Call Notes Pro
Call Notes Pro

Call Notes Pro v22.03.1 APK indir (Ücretsiz) 2022


Call Notes Pro, kullanışlı bir çağrı veri yönetimi uygulamasıdır. Sadece bireysel kullanıcılar için değil, işletmeler için de gereklidir. Kullanıcılar müşteri ilişkileri yönetimi için kullanabilir. Birçok müşteriyi telefondayken not alabilir ve görüş

Android Android Araçlar
4 ( 769 puan )
Fiyat: $0
İsim Call Notes Pro
Yapımcı Andrey Nikanorov
Tür Araçlar
Boyut 9MB
Versiyon 22.03.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Call Notes Pro is the most famous version in the Call Notes Pro series of publisher Andrey Nikanorov
Mod Version 22.03.1
Total installs 100,000+

İndir (9MB)

Call Notes Pro, kullanışlı bir çağrı veri yönetimi uygulamasıdır. Sadece bireysel kullanıcılar için değil, işletmeler için de gereklidir. Kullanıcılar müşteri ilişkileri yönetimi için kullanabilir. Birçok müşteriyi telefondayken not alabilir ve görüşmeyi bitirdikten sonra tekrar kontrol edebilirler. Her türlü iş için uygun birçok harika özelliğe sahiptir. Santral, müşteri talep bilgilerini güncellemek için bunu kullanabilir ve müşteri hizmetleri personeli, misafirlerle ilgili önemli bilgileri kaydedebilir. Basit bir arayüze sahip bu uygulama herkes için basittir ve gerekli bilgiler hızlı ve güvenli bir şekilde kaydedilecektir.

Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin

ARAMA SIRASINDA NOT OLUŞTURUN, DÜZENLEYİN VE GÖRÜNTÜLEYİN

Call Notes Pro ile kullanıcılar telefon görüşmesindeyken hatırlamaları gereken bilgileri yine de yazabilirler. Örneğin, bir müşteriyi arıyorsanız, bu uygulamaya kaydedilebilecek ad ve adres bilgilerini kaydetmeniz gerekir. Ardından toplanacak ve iletişim bilgilerinin bir listesini oluşturacaktır.

TAKVİME ETKİNLİKLER, KİLOMETRE TAŞLARI VEYA TOPLANTILAR EKLE

Kullanıcıların görüşme sırasında takvimi kontrol etmesi gerekir. Uygulama bir takvimi destekler ve üzerine önemli olayları yazar. Ağustos ayının ikisinde bir toplantı yapmanız gerekiyorsa, bu bilgileri başlıklar, kişiler ve yerler dahil olmak üzere takvime tam zamanında kaydedebilirsiniz. Günü geldiğinde size haber verecektir.

Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin

UZANTI AYARLARINI YÜKSEK OLARAK ÖZELLEŞTİRİN

Kullanıcılar, Call Notes Pro’da uygulamanın duvar kağıdı temasını kendi tercihlerine göre değiştirebilir. Uygulama, esnek bir şekilde açık ve koyu arka plan renkleri gibi gelişmiş yardımcı programlar sağlar. Not kutuları güzel stillerde değiştirilebilir ve ana ekranınızı bırakabilir. Farklı şekil ve renklerde notlar oluşturabilirler. Ayrıca, her notun boyutunu yaratıcı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

KULLANICILARA ÖNEMLİ ETKİNLİK KİLOMETRE TAŞLARINI HATIRLATARAK DESTEK

Ay sonunda bir çok müşteriyi aramanız gerekiyor ve bunu unutmak istemiyorsunuz. Call Notes Pro ile, uygulamaya kaydetmeniz ve uygulamanın size hatırlatacağı zamana yakın olmanız yeterlidir. Aramaların yanı sıra, kullanıcılar müşterilere mesaj veya rapor gönderebilir ve bir kez yapıldıktan sonra onlar için tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz.

Call Notes Pro, kullanıcılara kendilerini kimin aradığı hakkında doğru bilgiler sağlar. Konuştukları kişi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirler. Her kullanıcı için kişiselleştirilmiş mükemmel özelliklere sahiptir. Not almak için kullanmak hem basit hem de etkilidir. Ayrıca, çok fazla zaman harcamadan iletişim bilgileri geçmişini hızlı bir şekilde bulabilirler. Gelen arama detaylarını mantıklı bir şekilde organize eder ve yönetir. Tüm özel bilgiler hakkında sadece sizin bildiğiniz bilgiler, bu nedenle güvenli bir uygulamadır. Sen unutkan bir insansın, ama hatırlanması gereken çok önemli şeyler var. Bu sorunu iyileştirmenize yardımcı olacaktır.

Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin Call Notes Pro – kimin aradığını kontrol edin

BU UYGULAMANIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Basitçe metin yazmak ve düzenlemek ve kritik bilgileri hatırlamak için araç
  • Arama sırasında veya sonrasında takvimi görüntüleyebilir ve aramaya kolayca geri dönebilir
  • Takvime konferanslar, toplantılar veya notlar ekleyin
  • Kullanıcının ihtiyaçlarına göre uygulamanın arka planı ve boyutu gibi ayarları değiştirin
  • Önceden kaydedilmiş notları veya aranan telefon rehberini hızlıca arayın


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Call Notes Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir