İndir (2.4 G)

Call Of Duty: Mobile MOD Menüsü APK (COD Mod Menüsü) dünya çapında piyasaya sürüldü. Sınırsız savaşlarda savaşmak, dijital dünyanın en iyi topçusu olmak ister misiniz? Lütfen makalemizin altındaki web bağlantısına tıklayarak hemen modern sürümü kurun.

Android’deki en büyük hayatta kalma oyunu Call of Duty: Warzone Mobile’ı deneyimleyebilirsiniz.

TELEFON CALL OF DUTY MOBILE Mod Menüsü APK hakkında

Hayatta kalma oyunları denilince hemen PUBG cep telefonunu gelmiş geçmiş en ünlü oyun olarak kabul edilen bir oyun olarak görmelisiniz. PUBG ile eşleşecek herhangi bir oyun olup olmadığını hiç merak ettiniz mi? Çözüm aslında Call of Duty Mobile MOD Menüsü. Video oyununun lansmanından yalnızca 1 yıl sonra, Android platformunda 12 milyondan fazla indirmeyle 4,5/5 yıldız aldığına dair araştırma – herhangi bir oyun için üretilmesi zor bir rakam.

Temel olarak, oyun ve dövüş tarzı aynı tarzdan değişmedi. Peki bu video oyunu neden oyun topluluğu tarafından çok iyi karşılandı? Bu makalenin sonraki bölümlerini öğrenmek için bize katılın!

Call of Duty Mobile APK 2 Call of Duty Mobile APK 1

BATTLE ROYALE MODU

bu aslında sahadaki her oyuncunun sevdiği moddur. Büyük dövüş teknikleri gerektiremez, sadece sakin ve iddialı olun, sonunda hayatta kalan son kişi olabilirsiniz. Aynen PUBG’de olduğu gibi Solo, Dual veya Squad maçlarından birini seçebilirsiniz. Hangi maçı seçerseniz seçin, birincil göreviniz diğer tüm oyuncuları yenmek ve hayatta kalan son kişiyi/takımı dönüştürmektir. Ayrıca oyun, hem birinci şahıs bakış açısına sahip FPP hem de üçüncü şahıs TPP bakış açısına göre savaşmanıza olanak tanır.

Dövüşte listelenmek için standart karakteri kullanmak yerine, karakterle eğlenme seçeneğinden dolayı olacaksınız. Muhafızlar, tamirciler, komandolar, ninjalar, izciler, ordu davaları, seçeceğiniz figürler olacaktır. Her kişilik farklı dövüş becerilerine sahip olacaktır. Tip seçim prosedüründeki bir ipucu, belki de takım arkadaşlarına karşı benzer dövüş yeteneklerine sahip karakterleri seçmek değil, gerçekten farklı yeteneklere sahip figürleri seçmek olacaktır. Açıktır ki, bir komando seçmeye karar verirseniz, bir casus karakter seçmek yerine bir sağlık görevlisi veya gardiyan seçmelisiniz.

TAKIM MODU

Bu mod, temel olarak, bazı küçük giysilerle dövüş yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. 6 farklı dövüş ayarı bulabilirsiniz: dövüş, dövüş, büyüme, yaşam ve ölüm, puan için dövüş, eğitim,… Her modun farklı bir oynama şekli olabilir. Bu modlardaki savaşlar oldukça hızlı geçse de bazen geçmek için becerilerinizi ve dövüş deneyiminizi kullanmanızı gerektiren çok ilginç zorluklar da oluyor.

ANMA MODU

İşte oyuncuların her zaman önemsediği mod. Mod içindeki web sayfası kenarı seviyesi oldukça yüksektir, gerçekten doğru nişan alma yeteneklerine sahip olmanız gerekir, ancak yüksek oturabilecek savaş alanından iyi bir deneyim. Ve tabii ki mod içindeki teşvikler de tamamen koordineli. Onurlar yılın sonunda verilir, en iyi olan rakamlar onurlandırılır ve birçok yararlı şey elde edilir.

ÇEKİM MODUNU KUR

başarılı oyunlar oynayanlarınız için, çekim modu her zaman en önemli endişe kaynağı olan bir özelliktir. Bu zihniyeti benimseyen Call of Duty Mobile MOD APK, oyuncuların özgürce seçim yapmalarını sağlayan yaklaşık 2 farklı atış modu sağladı. Basit atış modu, her küçük şeyi süpüren hızlı tempolu oyun için çalışır, sadece kalbinizi rakibe yöneltmeniz gerekir, silah otomatik olarak patlar. Ancak yüksek enerji modunda, ateş etmeden önce oldukça hassas bir tespih merkezine ihtiyacınız var. Bu mod av tüfeği veya keskin nişancı tüfeği için uygun değildir, keskin nişancılar için verimli bir yardımcıdır. İki farklı avantaja sahip iki çekim modu, bu yapımcının amacıdır.

Call of Duty MOD menu SEASON 6 THE HEAT Call of Duty Mobile SEASON 8 2ND ANNIVERSARY

TELEFON GÖREVİ HÜCRESEL GRAFİKLERİ

Call of Duty Mobile MOD Menüsü APK, video oyun topluluğu tarafından en iyi düzen sistemine sahip Unreal motor 4 oyunu olarak sıralanan bir oyundur. Bunun genellikle mobil cihazlar için geliştirilmiş temel modern görsel teknoloji olduğu bildirilir. Hemen, muhtemelen onu PUBG cep telefonu hakkında oldukça bilgili olarak göreceğiz. Ancak, görebildiğim kadarıyla, Activision Publishing aracılığıyla sağlanan yüksek grafik kalitesi, Tencent’in PUBG’sinden önemli ölçüde çok daha iyi. Çiçekler, evler gibi detaylardan oyundaki pürüzsüz tasarımlara kadar titizlikle inşa edilebilir, bu çevrimiçi oyunda “mükemmel” terimi kullanılabilir.

Call of Duty Mobile MOD Menüsü

MOD özellikleri:

  • ESP, Aimbot, Radar ve çok daha fazlası.

Android işletim sistemi için Call of Duty Mobile MOD Menüsünü İndirin

Call of Duty Cellphone MOD Menüsü, asla kaçırılmaması gereken bir hayatta kalma oyunudur. Bu oyunu hemen aşağıdaki web sitemizdeki bağlantıdan alın veya Amerika Birleşik Devletleri’nin anlaması için deneyimler hakkında bir yorum bırakmayı unutmayın.


İndir (2.4 G)

Artık indirmeye hazırsınız Call Of Duty: Mobile ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanActivision Publishing, Inc.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir