BuzzKill
BuzzKill

Download BuzzKill v14.1.3 APKindir (Tam, Ücretli) 2022

Birçok şeyle meşgul bir insansınız ve tüm ihtiyaçlarınızı sürekli olarak destekleyen ve karşılayan bir uygulama istiyorsunuz. En rahat ve çekici şekilde görmek istediğiniz bildirimlerin keyfini çıkarmak ve almak için bu uygulamayı bulmaya çalışın. Ay

Android Android Araçlar
5 ( 508 puan )
Fiyat: $0
İsim BuzzKill
Yapımcı Sam Ruston
Tür Araçlar
Boyut 6.1M
Versiyon 14.1.3
MOD Tam/Ücretli
Orjinal Google Play
BuzzKill is the most famous version in the BuzzKill series of publisher Sam Ruston
Mod Version 14.1.3
Total installs 10,000+

Birçok şeyle meşgul bir insansınız ve tüm ihtiyaçlarınızı sürekli olarak destekleyen ve karşılayan bir uygulama istiyorsunuz. En rahat ve çekici şekilde görmek istediğiniz bildirimlerin keyfini çıkarmak ve almak için bu uygulamayı bulmaya çalışın. Ayrıca görmek istediğiniz ve beğenmediğiniz bilgileri filtreleyebilir ve silebilirsiniz.

SİZE SÜREKLİ MESAJ ATTIĞINDA SES ÇIKARMAZ

BuzzKill’e gelince, kullanıcılar bu uygulamada bulunan özel işlevlerden birçok avantaj elde edecekler. İlk olarak, mesajlar sürekli ve hızlı bir şekilde ancak birçok kez uğultuya neden olmadan çok rahat olacak ve rahatsız hissetmeyeceksiniz çünkü bu uygulama zaten sizi şevkle ve düşünceli bir şekilde umursuyor ve destekliyor. Ardından, kolayca görmek istemediğiniz bildirimleri hafif bir kaydırma hareketiyle kapatmakta özgür olacaksınız.

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

KİMİN BENİ KOLAYCA MESAJ ATTIĞINI BİLEBİLİR

BuzzKill, size kimin mesaj attığını görmeyi ve bilmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, cevaplamak istemiyorsanız bu mesajları gizleyebilirsiniz. Günlük hayatta bunun gibi birçok durumla karşılaşacaksınız. Bu uygulamayı indirin ve yukarıdaki yöntemleri uygulayın! Biri sizi rahatsız eden mesajlar göndermeye devam ederse, endişelenmeyin çünkü mesajlarını zarif bir şekilde görmezden gelme ve görmezden gelme hakkınız var.

HER GÜN BELİRLİ BİLDİRİMLERLE DAİMA HATIRLATIN

Oldukça meşgul bir insansınız ve sıklıkla gerekli randevuları ve duyuruları unutuyorsunuz. İçiniz rahat olsun çünkü BuzzKill her zaman yanınızda olacak ve siz bildirimi görene ve uygulamaya başlayana kadar her gün size hatırlatacaktır. Bu uygulamanın özenli ve coşkulu hizmet modeli ile mükemmel ve her işte hayatınızı çok daha heyecanlı ve daha az yorucu hale getirdi.

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

PASİF REKLAM DUYURUSU YOK

BuzzKill, sorunsuz bir uygulamanın keyfini çıkarmanızı sağlar ve bildirim alma sürecinizi kesintiye uğratan reklamlar veya önemsiz bilgiler tarafından kesintiye uğramaz. Ayrıca, nihayetinde gizliliğinizi koruma yeteneğine sahiptir. Tüm kişisel bilgileriniz veya mesajlarınız güvenli bir şekilde korunur, sızdırılmaz. Sizden başka herkes bunlara erişemez ve görüntüleyemez. İçiniz rahat edebilir ve ihtiyaçlarınıza göre kullanabilirsiniz.

SİZE GÜNÜN SICAK HABERLERİNİ VERİN

Bu yenilikçi uygulamanın sağlanması yoluyla düzenli ve sürekli olarak bildirimler ve günün bazı heyecan verici haberlerini alacaksınız. Bu sayede yeni bilgiler edinecek ve çağın gerisinde kalmaktan korkmayacaksınız. Bu uygulamayla ilgili dikkat çekici olan şey, bir kuruş ödemek zorunda kalmadan ücretsiz olarak erişebilecek olmanız ve gerçekten de bu, birçok oyuncuyu bu konuda heyecanlandırdı ve memnun etti. Üstelik kim olursanız olun, birçok farklı amaç için erişebilir ve kullanabilirsiniz.

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

BuzzKill – Bildirim Süper Güçleri

GÜZEL ARAYÜZ BİRDEN FAZLA RENK VE GÖZ İLE BİRLEŞTİRİLMİŞTİR

Üretici, kullanıcıları en güzel ve canlı arayüze hayran bırakacak. Tüm düzenler ve içerik net ve ayrıntılı bir şekilde dağıtılır, bu da kullanıcıların kullanımını her zamankinden daha kolay hale getirir. Ayrıca, renkler de çok iyi koordine edilmiş ve benzersizdir, bu da birçok insanın onunla olağanüstü bir şekilde ilgilenmesine ve etkilenmesine neden olur.

Bazı özellikler:
– Başkaları size çok fazla ve sürekli mesaj gönderdiğinde vızıltıya neden olmayın.
– Görmek için tıklamadan size kimin mesaj gönderdiğini önceden bilme hakkınız var.
– Her gün son dakika haberlerini sunun ve getirin.
– Eşsiz bir düzen sistemi ile güzel bir arayüzün keyfini çıkarın.
– Cevaplamak istemediğiniz mesajlardan hızlıca kurtulun.


İndir (6.1M)

Artık indirmeye hazırsınız BuzzKill ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSam Ruston

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir