Cafeland
Cafeland

Cafeland – World Kitchen v2.2.48 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Cafeland – World Kitchen, yüksek kaliteli ve popüler bir kahve dükkanı olmasına yardımcı olacak bir kahve dükkanı yönetim oyunudur. Konukları mutlu etmek için restoranın yiyecek, içecek veya mobilya gibi birçok yönünü yöneteceksiniz. Aynı zamanda bir

Android Android Simülasyon
4 ( 836 puan )
Fiyat: $0
İsim Cafeland
Yapımcı GAMEGOS
Tür Simülasyon
Boyut 96M
Versiyon 2.2.48
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Cafeland is the most famous version in the Cafeland series of publisher GAMEGOS
Mod Version 2.2.48
Total installs 10,000,000+

İndir (96M)

Cafeland – World Kitchen, yüksek kaliteli ve popüler bir kahve dükkanı olmasına yardımcı olacak bir kahve dükkanı yönetim oyunudur. Konukları mutlu etmek için restoranın yiyecek, içecek veya mobilya gibi birçok yönünü yöneteceksiniz. Aynı zamanda birçok yeni öğenin kilidini açabilir ve oyun sırasında fark yaratmak için kafenize ekleyebilirsiniz.

Cafeland – Dünya Mutfağı

BİR KAHVE DÜKKANINI YÖNETİN

Geniş bir alana kurulmuş bir kafe olan Cafeland – World Kitchen’ın konumu oyuncunun gözünün önüne açılıyor, ancak nedense sadece sınırlı alanı kullanabiliyorsunuz. Oradan para kazanmak ve kafenin sitesini genişletmek için hizmet sürecinize başlayacaksınız. Elbette herkes, birçok insanın ziyaret ettiği kaliteli bir kahve dükkanına sahip olmak ister. Onu kendi yolunda değiştirebilecek ve genişletebileceksin.

Kafede neler olup bittiğini gözlemleyebilir ve içindeki nesneleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Nesne konumu sabit değildir ve oyuna başladığınızda öğeler bile görünür. Böylece kendinizi rahat hissedeceğiniz bir mekana istediğinizi ayarlayabilir ve kafenin iç mekanının daha iyi organize olmasına yardımcı olabilirsiniz. Elbette, iç mekanı çeşitlendirmek ve en iyi kahve dükkanının kalitesini elde etmek için yeni öğeler eklemeye devam edeceksiniz.

Cafeland – Dünya Mutfağı

MİSAFİRLERE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMET VERMEK

Cafeland – World Kitchen’da misafirler kafenize gittiklerinde ilk faktör oyunda bulunan yiyecek ve içeceklerdir. İşin ilginç yanı, restoranın tezgahının yanında, hazırladığınız yiyecekleri nereye koyacağınız, sıra sıra boş masalar bulacaksınız. Aynı zamanda, boyutlarının muazzam olması ve herkesin istediği yiyeceğe gidebilmesi nedeniyle hayal ettiğinizden biraz farklı olacaklar. Böylece misafirleriniz memnun kaldığında para kazanacaksınız.

Cafeland – Dünya Mutfağı

Oyunda yemek miktarı tamamen çeşitlidir ve misafirlere servis yapmak için yemek eklemek istiyorsanız mevcutların yanına bir masa ekleyip yeni bir yemek pişirmeniz gerekiyor. Aynı zamanda yeni mobilyalar da satın alabilir ve düzenli olarak yeni müşteriler kazanmanıza ve mağazaya ilk girdiklerinde bırakmamalarına yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle, bazı yeni öğeler eklenirken, kafenin mevcut alanı giderek daha sınırlı hale gelecektir.

Cafeland – Dünya Mutfağı

KAHVE DÜKKANININ ALANINI GENİŞLETİN

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi Cafeland – World Kitchen’a başladığınızda belli bir miktar paranız olacak ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Özellikle, misafirlere yeni yemekler ve içecekler sunmanıza yardımcı olacak yeni mobilyalar satın alabilirsiniz. Ayrıca kahveyi uzatabilir, böylece daha fazla masa ekleyebilir ve daha fazla lezzete yer verebilirsiniz. Tabii ki, kahve dükkanınızın daha da büyümesine yardımcı olurken, çok para kazanmanız doğaldır.

Cafeland – Dünya Mutfağı

Pasta alma veya ödeme otomatik olarak yapıldığından servis konusunda çok fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Senin işin, kafede devam eden aktivitelerin istikrarlı olmasını sağlamak ve yeni heyecan verici şeyler bulmak. Aynı zamanda zeminde zaman zaman ortaya çıkacak lekelere de dikkat etmeniz gerekiyor ve hızlıca temizleyebilirsiniz. Ayrıca yeni bir yer karosu türü kullanarak kafenize yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

 • Restoranınız için çok çeşitli mobilyalar ve stiller mevcuttur.
 • Çeşitli nefis yiyecekler arasından seçim yaparak kafenizin menüsünü yönetin.
 • Çeşitli mutfak ilaveleri, daha da lezzetli yemeklerin hazırlanmasına olanak tanır.
 • Harika yemek ve eğlence sunarak sahip olduğunuz müşteri sayısını artırın.
 • Kendi mutfağınızda bir gurme uzmanı olabilirsiniz!
 • Bu oyunla hayallerinizdeki kafeyi yaratın!
 • Ünlülerin dikkatini çekerek ödüller kazanmak için girin.
 • Catering sektöründe rekabette öne geçin!
 • Kendi evinizin rahatlığında 5 yıldızlı bir şef olun!
 • Mutfaktan gelen sorulara dikkat edin.
 • Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirin ve sosyal bir kelebek olmaya çalışın!


İndir (96M)

Artık indirmeye hazırsınız Cafeland ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGAMEGOS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir